Зарядка для схуднення: 5 простих вправ

Зарядка для схуднення: 5 простих вправ Зарядка для схуднення: 5 простих вправ

Мріючи схуднути, кожній жінці слід пам’ятати, що одними фантазіями результату не домогтися. Та й дієта без відповідного комплексу вправ, швидше за все, виявиться неефективною. Тільки в сукупності, дотримуючись правильного харчування та інтенсивного виконання фізичних вправ, можна отримати бажаний вагу тіла на додачу з рельєфними м’язами.

Не всі готові навіть заради ідеальної фігури постійно відвідувати спортивні зали та фітнес клуби, тому найкращим рішенням стане зарядка для схуднення в домашніх умовах. Підібравши оптимальний комплекс з декількох вправ, якими можна спокійно займатися вдома, головне – налаштувати себе на результат і не кидати заняття на середині, а довести розпочату справу до бажаного результату.

Якщо є сумніви і не знаєте з чого почати, завжди можна подивитися відео. Зарядка для схуднення в таких представлених роликах показана детально і з опрацюванням кожної групи м’язів.

Найрезультативнішою може стати ранкова зарядка для схуднення, так як в цей час організм ще не втомився після трудового дня і краще всього налаштований на фізичні вправи. Розглянемо 5 простих вправ, які допоможуть скинути зайву вагу і додадуть енергію на весь день.

1. Перше, чого слід дотримуватися – це поступового включення організму в роботу, а також правильного дихання. Саме тому ранкову зарядку краще почати з підняття рук і поступового розведення їх у сторони. Все це повинно супроводжуватися глибоким дихальним процесом. Після цього перейти до нахилів корпусу тулуба вперед і назад, що сприяє зміцненню м’язів спини та черевної порожнини.

2. Основною проблемою багатьох тих, що худнуть є зайва вага в області живота, саме тому зарядка для схуднення живота, безумовно, необхідна. Одним з численних вправ може стати те, яке не особливо обтяжує з ранку, коли організм ще не готовий до важких фізичних навантажень. Необхідно встати прямо і прибрати руки за голову. Розставивши ноги на ширині плечей, починати повільне присідання, не згинаючи спину. Повторити не менше 10 разів.

3. Правильно вибрана зарядка для схуднення ніг, теж хвилює багатьох жінок. У цьому випадку хвилюватися не варто, досить згадати проста вправа, знайоме всім з дитинства, під назвою велосипед. Виконується воно лежачи на підлозі, коли руки витягнуті уздовж тіла, а ноги підняті під прямим кутом від підлоги. Все що необхідно – це крутити ногами незримі педалі, поступово збільшуючи інтенсивність вправи.

4. Добре вранці робити стрибки на місці. Для цього спочатку можна пострибати на двох ногах, після чого перейти до стрибків на одній, поперемінно міняючи ноги. Не забувати про декілька підходів, ну, а кількість і час можна регулювати самостійно.

5. Ну і завершити процес найкраще ходьбою на місці, високо піднімаючи коліна і не порушуючи глибокого дихання, яке мало підтримуватися протягом усього виконуваного комплексу вправ.

Цікава стаття? Поділіться з друзями: