Зелений чай для схуднення | Уроки харчування

Зелений чай для схуднення | Уроки харчування Зелений чай для схуднення

Зелений чай для схуднення був відомий своїми цілющими властивостями ще в період правління країною першого імператорів Китаю, де його називали імператорським напоєм.

Звичайно мається на увазі не вживання одного лише чаю, який виключає прийом їжі – це загрожує серйозними наслідками.

Тут розглядається заміна зеленим чаєм без додавання цукру будь-яких інших напоїв, що дасть приблизно мінус п’ять кілограм за термін у три-чотири тижні і це без заміни ваших інших гастрономічних пристрастей.

Корисні властивості зеленого чаю для схуднення

Цей напій не тільки допоможе схуднути. але і посприяє зміцненню здоров’я і підтримці краси, адже він:

– містить багато антиоксидантів, які гальмують старіння організму;

– сприяє виведенню різних шкідливих речовин і токсинів;

– регулює і призводить до нормальних показаннями артеріальний тиск;

– сприяє зміцненню судинних стінок, покращує їх еластичність і провідність;

– запобігає ожирінню печінки;

– має легкий сечогінний ефект, що дозволяє вивести з організму зайву рідину, особливо, якщо додати до чаю трохи молока (природно, знежиреного), результат буде більш очевидний;

– регулярне споживання цього напою продовжує життя, зменшує ймовірність таких захворювань, як: інсульт, інфаркт, гіпертонія і навіть онкозахворювання. Наприклад, японців, що страждають гіпертонією, на відміну від інших народів дуже невелика кількість.

Корисні речовини, що містяться в зеленому чаї для схуднення

Які ж корисні речовини містить в собі імператорський напій?

– кофеїн, який є і в кави, але в чаї він діє більш м’яко;

– цинк – запобігає онкологічні захворювання; допомагає правильному розвитку дитини під час внутрішньоутробного розвитку;

– фтор – міститься в чайній гущі, якої жителі Японії чистять зуби, щоб їх зміцнити;

– вітаміни різних груп: В1, В2, К, С, РР, а також мідь, йод, калій, які надають на судинну стінку зміцнює дію і володіють сильним антибактеріальним ефектом.

Чи сприяє зелений чай схудненню?

Так, за допомогою натурального зеленого чаю можна привести фігуру в порядок і схуднути без особливої??шкоди для організму на кілька кілограм. Завдяки здатності прискорювати метаболічні процеси. зелений чай сприяє розщепленню і виведенню зайвого жиру. До того ж, він знижує рівень глюкози, що проявляється суттєвим зниженням апетиту. Якщо перед їдою (за 30 хвилин) випити одну чашку чаю, для угамування почуття голоду за обідом знадобиться набагато менше їжі.

Як вживати і в яких кількостях чай для схуднення?

Головна умова – дотримання міри. Вживання зеленого чаю показано далеко не всім. Обмежена кількість напою можуть дозволити собі вагітні жінки, яким він допоможе боротися з проявами токсикозу. А ось людям, страждаючим захворюваннями органів ШКТ (виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки або деякими гастритами) зелений чай пити не рекомендується, тому він може викликати печію і посилити біль.

Для того щоб схуднути потрібно вживати натуральний зелений чай в кількості від трьох до шести чашок, що призведе до збільшення обсягу спалюваного жиру на 45 відсотків.

І на закінчення: не слід перевищувати рекомендовану норму споживання зеленого чаю, тому що це може призвести до бессонице, нервозності і перепадів самопочуття від збудливості до слабкості. Не слід пити чай на ніч, перед тим як лягати спати.

Зелений чай по праву може називатися напоєм доброго здоров’я і багатим джерелом корисних речовин. Єдина умова – правильно його заварити і вживати в помірній кількості.

*****

У нашій країні не часто задаються питанням: Чи потрібен родині сімейний психолог? Тим часом своєчасне звернення до цього фахівця могло б попередити масу проблем і зберегти безліч сучасних сімей.

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями: