Змова на схуднення. Як зробити змову на схуднення за допомогою води?

Змова на схуднення. Як зробити змову на схуднення за допомогою води? Змова на схуднення за допомогою води

Змова на схуднення – одне з найбільш затребуваних засобів прикладної магії. Тисячам і тисячам людей такі змови допомогли виправити не тільки свою фігуру, але і свою долю. Адже позбувшись від отруйних все його існування зайвих кілограмів, людина, знову може знайти собі пару і знайти кохання, яка раніше здавалася нездійсненною мрією, знайти гідну роботу і зробити кар’єру, не боятися фото або відеокамери. А адже багато повні люди не можуть просто вільно і впевнено спілкуватися з оточуючими через своїх комплексів. Особливо сильні страждання зайву вагу заподіює жінкам. Тому, для боротьби із зайвою вагою, справжнім ворогом людини потрібно вжити всі засоби, в тому числі і магічні.

Великою популярністю користується простий, але сильний змова на схуднення через воду. Для його здійснення, ввечері наберіть у ванну теплу воду. Роздягніться і стаєте або сідаєте в цю воду. Зачерпуючи воду рукою або мочалкою, обтирайте нею себе повторюючи такі слова:

«Світла водиця, мене обітри. Все зайве у мене забери.

Чистий водиця по тілу стікає, повноту мою забирає.

Від жиру мене позбавить, нічого зайвого не залишить ».

Повторюючи цю змову, акуратно омийте все своє тіло, особливо уважно пройшовшись по «проблемних зон». При цьому не використовуйте мило, гель для душу та інші хімічні засоби. Тільки ви і вода. Після завершення обмиваннF відразу ж лягайте в ліжко. Позбутися від усього зайвого за один раз вам звичайно ж не вдасться, але регулярно повторюючи обряд, ви зможете скинути чимало кілограмів.

Ще один простий і досить приємний спосіб позбавлення від зайвої ваги – змова на схуднення в лазні. Робиться це так: в неділю вранці йдіть в баню, причому, бажано, щоб до вас в цей день її ще ніхто не відвідував. При вході в парну промовте:

«жирний товстухою в баню прийду, стрункою берізкою з лазні піду.

Буде парна мене зігрівати, Буде жир з мене виганяти ».

Під час знаходження в парній, десять раз повторіть:

«Тіло моє нагрівається, жир з мене виходить інакше».

Виходячи з лазні, оберніться і скажіть:

«Спасибі банюшка за полегшення, спасибі банюшка за позбавлення».

Ця змова можна використовувати як одноразово, так і регулярно – щонеділі. З кожним разом ефект буде сильніший.

Наостанок потрібно зазначити, що магічні засоби по справжньому ефективні, якщо ви їх поєднуєте з іншими методами лікування. Навіть дуже сильний змова малоефективний, якщо ви продовжуєте об’їдатися і мало рухатися.

Якщо самостійно боротися з проблемою немає сил,