Зелені коктейлі для схуднення | Твоя Iзюмінка

Зелені коктейлі для схуднення | Твоя Iзюмінка Зелені коктейлі для схуднення

Якщо довгі і виснажливі дієти і фітнес програми не для вас, то придбати стрункість і розлучитися з парочками кілограмів вам допоможуть зелені коктейлі для схуднення . Зелені коктейлі можна робити в домашніх умовах. Все, що вам для них знадобиться – це вода, фрукти, зелень і блендер. Ви можете використовувати будь-які поєднання фруктів і зелені, а також дикоросів які у вас ростуть на ділянках або городах. Головне при приготуванні зелених коктейлів дотримуватися правильне співвідношення зелені і фруктів, щоб не було присмаку зелені в роті. Фруктів має бути більше – 60%. а зелені – 40%. В якості зелені підійдуть: кріп, петрушка. шпинат, селера, кінза, романо, м’ята. З дікорасов – кропива, снить, кульбаба, мокриці, конюшина, подорожник, які потрібно попередньо буде вимочити у воді. Фрукти можете брати абсолютно будь-які, враховуючи свої смаки й уподобання – яблука. апельсини, мандарини, ківі, кавун, персики і т. д.

Зелені коктейлі дуже корисні для організму, вони:

    підтримують здорову мікрофлору в кишечнику ощелачивают організм покращують запахи тіла сприяють відновленню тканин зупиняють розмноження анаеробних бактерій і грибків в кишечнику забезпечують організм залізом допомагають загоєнню ран і саден

Але найприємніше, що регулярно вживаючи зелені коктейлі, ви не тільки наповніть свій організм корисними мікроелементами і вітамінами, а й схуднете на парочку кілограмів. Всі зелені коктейлі для схуднення потрібно пити в проміжках між їжею, тоді всі корисні речовини, що містяться в них, максимально засвоюються. За рахунок того, що коктейлі являють собою структуровану рідина, насичену корисними вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами, яка знаходиться в найбільш сприятливій для засвоєння організмом формі. Це сприяє також очищенню організму і виведенню з нього різних токсинів.

Твоя Iзюмінка пропонує вашій увазі наступні надзвичайно смачні рецепти зелених коктейлів для схуднення:

Не упускайте таку можливість, готуйте собі і своїм друзям різні смачні зелені коктейлі для схуднення і здоров’я, особливо зараз влітку – в сезон різноманіття зелені і фруктів, цілком доступних за ціною.

Також:

  • як робить дієтичні коктелі
  • коктелі фруктові