За скільки можна схуднути на 20 кг?

За скільки можна схуднути на 20 кг? За скільки можна схуднути на 20 кг?

Практично всі, хто страждає зайвою вагою, хочуть позбутися від нього якомога швидше і відводять на схуднення від декількох днів до одного-двох місяців. Обдурити організм не вдається практично нікому, і, якщо вам цікаво, за скільки можна схуднути на 20 кг, ознайомтеся з основними законами зниження ваги. Масові невдачі в боротьбі з жировими складками пов’язані з незнанням правил схуднення і небажанням зрозуміти, що слова «схуднути» і «швидко» не можуть бути разом, коли йдеться про 20 кг.

Якщо вас турбує зайва вага, то незалежно від того, на скільки вам потрібно схуднути – на 10, 20 або 40 кг, найкраще позбуватися від них поспішаючи. Поступове зниження калорійності харчування поряд зі збільшенням фізичних навантажень приведуть вас до мети. Найшвидші способи схуднення. що обіцяють втрату до 10 кг на місяць і більше, не є правильними, завдають шкоди здоров’ю та зневоднюють організм замість того, щоб знижувати кількість жиру.

Дуже важливо знати міру в харчуванні, якщо й далі є як колись, то ніщо не врятує вас від зайвої ваги. Чи знаєте ви, скільки є, щоб схуднути. Рекомендована норма калорій знаходиться в діапазоні приблизно від 1200 до 1500 ккал на добу, якщо є менше, то відбудеться виснаження організму, замість схуднення, а якщо більше – то вага буде або стояти на місці, або вкрай повільно йти.

Є два шляхи коригування раціону – поступове зменшення калорійності і різкий перехід до меню для схуднення. Перший передбачає плавний перехід до здорового способу життя, а другий шлях означає, що потрібно різко змінити харчові звички на «правильні».

Якщо ідея відмовитися від усіх улюблених страв, змушує вас нервувати, то краще піти по першому шляху, коли схуднення йде зі швидкістю 2-3 кг на місяць, тобто ви зможете схуднути на 20 кг за 8-10 місяців. У перші два-три тижні створіть для організму дефіцит в 500 Ккал на добу, при такому «недобір» ви не будете голодувати, але почнеться процес спалювання жирів для покриття енергетичних потреб. «Урізати» раціон на 500 Ккал не так вже й складно, адже в меню повних людей міститься багато джерел «порожніх» калорій – цукру, крохмалю, борошна і жирів. Тільки уявіть собі, що чашка чаю з двома ложками цукру містить 80 Ккал, якщо всього два рази на день пити не чай, а воду або чай без цукру, то ви «заощадите» 160 Ккал. Шматок білого хліба – це ще 50-70 Ккал, столова ложка майонезу – 70 Ккал, шматок сиру або ковбаси вагою 30 г – 100 Ккал і т. д. Озброївшись таблицею калорійності, ви легко зрозумієте, звідки береться в раціоні стільки зайвих калорій, які привели вас до такого вазі.

Доцільніше замінити звичні страви на аналоги з меншою калорійністю – салат є без майонезу; вживати сир, а не сир; курячі грудки замість ковбаси… Так вага буде знижуватися приблизно на 500-700 г на тиждень, в першу, другу і третю тиждень ви можете втрачати більше, це пов’язано з втратою рідини, яка міститься в жирових клітинах. Так, поступово «позбавляйтеся» від усіх джерел зайвих калорій, замінюючи їх на більш легку і корисну їжу, доводячи калорійність харчування до рекомендованої норми. Крім зменшення кількості їжі, почніть додатково витрачати калорії – для початку просто більше ходіть пішки. Ходьба – це прекрасний спосіб схуднути, тонізувати м’язи і тренувати серцево-судинну систему. Кілька разів на тиждень робіть вправи, які допоможуть схуднути в ногах. стегнах і верхній частині тіла, додадуть фігурі легкість і красиві обриси.

Темп схуднення, при якому вага йде поступово, є оптимальним. Звичайно, таким чином ви не зможете скинути вагу за один місяць. але зате не будете морити себе голодом.

Той, хто впевнений у своїй силі волі, може протягом 1-2 тижнів перейти на здорове харчування і включити в програму схуднення регулярні заняття спортом. Постарайтеся «вписатися» в раціон, калорійність якого становить приблизно 1300-1500 Ккал, не більше. При цьому калорійність раціону знижується дуже значно, не менше ніж на 1000 Ккал в день, тому вага йде швидше – по 1 -1,5 кг за тиждень. У меню повинні бути тільки корисні продукти, що володіють невисокою калорійністю – нежирне м’ясо, курка, риба, молочні продукти, крупи, зерновий хліб, не менше 500 г овочів і фруктів на день, трохи рослинного масла, сухофруктів. Від шкідливої??їжі. тобто всього смаженого, жирного, солоного, солодкого, мучного, фаст-фуду і газованої води відмовтеся. Паралельно з дотриманням правил здорового харчування, займіться спортом – по 30-40 хвилин щодня або по 1,5 години тричі на тиждень.

За скільки можна схуднути на 20 кг, багато в чому залежить від самої людини. Люди із залізною силою волі можуть зробити це за 5-6 місяців – це мінімум, щоб і схуднути і залишитися здоровим. При прискореному схудненні організм все одно забезпечується всім необхідним, але психологічно багатьом вкрай складно в одночас відмовитися від звичної їжі і почати відвідувати спортзал. Не можете зважитися? Тоді нехай програма схуднення на 20 кг «розтягнеться» на 7-8 місяців або трохи більше. У цьому випадку ви не тільки добре схуднете. але ще й зміните і закріпіть нові корисні звички, пов’язані з харчуванням і фітнесом.

Також:

  • за скільки можна задихнутись