Юлія Меньшова: «Я знаю, як схуднути без мук» | dietyi-zvezd

Юлія Меньшова: «Я знаю, як схуднути без мук» | dietyi-zvezd Юлія Меньшова: «Я знаю, як схуднути без мук»

Володарка стрункої фігури і чудовою зовнішністю, телеведуча Юлія Меньшова, каже, що її нормальну вагу в межах від 60кг до 64кг. І це притому, що при вазі в 66кг рідні кажуть, що у неї руки немов ниточки.

Але не завжди так було. Народження першої дитини, Андрія, принесло Юлії зайвих 7кг, і хоча цього ніхто не помітив, вона намагалася схуднути, але марно. В результаті залишилося задовольнятися своєю новою фігурою і прийняти все як є. Однак після народження дочки Таси до наявного запасу додалися ще сім кілограм. Ось тоді-то Юлія твердо вирішила худнути і повернути здоров’я .

Для телеведучої рятівної виявилася така дієта: ніякої білкової їжі ні молока, ні м’яса, а їсти можна тільки виростає на землі. Результат перевершив всі очікування – 14кг за три місяці. І це при тому, що ніяких особливих цілей не ставилося, просто було бажання виглядати так, як цього самій хотілося. Потрібно слухати і прісушівался до себе, дружити зі своїм організмом. Ось так я худла, слухаючи підказки організму.

Перший час схуднення давалося важко чисто психологічно, і Юлія говорила собі, що є буде стільки, скільки завгодно, але тільки строго обрану їжу, при цьому саме фраза «скільки завгодно» стала ключовою. У період вагітності апетит величезний і організм швидко звикає до таких порціях. Початок дієти виглядало так: повна сковорода овочів з кашею і все це за один присід, а через три години знову така ж порція. Юлія не обмежувати себе ні в чому, і протягом десяти днів тривала справжня об’едаловка. Після цього порції ставали все менше, і це приходило якось само, без яких би то не було утисків для себе. Поступово фраза «скільки завгодно» стала обростати умовами, і одним з них було таке: перед прийомом їжі пити зелений чай з медом. Справа в тому, що після чаю набагато менший апетит, а іноді відчуваєш, що й зовсім їсти не хочеться. Юлія говорила, що, дотримуючись свого правила, вона почала і продовжувала худнути абсолютно безболісно. Через три місяці відновилося нормальне харчування, як і раніше, тільки практично без вживання м’яса. І це було не насильство над організмом, просто за цей період Юлія полюбила рибу. «Самопочуття моє стало набагато краще» – говорить вона тепер. І це закономірно, тому що здоров’я людини у багатьом залежить від харчування.

В даний час Меньшова воліє пісне харчування, хоча іноді дозволяє собі з’їсти десерт, але в такому випадку наступного дня її раціон буде складатися тільки з салатів і риби. У Юлії склалася своя думка на рахунок зайвих кілограмів: якщо їсти строго за системою, дотримуючись певний режим, то обов’язково почнеш поправлятися, а якщо чергувати продукти по днях, то ніякі зайві кілограми у вас не з’являться.

Серед улюблених продуктів у Юлії крупи і овочі, і своїм дітям вона прищеплює любов до цієї їжі. Ні про які чіпсах і газуваннях не може бути й мови, але іноді Меньшова робить винятку для дітей у вигляді фаст фудів, щоб не відокремлювати їх від суспільства. Зі слів Юлії: «Часто доводиться йти на компроміси, коли в місті діти щось просять, мовчки киваю« так », але вони прекрасно знають, що в цей момент я сильно засмучуюсь через те, що вони їдять шкідливу для здоров’я їжу ».

Також:

  • що потріьно робити щоб схуднути і притому іісти все що завгодно
  • Як похудати без мук
  • як схуднути без мук
  • Як схуднути швидко и без мук