Жіночий досвід – Витончені ніжки

Жіночий досвід – Витончені ніжки Витончені ніжки

Наскільки я знаю, активний біг збільшує і промальовує литковий м’яз. Тобто біг якраз не рекомендується. Навіть на високих підборах не можна (допустима середня висота). Активна розтяжка в основному, пілатес, йога, плавання, масаж. До цього додати силовий тренінг, щоб збільшити м’язи стегон, сідниць, зробити помітніше різницю між литками і стегнами. І опрацювати верх, домогтися макс. тонкої талії і збільшення м’язів грудей, рук. Звичайно, це біда справжня і найскладніше – і зростання невеликий, і широка кістка. Я так думаю, що вся справа в кістках, коли щиколотки і зап’ястя товсті, це виглядає страхітливо, так змінює пропорції всього тіла. Візуально саме вони і псують всю картину. Можна наростити обсяг м’язів, щоб щиколотки і зап’ястя виглядали більш тонкими, але при маленькому зростанні силует буде здаватися ще масивніше.

Коко

Дійсно, спочатку потрібно худнути. А на додаток мені подруга порадила вправи, які допомогли зменшити обсяг литок на три сантиметри. Це з степа, тільки я займалася вдома і використовувала дошку на кубиках замість степа. Для ефективності схуднення литок кожну вправу повторюйте десять разів і переходите до наступного.

1. Встаньте на платформу правою ногою, призначте до неї ліву, потім опустіть на підлогу праву ногу, призначте до неї ліву. Те ж з лівої ноги.

2. Встаньте на платформу правою нгой, призначте до неї ліву, потім опустіть на підлогу спочатку ліву ногу, потім праву. Те ж з лівої ноги. 3. Праву ногу, зігнуту в коліні, поставте на платформу, ліву ногу трохи підніміть над підлогою і, не ставлячи на платформу, знову опустіть на підлогу, потім призначте до неї праву. Те ж з лівої ноги.

4. Встаньте на платформу правою ногою, ліву зігніть в коліні і, підтягнувши вгору, відразу ж опустіть на підлогу, потім призначте до неї праву. Те ж з лівої ноги.

Фуфа

І у мене така ж проблема, ікри худнули, коли я сама худла, ще робила розтяжку. У подруги була така ж проблема, вона схудла до 48 кг і тепер у неї ніжки чудо а якщо дійсно м’язи, то сушка і розтяжка повинні зменшитися.

Мила

Для зменшення ікри, тренер порадив дріботати на ципочках. Думаю треба пробувати, але боюся дуже рельєфні стануть, вони і так дуже виражені. Може спробувати розтирання грубим рушником з антицелюлітною кремом?

Лу-лу

Всі тренера у фітнес-залах, куди я ходила, хором говорили, що зменшити ікри ніг неможливо. І хором радили одне-єдине вправу:

Підніматися на мисочкі і опускатися.

Увага!

Одним і тим же вправою можна як зменшити гомілку, так і збільшити!

У мене теж була така проблема. Начебто в ікрі були одні м’язи, така тверда була. але напевно м’яз була неправильна чи все-таки там був і жир або вода 🙂 Бо як тільки я стала ходити пішки по ескалатору, наступаючи всій ногою (щоб м’яз не хиталася, а гойдалися стегна) і почала розтягувати м’яз гомілки легким вправа – стаєш на бордюр наприклад у дороги на миски і опускаєш п’яту нижче бордюру до максимального натягу м’язи і тримаєш скільки можеш, 10 секунд хоча б, краще довше. По-моєму ікри стали менше – чоботи принаймні вже трохи звалюються з ікри