Жуйка для схуднення

Жуйка для схуднення Жуйка для схуднення

admin 31 березня 2014 · 25 comments

Ідея створення жуйки для схуднення виникла в США. Ми чули про те, що американці не мислять свого життя без фаст-фуду. а думка про важливість регулярних фізичних навантажень зустрічають без ентузіазму. Тому проблема надмірної ваги стоїть у них досить гостро. Так чому б не додавати речовини, що мають здатність знижувати вагу, в жувальну гумку – популярний продукт, який вживають практично все? Подібні засоби давно і широко поширені на американському та британському ринку добавок для схуднення, для нас же вони відносно нові. Так правда чи можна схуднути, просто жуючи жуйку? І якщо так, то яку варто вибрати?

Bodyfit (бодіфіт)

Це, мабуть, сама розкручена в Росії, хоча далеко не єдина жуйка для схуднення. На відповідний запит пошукові системи тут же видають потрібний сайт, цілком присвячений опису і продажу цієї жувальної гумки.

бодіфіт рекомендується виробником як засіб для моментального схуднення за рахунок придушення апетиту і прискореного розщеплення жирів, абсолютно безпечне для здоров’я, а завдяки складу, ще і поліпшує стан шкіри і волосся. Ну, і як бонус нам обіцяється свіже дихання і захист від карієсу.

До складу бодіфіта входить цілий коктейль інгредієнтів.

Екстракт зеленого кава – модне останнім часом засіб для схуднення, рекламу якого можна зустріти практично скрізь. Завдяки наявній в ньому хлорогенової кислоті. екстракт сприяє зниженню ваги через вплив на обмін глюкози, змушуючи організм спалювати жирові запаси для отримання енергії.

Екстракт зеленого чаю – потужний антиоксидант, джерело вітаміну С і К. Вхідні в його склад катехіни прискорюють метаболізм за рахунок спалювання жиру і збільшення теплопродукції. Також містить кофеїн, який надає тонізуючу дію.

L-карнітин – витаминоподобное речовина, яка стимулює обмін жирів, впливаючи таким чином на зайву вагу.

L-тирозин – крім участі в різних процесах в організмі, здатний пригнічувати апетит.

Вітамін В1 – необхідний для синтезу білка в організмі, роботи нервової системи.

Вітамін В6 – бере участь у жировому і білковому обміні, утворенні гемоглобіну та еритроцитів. Регулює роботу травної системи, зміцнює захисні сили організму.

Коензим Q10 – речовина з антиоксидантною дією. Здатний підвищувати фізичну витривалість, позитивно впливає на стан шкіри та імунної системи. Інформація про можливий вплив на надмірну вагу не підтвердилася.

Фібрегам – розчинні харчові волокна з акації. Використовуються як адсорбент токсичних сполук, жовчних кислот і холестерину з травної системи, регулюють просування їжі по кишечнику і його спорожнення, підтримують нормальну кишкову мікрофлору.

Ефективність Бодіфіта

Незважаючи на такий багатий склад, необхідно відзначити, що у диво-жуйки немає якогось чарівного компонента, який забезпечить Вам швидке схуднення без зусиль. Хоча на захист жувальної гумки можна сказати, що такої речовини і в природі-то не існує… Вхідні в бодіфіт компоненти в тій чи іншій мірі мають здатність впливати на вагу, але тільки як доповнення до здорового харчування і фізичних вправ. Крім того, дозування цих речовин, що потрапляють в організм з жуйки, швидше за все, будуть занадто малі, щоб надати помітний ефект.

Уважно почитавши інформацію на сайті, можна виявити, що застосування цієї жуйки таки рекомендується поєднувати з деякими обмеженнями в їжі і фізичними навантаженнями. Так що, якщо Ви і схуднете, слідуючи даним порадою, то, швидше, саме завдяки цим заходам, ніж жувальній гумці.

Все на тому ж сайті в очі кидається той факт, що ефективність кошти нібито була перевірена та підтверджена чи то лабораторними, чи то клінічними випробуваннями. Однак ці види випробувань – не одне і те ж, а дві різних категорії.

Лабораторні проводяться в пробірці або на лабораторних тварин, а клінічні – за участю людей-добровольців. І їх результати можуть не збігатися. Так що ефективність, підтверджена лабораторно, може відрізнятися від перевіреної клінічно. Та й чи варто довіряти продавцю, який «плутається в свідченнях», рекламуючи свій товар?

Відгуків реальних людей про ефективність цієї жувальної гумки для схуднення виявити не вдалося: або тому, що цей продукт відносно новий на нашому ринку, або тому, що похвалитися йому особливо нічим.

бодіфіт – не єдина жуйка для схуднення, але доступна інформація про інші подібні засобах дуже убога. Нижче перераховані деякі з них.

У складі цієї жувальної гумки також пристойний список речовин, що впливають на вагу (екстракт зеленого кава, екстракт зеленого чаю, L-карнітин), і вітамінів (тіамін, біотин). Правда, тут виробники чесно зазначають, що Slim є лише допоміжним засобом у боротьбі із зайвими кілограмами і не замінить правильного харчування і фізичних вправ. А єдиний знайдений відгук рекомендує її як смачну незвичайну заміну звичним жуйкам, без згадки про вплив на вагу.

Заявлений виробником “похудітельное” властивість цієї жувальної гумки засноване на наявності в ній одного діючого компонента – екстракту, виділеного з кактуса худія Гордон. Сьогодні це дуже популярний компонент безлічі препаратів для схуднення. Худія Гордон містить особливий глікозид. який здатний пригнічувати відчуття голоду. Варто відзначити, що на спалювання вже наявних жирових запасів вона ніяк не впливає, тому її прийом рекомендується поєднувати з фізичними навантаженнями.

Ще одна жуйка з худіей Гордон в складі. Незважаючи на рекламу, яка обіцяє карколомний ефект, на ділі вона поки ніяк себе не проявила.

Висновок про ефективність використання цих коштів напрошується сам собою. Жувальна гумка для схуднення – ще один спосіб полегшити кишені ледачих і довірливих громадян, бажаючих без зусиль знайти струнку фігуру.

речі, варто відразу застерегти Вас від використання для схуднення звичайної жуйки, яка продається в кожному магазині. В інтернеті часто можна зустріти рекомендацію жувати її замість прийому їжі і втрачати вагу. Проте у такий спосіб Ви втратите тільки здоров’я. Жування стимулює вироблення шлункового соку, який, як відомо, містить соляну кислоту і при відсутності їжі пошкоджує стінки шлунка. Так що жування звичайної жуйки з метою схуднення гарантує тільки дуже швидку появу гастриту, і нічого більше.

Автор: Софія Черкасова (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення обов’язкове!

Також:

  • Жуйка для схуднення україна
  • жуйки для схуднення в Україні