Жиросжигатель Black Widow Spider (Чорна вдова)

Жиросжигатель Black Widow Spider (Чорна вдова) Жиросжигатель Black Widow Spider (Чорна вдова)

admin 1 травня 2013 · 23 comments

«Black Widow» нещодавно перейменований в «Black Spider» є унікальним жиросжигателем на всьому ринку спортивних добавок.

Виробник «Cloma Pharma» давно встиг зарекомендувати себе інноваційними продуктами. Варто відзначити, що чорна вдова є натуральним сжигателем жиру, так як у складі добавки можна побачити здебільшого натуральні інгредієнти. Основний упор зроблений на імениту комбінацію ЕКА (ефедра, кофеїн і аспірин). Крім цього сюди включено багато рослинні екстракти, що володіють тими чи іншими жиросжигающими властивостями.

Для того щоб зрозуміти чи дійсно працює чорна вдова, нам необхідно розібратися в її складі.

Перше що ми бачимо – ЕКА. Насправді спортивні добавки на основі цієї комбінації стали створюватися ще в 1990 році, і вже тоді з’явилися перші заборони на її використання. Росія так само не стала винятком країни-табу. Заборона в чому пов’язаний з виробництвом наркотичних речовин, де ефедрин використовується в якості так званого прекурсора.

Якщо говорити по суті, то комбінація ЕКА є найефективнішою в питаннях жіросжіганія. Ефедрин на самоті є досить сильнодіючою речовиною. У той же час якщо накласти на нього кофеїн і аспірин, ефект перевершує за своїми показниками різні дієві і плацебо препарати, причому без наявності серйозних побічних ефектів. Можна з упевненістю сказати, що ЕКА є єдиним способом скинути малу частку жиру без як такої дієти. Досвід багатьох спортсменів і спортсменок доводить, що 1-2 кг за місяць прийому чорної вдови легко йдуть і без суворої дієти. Ну, а якщо додати до цього правильний тренінг, кардіо-навантаження і відносно не жорстку схему харчування, ви отримаєте підсумковий результат неймовірно швидко.

Найдивовижніше, що роздільно ці три компоненти не володіють такою ефективністю. Вся принадність криється в ефекті синергізму, який досягається тільки при змішуванні речовин. Однак аспірин можна назвати зайвим. Дослідження 90-х років ( Horton TJ, Geissler CA. Post-prandial Thermogenesis with ephedrine ) доводять, що присутність аспірину не приводить до очікуваного ефекту. Насправді аспірин додають лише з однією метою – продовжити і зберегти дію ефедри. На жаль, на практиці він не дає таких результатів. Крім того, його регулярний прийом може викликати досить неприємні побічні ефекти, але про них ми поговоримо пізніше. Незважаючи на все це, виробник « Cloma Pharma » впевнений у дієвості ЕКА.

З точки зору біохімії, перед нами термогенная комбінація підвищує теплопродукцию людини. Відбувається стандартне прискорення метаболізму, активація ЦНС і придушення апетиту. Варто відзначити, що у складі чорної вдови можна побачити кілька представників кофеїну (гуарана. кола і т. п.) і аспірину (екстракт білої верби).

Одна капсула «Black Widow» містить в собі 627.2 мг активних речовин. Крім цього в оболонці присутні вітаміни групи «B». Корінь імбиру. зелений чай. невелика частка сінефріна. йохимбе, безводний кофеїн, гуарана, кола, женьшень, теобромін та інші компоненти – ось те, з чого складається ця добавка.

Багато досвідчені спортсмени і спортсменки напевно по достоїнству оцінили наявність практично всіх жиросжигающих інгредієнтів і комбінацій. Насправді, чорна вдова є тим рідкісним випадком, коли асортимент компонентів не перетворив добавку на безплідний продукт. В історії були випадки подібних схрещувань речовин, проте успіху вони так і не отримали, що не можна сказати про «Black Widow».

Крім жиросжигающих ефектів спостерігається стимуляція ЦНС і поява енергії, яка так необхідна під час кардіо-сесій. Один з принципів дії чорної вдови полягає у переробці входять калорій, тобто організм не буде відкладати їх у вигляді жиру. Що стосується кофеїну і схожих алкалоїдів, то вони стимулюють вироблення катехоламінів (адреналін і норадреналін). У підсумку ліполіз (процес розщеплення жирів) помітно посилюється.

За заявами виробника приймаючи чорну вдову, ви отримаєте зниження апетиту, підвищення енергії, поліпшення ментальної концентрації, підняття настрою і покращений ліполіз. У рамках

розумного тренінгу і дієти, даний жиросжигатель дійсно може збільшити ваші підсумкові результати в кілька разів.

Як приймати Black Widow Spider?

Відразу хотілося б відзначити, що ні в якому разі не можна перевищувати дозу. Приймайте не більше двох капсул на добу. Крім того, обов’язковою умовою є нормальна кількість води в організмі. Саме тому не слідуйте безводним дієтам, ні до чого хорошого вони не призведуть. Заборона на прийом поширюється на осіб молодше 18 років і вагітних жінок. Та й у цілому людина повинна бути здоровим, тому перед прийомом, обов’язково консультуйтеся з грамотним лікарем! Будь-яке недотримання простих правил може викликати величезну кількість негативних ефектів.

Виробник в свою чергу радить вживати по одній капсулі після кожного прийому їжі. Проте враховуючи правильно побудовану дієту, діапазон прийомів їжі: 4-6. Зрозуміло це занадто багато. Безумовно, достеменно невідомо, скільки саме ефедрину, сінефріна та інших серйозних компонентів розмішано в одній капсулі, але практичний досвід показує, що прийом трьох капсул в більшості випадків викликає занадто явні негативні наслідки. Так що ми рекомендуємо вам вживати чорну вдову 1-2 рази на добу відразу після їжі, і не перед сном (за 6 годин ДО). Обов’язково запивайте добавку великою кількістю води.

Виходячи з особистого досвіду нашої редакції, ми рекомендуємо використовувати тритижневий курс прийому, де чорна вдова вживається через день (в день тренінгу). Таким чином, ви дозволяєте організму відпочивати від величезної кількості «агресивних» компонентів. У підсумку толерантність практично не виробляється. Після такого курсу відпочиньте 6-7 днів і знову можете продовжувати прийом.

Побічні ефекти

Будь-яке перевищення дозування може викликати легку форму виразки шлунка. У цьому багато в чому винен аспірин. Крім цього ви можете зіткнутися з підвищенням тиску, запамороченнями, аритмією та іншими побічними ефектами, які властиві жиросжигателями. Прийом більше трьох капсул викликає перепади настрою. Що стосується апетиту, то в більшості випадків він дійсно знижується, проте тільки при дотриманні правильного дозування.

Негативні наслідки найчастіше викликані суміщенням з іншими добавками, будь то жіросжігателі або предтреніровочнікі. Якщо ви вирішили вживати чорну вдову, використовуйте тільки її.

Загальне враження

На жаль, величезна кількість людей не дотримуються банальні правила схуднення. Прийом однієї лише добавки не дасть вам бажаного результату. Багато негативні відгуки часто не мають під собою істотних підстав. Чорна вдова дійсно працює, адже в її складі присутній ЕКА, комбінація, яка за своїм визначенням не може не працювати.

Автор: фітнес-тренер

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення обов’язкове!

Також:

  • black spider жиросжигатель побічні дії
  • жирозжигатель чорна вдова ціна
  • побочні ефекти от чорной вдови
  • росписание по прийому чорной вдови
  • які продукты є жиросжигатели