Заняття на велотренажері для схуднення, вправи на велотренажері | Velo-

Заняття на велотренажері для схуднення, вправи на велотренажері | Velo- Як правильно займатися на велотренажері

Заняття на велотренажері повинна випереджати розминка. Виконуючи вправи на велотренажері. необхідно стежити за своїм самопочуттям і в разі будь-яких нездужань або надмірної втоми тренування негайно припинити. Ваша індивідуальна програма занять на велотренажері повинна враховувати всі протипоказання. які вам приписані вашим дільничним або сімейним лікарем.

Отже, як правильно тренуватися на велотренажері . щоб це не тільки приносило користь для організму. але і дозволило, наприклад, скинути зайву вагу. Насамперед, тренування повинні бути регулярними. Якщо заняття на велотренажері будуть хаотичними, час від часу, це буде проста втрата часу. Крім того, кожне тренування на велотренажері повинна проходити за вашим індивідуальним планом. При цьому фізичне навантаження має відповідати фізичному стану вашого організму. Необхідно ясно віддавати собі звіт в тому, що занадто легке навантаження, хоча і не принесе шкоди, але вкрай малоефективна. З іншого боку, надмірне навантаження чревата отриманням травми або перевтомою.

В наступному відео досвідчений інструктор розповідає, як правильно займатися на велотренажері.

Визначаючи для себе, як тренуватися на велотренажері, бажано, складаючи графік занять, враховувати властиві вашому організму біоритми. Наприклад, «жайворонків» рекомендується тренуватися з ранку, так як в цей час вони їх організм краще сприймає фізичні навантаження, а «совам» планувати заняття на другу половину дня.

Якщо ви випили кави, або покурили сигарету – виждіть годину перед тренуванням.

І ще кілька загальних рекомендацій, як займатися на велотренажері . Приступати до тренувань на велотренажері слід не менше ніж через одну годину після куріння або прийому лікарських препаратів. А починати заняття на велотренажері для схуднення, потрібно не раніше 2-х годин після прийняття їжі або сну. Слід також врахувати, що, виконуючи вправи на велотренажері для схуднення. слід обмежити вживання рідини.

Щоб визначити підходящу для вас інтенсивність тренування, необхідно контролювати частоту пульсу. Перший параметр пульсу. так званий «пульс навантаження» встановлюють після закінчення 10 хвилин тренування. У цей час, при правильно підібраній навантаженні, частота пульсу повинна не перевищувати 70% максимально допустимого (для вашого віку) значення. Це значення легко розрахувати за формулою: 220 мінус кількість ваших повних років. Надалі при досягненні гарної фізичної форми цей показник можна довести до 80%. Для початківців рекомендується, щоб частота пульсу досягала під час тренування не більше 120 ударів на хвилину.

Ще одним з найважливіших умов ефективності занять на велотренажері є те, що перерва між виконанням різних вправ не повинен перевищувати більш 2-х хвилин. Тобто, переривати тренування для більш тривалого відпочинку не можна.

Також:

  • заняття на велотренажері
  • заняття на велотренажері скинути вагу
  • упра