«Зважені та щасливі» – поради і меню від дієтолога Світлани Фус

«Зважені та щасливі» – поради і меню від дієтолога Світлани Фус JV Counter Дієта «Зважені та щасливі» – поради і меню від дієтолога Світлани Фус

«Зважені та щасливі» – поради і меню від дієтолога Світлани Фус

Українська передача американській версії «The Biggest Loser» (Потерявший більше за всіх) – « Зважені та щасливі ». Ось уже кілька сезонів поспіль глядачі каналу СТБ спостерігають за людьми, які зневірилися скинути зайву вагу. Причому, це не якісь жалюгідні 5-10 кілограмів. Так, у 2 сезоні найлегшою була Альона Лаптєва (110 кг), а найтяжчим – В’ячеслав Кривошеєв (220кг).

На проекті дві команди по 10 чоловік намагаються швидко схуднути під керівництвом тренерів, дієтолога і психолога. При цьому вони не просто правильно харчуються і займаються в тренажерному залі, а й змагаються між собою. Наприкінці тижня відбувається зважування, і та команда, яка в сумарному (і в процентному) заліку скидає найменше, позбавляється від одного учасника. Хто це буде, вирішують інші члени проекту загальним голосуванням.

За харчуванням стежить і становить меню дієтолог Світлана Фус. Власне, що і скільки з’їдять учасники, що знаходяться без прицілу камер, залежить тільки від них. Одні перевищують добову калорійність, інші намагаються практично повністю відмовлятися від їжі. До чого це призводить, можуть спостерігати глядачі.

До порад доктора слід прислухатися всім, у кого є проблеми із зайвою вагою. Отже, поради від дієтолога Світлани Фус:

· Зниження калорійності добового раціону (залежить від ваги учасника);

· дотримання питного режиму (випивати звичайної води не менше півтора літра в день);

· Дотримуватися збалансованого раціону;

· Споживати фрукти та інші вуглеводи (пластівці, каші) в першій половині дня;

· Завершувати трапезу білковою їжею. При цьому м’ясо або рибу готують на пару або відварюють;

· Дозволяти собі правильні перекушування, щоб не відчувати почуття голоду.

Учасникам проекту «Зважені та щасливі» вдається швидко схуднути вже за перший тиждень. Одні з них скидають 6-7 кілограмів, інші – 2-3. Доктор продовжує надавати підтримку вибулим учасникам, які через час демонструють глядачам свої успіхи.

На кожній передачі «Зважені та щасливі» дієтолог Світлана Фус не втомлюється повторювати, що їжа для людей з такими проблемами повинна стати довічним ліками. Тільки так можна скинути і утримати вагу, не заподіявши шкоди власному здоров’ю. За її твердженням, не буває колишніх товстих, як не буває і колишніх наркоманів і алкоголіків.

Завантажити меню дієтолога Світлани Фус можна тут.

Харчуйтеся правильно і насолоджуйтеся отриманим результатом. Учасники проекту довели, що це можливо!

Також:

  • зважені та щасливі харчування
  • меню от Фуц
  • зважені та щасливі дієта на тиждень
  • зваженi I щасливi
  • меню від світлани фус на місяць
  • дієта від дієтолога тетяни фус
  • зважени та щасливи рацион харчування
  • зважені та щасливі поради для похудання
  • зважені та щасливі меню учасників
  • зважені і щасливі рецепти