Здорове харчування без зусиль | Підбірка жіночих новин

Здорове харчування без зусиль | Підбірка жіночих новин Здорове харчування без зусиль

Створи свій особистий раціон харчування

Відомий доктор Е. Чейс, який написав книгу «Здорове харчування» – помер від. недоїдання! Як уникнути “перекосів” в бажанні правильно харчуватися? Дізнайтеся, на які омани заважають розумного підходу: холестерин – погано, голод – добре? З’ясуйте у експертів WomanJournal особливості літньої дієти: чим хороша моркву? Їжте корисне!

8 новин на цю тему

Правила харчування від Олени Малишевої

Правила харчування від Олени Малишевої або як є всі і не поп

Олена Малишева – приваблива й струнка ведуча телепрограми «Здоров’я», медик за освітою, має докторський ступінь. У минулому людина, що страждав від зайвої ваги, перемогти який зуміла завдяки власній дієті. Свої напрацювання і укладення про правила правильного харчування вона назвала «спеціальної схемою живлення».

Її схема проста, при цьому ефективна. Якщо вирішите для скидання ваги, слідувати рекомендаціям Олени Малишевої, доведеться опинитися на час дієти від будь-яких борошняних виробів і випічки, страв з картоплі, алкоголю, цукру в чистому вигляді, рису, буряка і моркви.

Дієта Олени Малишевої розрахована на строк не менше ніж 60 днів, зате і ефект від неї тримається не менше року.

Правильне харчування на пляжі

Їж і худни: ТОП-7 літніх продуктів для пляжу

Якщо ти збираєшся у відпустку і приводиш себе у форму до цієї події, не варто забувати про фігуру і під час відпочинку. Безумовно, пропозиції по системі «все включено» і заморська кухня нічого спільного не мають з правильним харчуванням і зводять з розуму вишуканими стравами, але будь напоготові: переїдання – ворог красивої фігури.

Ще небезпечнішими союзниками зайвих кілограмів можуть стати перекушування на пляжі. Фастфуд і малорухливий спосіб життя (хоч він і тимчасовий) навряд чи зроблять тіло привабливіше. Але, виявляється, не всі закуски шкідливі для фігури.

розповість тобі про правильне харчування на пляжі, а саме: про кращих літніх продуктах, які можна сміливо їсти і пити під час відпочинку і при цьому залишатися красивою і здоровою!

Омани про правильне харчування

Жир – це холестерин, холестерин – це шкода

Офісне харчування, щоб не погладшати

Офісні працівники харчуються по-різному. Одні вважають за краще сухі пайки у вигляді бульйону з вермішеллю, інші приносять з дому особисто приготовлену їжу, треті – замовляють обіди безпосередньо в офіс. Кожен з цих методів має свої плюси і мінуси, однак, щоб не зруйнувати остаточно травну систему, перевагу варто віддати все-таки домашній кухні. Корисна суха їжа для офісного працівника

Anti-age харчування для зрілої жінки

Як харчуватися жінці у віці?

Як правило, словосполучення «anti-age» зустрічається на упаковках різних косметичних засобів, спрямованих на попередження старіння шкіри. Якщо розглянути причини цього вікового процесу, то в їх основі лежать окисні процеси, перешкодити яким можуть антиоксиданти.

А це означає, що якщо вживати продукти, багаті антиоксидантами, то можна попередити старіння шкіри і відкласти на деякий час поява зморшок. Тому спробуємо скласти anti-age меню.

Після проведених досліджень російськими вченими, які вимірювали антиоксидантну активність різних продуктів, виявилося, що перше місце займають ягоди.

100 міні-порад Д-ра Папи про виховання

100 міні-порад Д-ра Папи

Здорове харчування без зусиль

Ви швидко втомлюєтеся? Вранці відчуваєте, що немає сил?

Ви швидко втомлюєтеся? Вранці відчуваєте, що немає сил піднятися з ліжка? Часто застуджуєтеся, а настрій псується через дрібниці?

Швидше за все, справа в харчуванні. Зверніть увагу на один очевидний факт: травна система знаходиться буквально в центрі тіла людини. Тому абсолютно природно, що будь-які неполадки з шлунком і кишечником, навіть незначні й непомітні, впливають на здоров’я людини і його настрій.

Згідно Аюрведе, вченню про цілющу йозі, в їжі найважливіше смак – саме він визначає корисність того чи іншого продукту для конкретної людини. Керуючись тільки лише правильним поєднанням різних смаків, можна привести в порядок і фізичне здоров’я, і??духовний стан.