Жуйка для схуднення Diet Gum – відгук дієтолога | Кандидат медичних наук Зуєва Олена

Жуйка для схуднення Diet Gum – відгук дієтолога | Кандидат медичних наук Зуєва Олена Жуйка для схуднення Diet Gum – відгук дієтолога

Питання . У рекламі кажуть, що жуйка для схуднення Diet Gum добре пригнічує апетит, чи так це? В інтернеті про жуйку Diet Gum відгуки пишуть не дуже хороші, але чи можна вірити незнайомим людям? Підкажіть, будь ласка, є у Вас і Ваших пацієнтів досвід схуднення з жевачку Diet Gum, на скільки можна схуднути і чи не повернеться вагу? І де можна замовити або купити жуйку Diet Gum щоб не обдурили?

Так само цікаво наскільки ефективно допомагає схуднути звичайне правильне харчування, тобто їсти часто і небагато, замінювати солодощі фруктами і кісломолочку. Чи так це ефективно як малюють? Можна сильно не розписувати

Справа в тому, що вирішила худнути. Терміново худнути. До вагітності завжди підтримувала свою фігуру, трохи зайвий кілограм – менше ем… при зрості 170 вага була 53-55 … мене це цілком влаштовувало…

Але на самому початку вагітності була загроза і гінеколог сказала: «Вибирай – або продовжуєш обмеження в їжі і втрачаєш дитину, або починаєш нормально харчуватися і народжуєш здорового малюка ».

Довелося є. Ридала з кожним кілограмом. А потім просто не змогла зупинитися… Їла-їла-їла…

У підсумку народжувати пішла 75 кг. З пологового будинку вийшла з 67 кг…

Дитина виявився алергік, перші місяці з переляку сиділа на одній гречці. У підсумку схудла на 5 кг до 62 кг.

Зараз вага вниз не йде ніяк. Проблема в тому, що я не вмію правильно худнути. Звикла – якщо треба скинути – припиняю жерти. А з грудним вигодовуванням такий варіант не прокатує.

Буду намагатися дотримуватися правильного харчування…. Моя основна проблеми – дика любов до солодкого… І тому дитини сипле на всі практично, на будь-які фрукти – тріскаються зефір як не в себе…

Дайте мені стусан. Будь ласка. Гидко на себе дивитися, джинси «до-вагітні» навіть не міряла – просто страшно… І фоток після пологів майже немає – не можу на себе таку дивитися.

Олександра, 27 років, 63 кг, 170 см, г. Воронеж.

Відповідь . Шановна Олександра. Схуднення під час годування вельми делікатна процедура. Швидкі методи схуднення абсолютно протипоказані.

Судячи зі складу, жуйка для схуднення Diet Gum вельми сумнівна затія у Вашій ситуації. І якщо Ягоди Годжі, Африканський манго і Ягоди Асаї це досить нешкідливі і, до речі, абсолютно непотрібні для схуднення продукти. Те Зелена кава може завдати серйозної шкоди організму. При цьому немає жодного доведеного факту схуднення завдяки зеленому кави або його складових. Більше того – доведено протилежне. Так само до складу жуйки Diet Gum входить Гарциния Камбоджійська, яка знайшла широке застосування в справі схуднення. Мені не вдалося знайти інформацію про точний складі жуйки Diet Gum, тому немає ніякої можливості судити про концентрацію активних речовин кошти та про шкоду для організму. До речі, це вельми підозріла ситуація.

Жуйка для схуднення Diet Gum – відгук дієтолога

Моя думка про жуйку Diet Gum однозначно негативне. Немає жодного дослідження, немає достовірних відгуків фахівців, засіб нове на ринку і немає навіть відгуків споживачів. Про думках споживачів щодо жуйок для схуднення інших фірм можна ознайомитися на цій сторінці сайту doctor-.

Що ж до правильного харчування для схуднення – однозначно “Так”. Якщо у дитини алергія і фрукти їсти не можна, то можна зробити упор на кисломолочні продукти, благо сьогодні їх безліч.

Після грудного вигодовування Ви зможете худнути по «вашої» програмі (на гречці) або продовжити правильно харчуватися. З часом вага нормалізується.

Бажаю Вам удачі і терпіння!

Навігація по записах Жуйка для схуднення Diet Gum – відгук дієтолога. 12 коментарів

перше потрібно забути про всякі жуйки, тим більше з незрозумілими складами. По-друге солодке треба замінити корисним, придумати щось трохи краще зефірок. А монодієти – це взагалі смерті подібно на ГВ, дитина з молоком повинен отримувати вітаміни і мікроелементи, різноманітність якесь, а то він виходить теж разом з вами «на гречці». Треба чітко продумати, на що алергія у малюка і відштовхуватися від цього. Визначити список продуктів і від нього танцювати далі з «різноманітністю». Що у вас там з фруктами-овочами?

Олена, спасибі за відповіді і що розмістили моє питання. Бути може і відвідувачі небудь порадять

Клава, сипем на всі фрукти, навіть зелені яблука. а з овочами не знаю, чесно кажучи…. боязно пробувати! Я в основному на кашах, м’ясі та кісломолочку. головне не разжіраться – я коли себе в руках тримаю – вага йде… а потім починаю тріскати зефір і печиво Марія – назад приходить……. ось, може, стимул буде тепер. а то чоловік мовчить, боїться, що ображуся…