Золота кулька для схуднення: відгуки про результати

Золота кулька для схуднення: відгуки про результати Чи варто ризикувати здоров’ям для схуднення з золотим кулькою?

Всі повні люди мріють якомога швидше і без зайвих зусиль скинути зайві кілограми. Аптеки сьогодні переповнені різними чудо-ліками, призначеними для схуднення. У тому випадку, якщо вам порекомендують прийом китайських таблеток для схуднення золота кулька, відгуки про які часто дуже навіть непогані, має сенс ретельно вивчити дію даного препарату.

Навіть якщо ви знайдете в Інтернеті позитивні відгуки, варто прислухатися до думки фахівців. Крім того, дуже важлива думка досвідчених лікарів і психологів з приводу вживання БАДів. В цілому, можна сказати, що вживання китайських капсул – шкідливо для здоров’я, але давайте більш детально розглянемо дане питання.

Що обіцяють виробники?

За твердженнями виробників, капсули Золотий Шарик для схуднення є унікальною фітокомпозиціями, в розробці якої використовується багатовіковий досвід традиційної китайської медицини і передові технології фармацевтичної промисловості світу. Екстракти папайї, айви, лимона і спіруліни, які застосовуються для виготовлення капсул «Золотий Шарик», тривалий час були відомі як зміцнюють імунітет і жиросжигающие речовини.

Завдяки використанню технологій «щадить переробки» вихідної сировини досягається максимальний вміст корисних речовин в капсулах, які дуже легко організмом засвоюються.

Вважається, що збалансованість і грамотний підбір компонентів робить препарат «Золота кулька» дуже ефективним. Також відсутній ризик того, що кілограми, які були втрачені, повернуться назад. Препарат містить натуральні корисні речовини, що зумовлює підвищення імунітету при його прийомі. Крім цього, шкіра очищається від пігментних плям і вугрів, поліпшується робота кишечника.

Дія капсул

    Препарат «Золота кулька» ефективний для розщеплення жирових відкладень в найбільш проблемних зонах, до яких відносять сідниці, живіт, стегна і руки. До того ж, він допоможе позбутися целюліту, який є одвічною жіночою проблемою; Капсули сприяють активізації нормального обміну речовин і розщепленню жирових відкладень; Препарат позитивно позначається на загальному стані шкіри; «Золотий кулька» допоможе вивести токсини з організму; Капсули стимулюють роботу кишечника і покращують кровообіг; Препарат здатний значно підвищити імунітет.

Основні переваги БАД «Золота кулька»

За твердженнями виробників препарату, ця добавка відрізняється від аналогів цілим рядом якостей:

Унікальністю своєї формули. Широким спектром дії: її рекомендують при патологічних процесах, основа яких – порушення обміну речовин (ожиріння, огрядність). Відсутністю небажаних реакцій та токсичності (препарат можна вживати тривалий час). гіпоалергенних: не містить консервантів і барвників. Високої ефективністю (обумовлюється позитивним синергізмом самих компонентів). Високої фізіологічністю (активні біологічні сполуки натурального походження відрізняються більш м’яким впливом на організм і малою кількістю побічних ефектів). Швидким проявом ефекту.

Вважається, що препарат дуже добре переноситься, і в рекомендованих дозах побічні ефекти викликає вкрай рідко. Основна причина побічних ефектів – перевищення дози і індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

Дії, що забезпечують максимальний результат

Існує ряд рекомендацій, виконання яких посилить дію капсул. Виробники радять:

Пити багато води. Вода допоможе процесу схуднення. Зменшити споживання продуктів, що містять консерванти (кетчупу, ковбаси, майонезу, копченостей). Виключити з раціону солодкі газовані напої. Пити вранці і ввечері 1% свіжий кефір. Є більше фруктів, що відрізняються низьким вмістом цукру. Пити протягом дня трав’яні чаї (глід, м’ята шипшина). Вести щоденник скидання ваги. Перейти на закрепляющую систему прийому препарату, як тільки буде досягнутий бажаний результат.

Рекомендується приймати 1 капсулу «Золотого кульки» в день, завдяки чому процес оздоровлення і схуднення стає максимально комфортним і зручним.

Дія сибутраміну

Сибутрамін, до слова, в аптеки потрапив абсолютно легально, оскільки пройшов свого часу весь комплекс доклінічних і клінічних випробувань.

Кілька років дане речовина використовувалася для боротьби із зайвою вагою. Продавалося воно лише за рецептом. Крім того, прийом препарату контролювався лікарем. У підсумку від прийому цих ліків відмовилися, оскільки подібні таблетки для схуднення мали вкрай негативні відгуки. Потенційна користь також нівелювалася множинними побічними ефектами.

Фахівці звертають увагу громадськості, що навіть коли сибутрамін-містять препарати були дозволені, максимальна доза діючої речовини в них досягала 15 мг. Капсули «Золотий кулька» сьогодні містять не менше 40 мг сибутраміну. ??

Відгуки

Препарат, який входить до переліку шкідливих помилкових коштів – спеціальні капсули для схуднення золота кулька. В Інтернеті можна знайти досить багато відгуків про нього. Люди часто йдуть на крайні заходи, щоб позбутися від надмірної ваги. Навіть знаючи, що даний засіб викликає проблеми зі здоров’ям, деякі люди спеціально вишукують можливість придбання нелегальних сибутрамін-утримуючих препаратів. Можливо, людей стимулюють відгуки, в яких розповідається про безповоротної втрати ваги.

Багато людей сходяться на думці, що «Золота кулька» по набору симптомів дуже схожий на дію інших китайських «чудо-капсул». Нерідко побічні ефекти, які відчувають на собі ті, хто приймає капсули, містять у собі тривожність і порушення сну. Існує величезна кількість відгуків, в яких опис побічних ефектів сусідить із згадкою про повну відсутність позитивного результату. Зокрема, практично не зменшується апетит. При цьому деякими дівчатами згадується постійна нудота, яка супроводжує курс лікування.

    Софія, 39 років: лежала я на обстеженні зі своїм гастритом. Зустріла дівчинку, яка брала 3 місяці «Золотий кулька». Допрінімалась вона його до лікарні, якийсь незасвоюваності. Точно я не пам’ятаю назви тієї гидоти, але нічого приємного. Лікуванню вона майже не підлягала. Їй швидше мінімізували наслідки прийому, ніж по-справжньому лікували (не з вини лікарів, майже нічого не діяло). Вероніка, 42 роки: пила «Золотий кулька» тиждень. Після чого зрозуміла, що можу серйозно нашкодити своєму здоров’ю. Весь час хотілося пити, апетит пропав зовсім, я жахливо потіла… Сон порушився взагалі – я могла не спати три доби, і відчувала себе жахливо. Більше ніколи не скористаюся даним препаратом. Ірина, 25 років: приймала капсули «Золотий кулька» близько місяця. Ну, що сказати, результату я досягла – схудла на 12 кг. Але і виразку шлунка отримала. Нікому не рекомендую користуватися даним препаратом.