Юлія Кавтарадзе про життя в стилі люкс – Luxlux. net

Юлія Кавтарадзе про життя в стилі люкс – Luxlux. net Юлія Кавтарадзе: Найкращий подарунок – це увагу коханої

Luxlux. net зустрівся з найкрасивішою і чарівною співачкою Юлією Кавтарадзе . Зірка розповіла нам про свої fashion-перевагах, улюблених булочках і про великого дарі долі.

Юлія Кавтарадзе

Luxlux. net – це портал про життя в стилі люкс. Назвіть, будь ласка, 3 своїх улюблених брендових речі.

– Я дуже багато всього ношу в повсякденному житті (посміхається). Особливо мені подобаються пояса від Balmain, піджаки Stella McCartney, балетки від Chanel.

Розкажіть про своє улюблене авто / яхті / літаку / вертольоті / мотоциклі.

– Так, у мене є машина – Porsche Cayenne. проте я сама не вожу. Я вважаю, що якщо не вмієш будувати мости, то краще їх не будувати, тому я їжджу з водієм.

Який у вас мобільний телефон, і без яких гаджетів Ви не можете обійтися?

– Я користуюся мобільним телефоном iPhone, планшетом iPad. Я не можу сказати, що я фанат фірми Apple, просто ця техніка зручна у використанні. З її допомогою я роблю записи, використовую як секундоміра, коли займаюся спортом.

Коштовності та годинники яких брендів Ви віддаєте перевагу і чому?

– Всі і не згадаєш – я кожен день міняю прикраси: під настрій. У мене дуже багато маленьких підвісок, сережок… А на бренди я ніколи не дивлюся. Головне, щоб мені подобався дизайн. Я часто купую прикраси в Італії і мені абсолютно неважливо чи відомий їх дизайнер чи ні.

Який самий незабутній подарунок Ви отримували?

– Для мене найоригінальнішим, вагомим і значним подарунком є??увага. Це найдорожчий подарунок, який чоловік може зробити коханій жінці.

Яким подарунком Ви побаловали себе останнім часом?

– Собі зовсім недавно я купила ось це приголомшливе зелене кільце від Rene Lalique з кришталю. Мені хотілося чогось весняного, яскравого!

Назвіть свою улюблену страву і напій. У якому ресторані їх подають найкраще?

– Я дуже люблю смачно поїсти, але якщо їжа несмачна, то краще залишуся голодною. Я обожнюю грузинську кухню. Найкращі мої улюблені страви – це хачапурі і справжні грузинські хінкалі. У Києві, думаю, немає такого місця, де ці страви готували так, як у Грузії. Тут-таки багато чого підносять на європейський манер. Ще люблю італійську кухню і французькі булочки (сміється) і супи з морепродуктів.

Назвіть свої улюблені клуби і місця, де Ви віддаєте перевагу проводити свій вільний час?

– Час від часу я віддаю перевагу light-відпочинок: нічого не робити, а просто лежати на пляжі з ранку і до вечора (сміється). Клуби давно не відвідую, хіба що якщо подруги, як кажуть, за вуха витягнуть. Зараз я вже якось відійшла від нічного життя.

Розкажіть, як Ви провели свій найкращий відпустку?

– Моїм найкращим відпусткою був медовий місяць, який ми провели на Бора-Бора, хоча місце, звичайно, значення не мало (посміхається). Але все ж мені сподобався острів – чудовий клімат, мальовнича природа, а ще я плавала з скатами.

Поділіться своїм девізом по життю.

– Щоб щось придбати, потрібно від чогось відмовитися. Останнім часом я йду по життю саме з цим слоганом. Це стосується і того моменту, коли я наважилася покинути групу Nikita. Звичайно, цей крок дався мені дуже важко, адже група багато чого для мене значила. Але в результаті я придбала щось більше, що не йде з групою ні в яке порівняння, – у мене є сім’я!

Також:

  • мобільне харчування