Жувальна гумка допомагає схуднути – Харчуйтеся правильно

Жувальна гумка допомагає схуднути – Харчуйтеся правильно Жувальна гумка допомагає схуднути

«Кілька пластинок жувальної гумки в день допоможуть вам позбавитися від зайвої ваги» – Цей факт не тільки стверджують, але і підтверджують на практиці фахівці, які вивчили вплив жуйки на зміну маси тіла.

Дослідники з Луїзіанського державного університету продемонстрували, що дійсно існує зв’язок між вживанням жуйки без цукру і відмовою від численних калорійних перекусів протягом дня.

Під час проведення експерименту було задіяно 115 чоловіків і жінок у віці від 18 до 54 років – всі великі любителі жувальної гумки. Всіх учасників попросили двічі на день відвідувати лабораторію: перший раз – з жуйкою в роті, другий – без.

Під час першого візиту до лабораторії випробуваним видавалося по одному бутерброду, поживна цінність якого становила чверть необхідної щоденної норми людини.

Після обіду кожному учаснику пропонувалося 2 величезних страви, на яких були розкладені всілякі апетитні ласощі: на одному – продукти, багаті жирами і вуглеводами, на іншому – солодощі. За той час, що вони повинні були провести в лабораторії (3 години) всім дозволялося з’їдати таку кількість їжі, яке вони побажають. Протягом цих 3:00 за бажанням можна було жувати жуйку 15 хвилин щогодини.

Навіть якщо люди і дивилися з цікавістю на запропоновані їм вкусняшки, то з’їдали вельми скромну кількість з усього, що лежить на тарілці. Це в тому випадку, якщо вони вдавалися до жувальної гумки. Ті ж учасники досвіду, хто не скористався жуйкою, з’їдали значно більше.

Практично ті, хто не проміняв жуйку на їжу, поглинули на 40 калорій менше у випадку з продуктами, багатими жирами і вуглеводами, і на 60 калорій менше у випадку зі солодощами – це в порівнянні з відмовилися від жуйки.

Кожен з учасників експерименту заповнив анкету, в якій вказав наскільки був сильним відчуття голоду, який був рівень енергії організму і наскільки велике було бажання перекусити чимось смачненьким протягом дня.

Розглянувши результати опитування, вчені переконалися, що ті, хто жував жуйку, рідше відчували напади сильного голоду, їм рідше хотілося солодкого, і, крім того, вони відзначали високий приплив енергії в другій половині дня.

Дослідники прийшли до висновків, що жувальна гумка може певною мірою «управляти» вагою, контролювати апетит, знижувати бажання частих перекусів. Враховуючи низьку калорійність жувальних пластинок – всього 5 калорій – можна зробити наступний висновок: жуйка допомагає схуднути і, більше того, – надовго закріпити отриманий результат.

Увага – сорбіт!

Все ж, згідно з висновками деяких дослідників, слід брати до уваги, що багато жувальні гумки мають у своєму складі такий інгредієнт, як сорбіт. У цьому випадку потрібно знати, що ця речовина може послужити причиною здуття і газоутворення, а часто – та діареї, особливо якщо вживати такі жуйки в великих кількостях при малорухливому способі життя. Адже спочатку сорбіт використовувався саме як проносний засіб.

Розмістив: Svetlana Kuzmina | Дата: 24.03.2010

Також:

  • жувальна гумка для схуднення