«Жорсткий, але ефективний метод схуднення: два місяці я їла лише овочі, фрукти і пила зелений чай» / / KP. BY Комсомольская правда в Білорусі

«Жорсткий, але ефективний метод схуднення: два місяці я їла лише овочі, фрукти і пила зелений чай» / / KP. BY Комсомольская правда в Білорусі «Жорсткий, але ефективний метод схуднення: два місяці я їла лише овочі, фрукти і пила зелений чай» Коментарі: 136

Конкурс kp. by: «Худни, як я!» Автор найкращої історії отримає приз – мультиварку! [Фото + обговоримо]

Пише Наталія з Мінська

Вирішила написати свою історію схуднення! Звичайно, я не скидала 50 кг, але 28 – це теж досягнення, у всякому разі, для мене.

Моя маленька історія звучить наступним чином. Я завжди була досить стрункою. При зрості 175 см моя вага складала 58 – 60 кілограмів, я носила 46-й розмір одягу. За період першої вагітності (в 18 років) я набрала близько 25 кілограмів, потім, після народження малюка, за перший рік – ще 15. Не можу сказати, що їла мало: їла стільки, скільки хотіла. До того ж були проблеми зі щитовидною залозою. В результаті стрілка ваг показувала цифру 97! Намагалася схуднути, але всі дієти приводили до одного результату: скидала 5 кілограмів – набирала 7! Рівно через 5 років настав період очікування другого малюка, нашої радості не було меж, але я хвилювалася за свою вагу. Думаю, багато матусь мене зрозуміють! У підсумку за всю вагітність я набрала всього два кілограми. Малюк ріс і розвивався, а я худла! Худла не тому, що сиділа на дієтах, а тому, що в моєму раціоні переважали такі продукти, як м’ясо, риба, овочі та фрукти, намагалася не їсти після 18.00. У підсумку після других пологів моя вага становив 87 кілограмів (мінус 10 кілограмів). Але радість тривала недовго: за 6 місяців годування грудьми моя вага повернувся до 97 кілограмам. Знову намагалася худнути, знову на дієтах – і знову з нульовим результатом.

МОТИВ. Мотив був завжди. Я не можу сказати, що мене турбувало здоров’я, просто з дзеркала дивилася отака 25-річна тітонька, в магазині купувала не те, що подобалося, а те, що налазить! Носила 54 – 56 розмір одягу! Особливо важко було знайти щось модне з верхнього одягу! Ось такий мотив!

ЯК Я худла. Знову стала дотримуватися дієти – і знову з нульовим результатом! Тоді я придумала свій метод схуднення! Приїхавши у відпустку до батьків на два місяці (відпустка довгий), я вирішила терміново худнути! Жорстко, але ефективно! Їла тільки овочі і фрукти, пила зелений чай, не їла після 18.00, бігала по вечорах по 1,5 кілометра, вранці і ввечері качала прес по 50 разів. Підсумок – мінус 14 кілограмів за два місяці! Моєму захопленню не було меж! Може, це і багато для двох місяців, але чим більше вага, тим легше його скинути! Моя вага складає 83 кілограми. Купила собі новий костюмчик вже 50-го розміру, підстібало захоплення родичів і знайомих. Ще студіювала безліч різних видань по схудненню, читала статті в інтернеті і черпала для себе нову корисну інформацію. Захоплювалася досягненнями багатьох жінок – і це мене підстібало ще більше. Казала собі, що зможу! І змогла! Потім я вийшла на роботу і продовжила худнути далі. Харчувалася 5 разів на день, але виключила зі свого раціону хлібобулочні вироби, картопля, макарони, каші (гречку, рис, пшоно тощо), так як не люблю їх взагалі. Але жити не можу без солодкого! Дуже люблю шоколад! Тому кава з молоком і шоколадом (намагаюся шоколад замінювати зефіром) входить в мій щоденний раціон!