Жироспалювачі – поради для жінок

Жироспалювачі – поради для жінок Жироспалювачі Чим відрізняються жіросжігателі для жінок, яка користь і шкода жиросжигателей, які жіросжігателі мають хороші відгуки.

Останнім часом у засобах масової інформації, у тому числі електронних, йде активна реклама жиросжигателей. Як завжди, все подається в самому райдужному світлі. Спробуємо розібратися, що таке жіросжігателі і як вони працюють.

Що можна прочитати в анотації до жиросжигателями? Вказується, що спалювачі жиру прискорюють перебіг процесу обміну речовин, допомагають швидше розщеплювати жири, сприяють виводу жирів і зайвої рідини з організму і перешкоджають накопиченню оних надалі, а також надають регуляторну дію на апетит. Крім цього, жіросжігателі сприяють збільшенню енергетичних витрат організму, завдяки чому організм витрачає калорії швидше і в більшому обсязі.

Область впливу та ефективність кожного жиросжигателя визначається тими компонентами, які входять до його складу. Це можуть бути такі складові як екстракти зеленого чаю або гуарани, йохимбе, хітозан, бромелайн, L-карнітин та т. п.

термогенная комплекси, що входять до складу сжигателей жиру, прискорюють його розщеплення, а також обмінні процеси в організмі. Звичайними компонентами таких комплексів є речовини на зразок кофеїну і ефедрину, а також гідроксілімонная кислота, холін і т. д. Як відомо, кофеїн і ефедрин є стимуляторами центральної нервової системи, що дозволяє їм активізувати обмін речовин в організмі.

Все це, звичайно, добре, і можна назвати правдою. З однією умовою – тільки на жиросжигателях як таких ви схуднути не зможете в принципі, як би красиво це не розписувала реклама. Ці препарати ефективно працюють тільки в комплексі з правильною дієтою і регулярними фізичними навантаженнями, як додатковий спосіб боротьби із зайвою вагою. Якщо ви хочете використовувати їх саме в такому вигляді – будь ласка, вони принесуть вам бажаний результат.

І ще один нюанс, на який потрібно звернути увагу. Жироспалювачі можуть бути небезпечні для людей, що страждають захворюваннями щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, а також захворюваннями серця. Ще більшої шкоди термогенние комплекси можуть завдати здоров’ю гіпертоніків і діабетиків. Тому слід мати на увазі, що жіросжігателі здатні підвищувати температуру тіла і артеріальний тиск, відповідно, приймати їх деяким людям слід тільки після консультації з лікарем. Також необхідно строго дотримуватися дозування жиросжигателей, адже вони не тільки пригнічують апетит, але і тимчасово збільшують витривалість і активність організму. Це може привести людей, що вживають сжигатели жиру, в стан помилкової ейфорії, а в деяких випадках – до звикання. Тому фахівці рекомендують не зловживати сжигателями жиру і періодично робити перерви в їх прийомі.

Дуже небезпечні жіросжігателі, що містять ефедрин, вони заборонені в Росії, але недобросовісні люди іноді намагаються їх продавати через мережевий маркетинг і навіть в спортклубах. Ці жіросжігателі викликають звикання. В інтернеті теж повно статей, що розхвалюють ефедросодержащіе речовини. Якщо вам дороге здоров’я, проходите мимо. Крім того, купуючи жіросжігателі, зверніть увагу на його утримання, беріть обов’язково з грамотною російської анотацією і в спеціалізованих місцях продажу. Крім того, будь-який відомий жиросжигатель неодноразово обговорювалося в мережі, а якщо цього немає, відмовтеся від незрозумілого препарату.

Менш небезпечні для організму ті жіросжігателі, які засновані на натуральних компонентах і включають в свій склад такі компоненти як зелений чай, екстракт гарцинії, хітозан або йохимбе. При цьому вони не менш ефективні, і навіть мають ряд додаткових властивостей, що роблять позитивний вплив на стан організму. Наприклад, зелений чай широко відомий як ефективний натуральний антиоксидант, що сприяє зв’язуванню вільних радикалів. Йохімбе активізує циркуляцію крові в районі малого тазу, що благотворно впливає на стан статевої системи. Екстракт гарцинії не тільки пригнічує тягу до солоденького, але і заряджає організм бадьорістю, а хітозан надає позитивний вплив на роботу печінки.

Як бачите, жіросжігателі дійсно можуть допомогти позбавитися від надлишку жирових відкладень і навіть укріпити імунітет людини, а також поліпшити його самопочуття і настрій. Тим не менше, год об не завдати своєму організму більше шкоди, ніж користі, перед початком прийому жиросжигателей вам слід проконсультуватися з лікуючим терапевтом і деякими фахівцями (зокрема, з кардіологом і ендокринологом). Адже сама по собі проблема зайвої ваги може бути наслідком будь-яких захворювань, наприклад, проблем з обміном речовин або гормональних порушень. У такому разі застосування жиросжигателей не вирішить ваших проблем із зайвою вагою, а тільки погіршить стан здоров’я, активізувавши патологічні процеси, що відбуваються в організмі.

Женя Жукова спеціально для

Також:

  • шкода жиросжигателей