Зоряний фітнес: як тренуються знаменитості – фітнес ос зірками, фітнес знаменитості ::

Зоряний фітнес: як тренуються знаменитості – фітнес ос зірками, фітнес знаменитості :: Тренування знаменитостей: Шакіра

© Gettyimages /

Сильне місце: чудові прес і талія, які зірка щедро демонструє у всіх кліпах і на фотосесіях. Правда, зараз живіт Шакіри втратив колишню пружність, але зовсім не тому, що Жерар Піке загодовує її тортілья і хамоном: пара чекає на дитину.

Тренування знаменитості: складний танець живота з елементами трайбл – не тільки коронний номер зірки, але і її улюблений вид фітнесу. Шакіра тренується щодня в два підходи: спочатку годинна силове тренування, потім 40 хвилин танцювального кардіо, заснованого на белліданса. А «силовий мінімум» Шакіри – випади в стрибку з гантелями, віджимання на кулаках, гиперєкстензия і бурпі. Пару раз на тиждень співачка займається пілатесом або йогою, але неохоче: зізнається, що для неї це занадто нудно.

Зоряний порада: «Вивчіть основні елементи танцю живота: вісімки, круги, тряску і хвилі, – радить Шакіра, – і практикуйте їх по 10-15 хвилин щодня в будь-якому темпі і під будь-яку музику. Наприклад, поки дивіться телевізор або готуєте. Вже через місяць ваш живіт помітно підтягнеться, а талія стане тоншою ».

Харчування: Шакіра вживає багато рослинних білків. Її улюблений (і майже щоденний) вечеря – тушкована сочевиця з томатним соусом, часником і перцем чилі. Колумбійська красуня обожнює гостре і пряне – втім, хто б сумнівався?

Демі Мур

© Gettyimages /

Сильне місце: точене, ідеально висушене, але при цьому гнучке і пружне тіло – і це в 50 років!

Тренування знаменитості: зірка «Стриптизу» неодноразово визнавалася у справжній фітнес-залежності: убиваючись на тренуваннях, вона намагалася подолати невпевненість у собі. Наприклад, за добу до народження другої дочки Демі зробила шестигодинний велопробіг по горах! З віком актриса злегка стримала запал, але як і раніше воліє суворі види фітнесу: три дні на тиждень вона займається Бікрам-йогою, три – кікбоксингом плюс щодня проводить жорстку кардиотренировки на біговій доріжці. А у вільний час побагато плаває і катається на роликах. Одним словом, секрет ідеальної фігури, як завжди, в тяжкій праці.

Зоряний порада: спеціально для Демі знаменитий тренер Грегорі Жужон-Роше розробив особливу програму занять на біговій доріжці. Вона вимагає певної витривалості, але допомагає швидко скинути вагу і підтягти стегна і сідниці. Спочатку потрібно розігрітися на доріжці протягом трьох-чотирьох хвилин, потім різко збільшити ухил до максимуму, злегка зігнути ноги в колінах і швидко йти, з силою наступ від п’яти. Через дві-три хвилини знову понизити ухил і відпочити протягом п’яти хвилин – і так десять повторів.

Харчування: Демі і тут себе не щадить: постійно дотримується зональної дієти, а раз на пару місяців влаштовує тижневий детокс на коктейлі The Master Cleanser . Він чудово позбавляє від набряків і прискорює обмін речовин.