Жиросжигатель ЕКА (ефедрин, кофеїн, аспірин)

Жиросжигатель ЕКА (ефедрин, кофеїн, аспірин) Жиросжигатель ЕКА (ефедрин, кофеїн, аспірин)

admin 24 липня 2013 · 6 comments

ЕКА – це комбінація препаратів, що застосовується для зниження маси тіла. Вона складається з трьох компонентів: ефедрину, кофеїну і аспірину. У деяких джерелах інформації ефективність ЕКА для схуднення сильно перебільшена, але все ж дієвість цієї комбінації доведена клінічно і не викликає ніяких сумнівів.

Де взяти ЕКА?

Препаратів, що містять всі три компоненти даної схеми, не існує. Ви можете придбати ЕКА в готовому вигляді у продавців дієтичних добавок і спортивного харчування. Зрозуміло, неофіційно, бо ефедрин заборонений в спортивній медицині . Але торговці напевно Слупя з вас чимало грошей. Так що краще самостійно придбати всі компоненти для ЕКА, розрахувати дози і худнути на втіху, заощадивши на послугах торгашів, які можуть ще й підсунути незрозуміло що.

Отже, вам знадобиться всього три компоненти: ефедрин, кофеїн, аспірин . З двома останніми все просто: заходите в аптеку, купуєте кофеїн-бензоат натрію і ацетилсаліцилову кислоту. Беріть найбільші дози і найбільші упаковки, бо так буде дешевше.

З ефедрином трохи складніше. Це заборонену речовину. Більшість препаратів, які містять у своєму складі ефедрин, зняті з виробництва. Але знайти його можна, причому в самій звичайній аптеці. Купуйте кілька флаконів бронхолітин. Це древній як світ сироп від кашлю. Він містить ефедрин.

Тепер давайте все прорахуємо. У яких дозах приймати ці кошти? У яких кількостях ви повинні закупити препарати, щоб вам їх вистачило на місяць? Скільки це все буде коштувати? Почнемо з дозувань.

На один прийом вам знадобиться 20 мг ефедрину, 200 мг кофеїну, 250 мг аспірину. У день цю комбінацію ви будете приймати три рази. Кофеїн продається в таблетках по 100 або 200 мг, тобто вам потрібно буде приймати одну або дві таблетки за раз. Ацетилсаліцилова кислота зазвичай йде в таблетках по 500 мг, але перевіряйте, бувають винятки. На один прийом вам знадобиться полтаблетки.

З ефедрином, як завжди, складніше. У 5 мл сиропу бронхолитин міститься близько 5 мг ефедрину. Вам потрібно 20 мг, відповідно, ви повинні прийняти за 1 раз 20 мл сиропу. Як відлічити? Ось вам орієнтир: у чайній ложці, як правило, поміщається 5 мл рідини, а в їдальні – 15 мл. Тобто, можете прийняти одну чайну і одну столову ложку бронхолітин. Або вважайте по-іншому, як вам заманеться. Найпростіший спосіб – купити мірний стаканчик.

Так, з дозами розібралися. Тепер розраховуємо кількість необхідних препаратів. Враховуючи триразовий прийом ЕКА, на один місяць вам знадобиться 90 доз. Кофеїн зазвичай продається за 6 штук в упаковці. Дозування – 100 мг. Тобто однієї упаковки вам вистачить лише на один день. Ціна однієї упаковки складає близько 20 рублів. Купівля тридцяти упаковок кофеїну обійдеться вам в 600 рублів.

Далі у нас йде ацетилсаліцилова кислота. Враховуючи, що ви будете приймати по половині таблетки за один раз, на місяць вам знадобиться 45 таблеток цього препарату. Ціна за 10 таблеток – 5 рублів. Значить, в сумі ацетилсаліцилова кислота обійдеться вам в 50 рублів.

Нарешті, переходимо до ефедрину. Один флакон бронхолітин коштує 55 рублів. У ньому міститься 125 мл сиропу. В одному флаконі – 6 доз, тобто, в місяць вам необхідно 15 флаконів бронхолітин. Множимо 15 на 55 і отримуємо 825. Саме стільки рублів доведеться викласти за сироп від кашлю, який допоможе вам схуднути.

Що ж виходить у сумі? Місячний курс застосування ЕКА обійдеться вам приблизно у півтори тисячі рублів. На перший погляд, забагато. Особливо якщо порівняти з вартістю різних препаратів для схуднення. Але зате результат гарантований. Ця схема неодноразово досліджувалася на великій кількості людей і довела свою ефективність.

Безпека ЕКА

Разом з тим, ЕКА не є нешкідливим комплексом препаратів. Кожен з компонентів сам по собі схильний давати різні побічні ефекти. А всі разом вони стають ще більш токсичними.

Тому, краще скоректуйте схему застосування ЕКА. Не приймайте комбінацію місяць поспіль. Щоб не нашкодити здоров’ю, робіть перерви. Наприклад, приймайте ЕКА впродовж тижня, три рази на добу. Потім на 5-7 днів зробіть перерву. Так ви зменшите кількість побічних ефектів.

Комбінація ЕКА вам протипоказана, якщо ви страждаєте на захворювання серцево-судинної системи. Під час застосування схеми ви напевно відчуєте серцебиття, у вас підвищиться артеріальний тиск, може порушитися серцевий ритм. Загалом, для кардіальних хворих ЕКА не підходить. Не варто грати зі своїм здоров’ям, інакше опинитеся на лікарняному ліжку.

Якщо ж ви страждаєте хронічним гастритом або дуоденітом, виразковою хворобою шлунка або 12-палої кишки, вам слід виключити зі схеми аспірин. Тривале застосування ацетилсаліцилової кислоти в таких умовах може викликати загострення захворювання, і навіть кровотеча з шлунково-кишкового тракту. Аспірин відіграє мінімальну роль у схемі ЕКА, лише трохи посилюючи дію ефедрину, так що занадто багато ви не втратите.

ЕКА є одним з найдієвіших способів, що дозволяють позбутися зайвого жиру. Але готових препаратів, що містять у своєму складі весь комплекс ЕКА, не існує. Вам доведеться купувати ці речовини окремо і самостійно розраховувати дозування.

Разом з тим, використання ЕКА може викликати проблеми зі здоров’ям. Щоб не допустити розвитку побічних ефектів, ви повинні:

    робити перерви на 5-7 днів через щотижня прийому ЕКА; не використовувати ЕКА при наявності патології серцево-судинної системи; виключити аспірин при наявності захворювань шлунка або 12-палої кишки; ретельно розраховувати і не перевищувати рекомендовану дозу.

Автор: Вадим Жилюк (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення обов’язкове!