Зоряні фітнес-тренери: Девід Кірш – Портал «Домашній»

Зоряні фітнес-тренери: Девід Кірш – Портал «Домашній» Зоряні фітнес-тренери: Девід Кірш

26 серпня 2013

Девід Кірш – персональний тренер таких топ-моделей, як Хайді Клум і Лінда Євангеліста, за його програмою займаються Енн Хетеуей, Лів Тайлер, Рейчел Білсон, Керрі Вашингтон.

Знаменитий фітнес-гуру Девід Кірш (David Kirsch) – адвокат за освітою і тренер за покликанням. Він відмовився від роботи в суді заради того, щоб допомагати іншим знайти не тільки досконале тіло, але і гармонію в житті, і вельми досяг успіху на цьому терені! У числі його клієнтів такі зірки, як Хайді Клум (Heidi Klum), Енн Хетеуей (Anne Hathaway), Лінда Євангеліста (Linda Evangelista), Кароліна Куркова (Karolina Kurkova), Лів Тайлер (Liv Tyler), Керрі Вашингтон (Kerry Washington) і багато інших знаменитих красуні. За місяць-два до чергового «Оскара» зірки шикуються до Киршу в чергу: за допомогою його методики можна привести себе у форму в рекордно короткі терміни. Зараз Девід – автор власної фітнес-методики, яку він вважає за краще називати «щоденною турботою про своє здоров’я» і процвітаючий власник мережі фітнес-клубів Madison Square Club. Наприклад, одна з його найбільш відданих клієнток, супермодель і мама чотирьох дітей Хайді Клум, вже через місяць після пологів продемонструвала на подіумі ідеальну фігуру. «Якщо вам потрібно швидко прийти у форму, Девід точно знає, що для цього потрібно! Завдяки йому була абсолютно спокійна за свою фігуру під час вагітності », – ділилася позитивними емоціями модель.

Під наглядом Девіда Кірша Хайді Клум схудла після останніх пологів в рекордно короткі терміни. Щоранку зірка починала з пробіжки разом з тренером

Світову славу Девіду Киршу принесла розроблена ним програма The Ultimate New York Body Plan . також відома як нью-йоркська дієта. Вона включає комплекс кардіо-і силових вправ, а також систему харчування і мотиваційні установки, завдяки яким можна перетворити свою фігуру до невпізнання в досить швидкі терміни. Суперінтенсивних програма-мінімум від зіркового тренера розрахована всього на два тижні. Причому постійно займатися в суперінтенсивних темпі і строго обмежувати себе в їжі не потрібно: у Девіда Кірша є і програми, розраховані на підтримку досягнутого ефекту. Головне, щоб фітнес і здорове харчування стали нормою життя.

Принципи фітнес-тренера Девіда Кірша

Найголовніше – це мотивація. «Щоб здобути гарне тіло, ви повинні дійсно цього хотіти – хотіти змінитися. Люди, які постійно дають собі обіцянки і не доводять до кінця їх, навряд чи зможуть домогтися якихось позитивних результатів »,-впевнений тренер.

«

Перш ніж змінитися зовні, треба підійти до усвідомлення необхідності змін, підготувати себе до цього тривалого «марафону». Потрібно достукатися до підсвідомості, зробити так, щоб воно теж «захотіло» привести ваше тіло в порядок. Слід бачити попереду певну мету і прагнути до неї всією душею. І важливо встановити собі конкретний термін.

»

Нью-йоркська дієта, яка є невід’ємною частиною фітнес-програми Девіда Кірша складається з трьох фаз. Перша фаза триває два тижні, протягом яких слід харчуватися п’ять разів на день через кожні три години, при цьому останній прийом їжі має бути не пізніше 19.00. У цей період доведеться відмовитися від фруктів, молочних продуктів, борошняних і макаронних виробів, картоплі, рису, солодких і жирних страв, а також алкоголю. Раціон повинен складатися в основному з овочів, риби, пісного м’яса і білкових напоїв. Під час другої фази дієти, яка також триває два тижні, поступово можна вводити в раціон фрукти, злакові та корисні жири. На заключному етапі, який може тривати набагато довше і потрібен, щоб тримати вагу під контролем, можна збільшити вживання вуглеводів і корисних жирів.

Займатися фітнесом потрібно щодня! «Ви повинні тренуватися щодня. Це той ритуал, який ви не можете дозволити собі пропустити », – говорить Девід Кірш.

Починати тренування слід з кардіовправ, які повинні тривати не менше 30-45 хвилин. Це можуть бути біг. стрибки зі скакалкою, бокс або їзда на велосипеді. Така розминка відмінно спалює калорії і допомагає тілу підготуватися до подальших навантажень. Крім того, Девід упевнений, що чим різноманітніше кардиоупражнения, тим краще: фітнес не повинен перетворюватися на рутину.

Силові вправи слід також виконувати протягом 45 хвилин, використовуючи гантелі вагою не більше 2 кг, фітбол і медбол – медичний м’яч. У щоденну фітнес-програму тренер рекомендує включати випади з поворотом тіла (Reverse Lunge With Torso Twist), обертання з Медбол (Medicine Ball Rotation) . «Планку» на фитболе (Plank With Ball) . віджимання (The Perfect Push-Up) і подвійні скручування (Double Crunches).

Невелика вага компенсується досить великою кількістю підходів. «Прагніть робити не менше 15-20 повторень кожної вправи по 3 підходи. Чи не перенапружуйтеся і стежте за пульсом, роблячи максимум, на що ви здатні. І не забувайте, що якість не менш важливо, ніж кількість », – радить Девід Кірш.