Жироспалювачі для жінок, відгуки, поради фітнес-тренера | Все для схуднення

Жироспалювачі для жінок, відгуки, поради фітнес-тренера | Все для схуднення Жироспалювачі для жінок

Багато людей вважають, що жіросжігателі для жінок – це каприз тих дівчат, хто не хоче займатися своєю фігурою більш здоровими і звичними способами. Однак насправді, спалювачі жиру прийшли на масовий ринок з професійного спорту, і за своєю природою не є «таблетками для ледачих».

Жироспалювачі спочатку застосовувалися як засобів-помічників для тих, хто поєднує інтенсивний тренінг і строгу дієту. Чи варто приймати жіросжігателі жінкам для схуднення?

Сжигатели жиру для жінок: види

Мабуть, для нашої зручності варто розділити жіросжігателі на:

    сжигатели жиру, що випускаються фірмами-виробниками спортивного харчування; «аптечні» БАДи; ліки з липолитическим ефектом.

Сучасні «спортивні» препарати вирішують три завдання:

1. Прискорення базового метаболізму, що веде до більш значних енергетичним витратам в спокої;

2. Додання додаткової енергії для проведення інтенсивних тренувань;

3. Зміна механізму витрачання жирових запасів під час тренування. Жироспалювачі спрощують витяг гліцерину з жирової клітини, і прискорюють спалювання жиру в процесі фізичної активності.

Спортивні жіросжігателі володіють термогенним ефектом. За рахунок таких компонентів, як екстракт червоного перцю, кофеїн, гуарана і форсколин вони піднімають температуру тіла, тим самим, прискорюючи метаболізм.

Більшість спортивних сжигателей жиру містять синефрин, пиколинат хрому і ті або інші харчові волокна. Ці речовини допомагають кілька придушити апетит. Такі капсули продаються у спортивних магазинах. Більшість з них не можна приймати діабетикам, гіпертонікам, вагітним жінкам і людям з будь харчовою алергією.

Аптечні БАДи жіросжігателі або копіюють ті чи інші спортивні сжигатели за складом («фітнес» напої з гуараною, комплексні препарати з л-карнітин і пиколинат хрому), або покликані спалювати жир безпосередньо в травному тракті, або, простіше кажучи, блокувати засвоєння ліпідів або вуглеводів з їжі, тим самим, знижуючи її калорійність. До останньої групи відносяться препарати хитозана, орлістат, БАДи-блокатори альфа-амілази, препарати бромелайна.

Фармакологія використовується в процесі жіросжіганія на свій страх і ризик. Більшість перерахованих нижче препаратів або заборонені на території нашої країни (ЕКА), або мають масу побічних ефектів.

Отже, «лікарські» жіросжігателі – це:

1. Суміш ефедрину, аспірину і кофеїну (або ЕКА). Препарат прискорює метаболізм, піднімає тиск, пригнічує апетит. Ефедрин є наркотичною речовиною. Суміш може викликати психози, тремор кінцівок, тахікардію. Існують дослідження, що зв’язують прийом ЕКА з синдромом раптової смерті;

2. Сибутрамін (мерідія. Линдакса) – психотропний препарат, що пригнічує центр апетиту головного мозку. Заборонений в багатьох країнах Європи і в США в силу того, що завдає непоправної шкоди здоров’ю (серце, печінка);

3. Тироксин – синтетичний гормон щитовидної залози, його вживання може викликати зниження природної функції цього органу.

Жироспалювачі для жінок: чи варто?

Отже, більшість жиросжигателей мають істотним комплексним впливом на організм жінки. І, на жаль, вживання цих речовин дійсно може викликати захворювання серця, печінки, нирок, шлунка і збій в обміні речовин. У медицині існує базовий принцип: вживати ліки варто тоді, коли користь від нього перевищує шкоду.

З’ясувати, походить Чи вам жиросжигатель, можна виключно дослідним шляхом. Однак ніякі «досліди» не повинні проводитися тими, хто має хоча б найменші відхилення у стані здоров’я.

Ніколи не використовуйте статті про спалювач жиру і навіть думку вашого тренера як визначальний фактор. На жаль, у професіоналів фітнесу існує певна «деформація» свідомості – більшість з нас націлені на результат практично будь-яку ціну. Таке мислення типово для спортсменів, але ваше здоров’я не повинно стати його жертвою. Єдиний адекватний порадник у питаннях жиросжигателей – ваш лікар.

Перш ніж купувати жиросжигатель, знайте:

1. Жодна таблетка не позбавить вас від необхідності контролювати харчування, стежити за об’ємом порцій, якістю їжі, простіше кажучи, дотримуватися базової дієти для зниження ваги (у той же час найчастіше жінки, купуючи жиросжигатель, впевнені, що вони будуть худнути, нічого не змінюючи ні в способі життя, ні в дієті);

2. Спортивні сжигатели жиру дійсно можуть підвищити вашу витривалість, але іноді вони викликають головні болі, тремор кінцівок, нервову напругу і безсоння;

3. Препаратів, які зі стовідсотковою впевненістю зменшують жировий прошарок на 3-6% і більше в даний час не існує.

У кожному разі, вважати спалювач жиру нешкідливою вітамінки не варто, так само як і приймати імпульсивні рішення про його купівлю, грунтуючись на тому, що саме сьогодні вам не сподобалося відображення в дзеркалі.

Спеціально для – фітнес-тренер Олена Селіванова

Якщо ви застосовували небудь жиросжигатель, поділіться відкликанням про результати і можливо побічних ефектах.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Також:

  • жироспалювачі для жінок
  • тренер для схуднення львів відгуки