Юліан: “Лікарі реанімації привітали мене з другим народженням”

Юліан: “Лікарі реанімації привітали мене з другим народженням” Юліан: «Лікарі реанімації привітали мене з другим народженням»

Юліан – заслужений артист Росії та офіційний виконавець гімну Москви, це не новина. А чи відомо вам, що співак пережив клінічну смерть і що його життя – «Часто-густо містична історія»? А ще у Юліана немає сім’ї, але з кожного російського міста йому регулярно приходять листи про те, що десь росте його черговий син.

– ПРАВДА, що з самого народження за вами тягнеться ланцюжок містичних явищ?

– Я взагалі вважаю, що всі творчі люди аномальні, вони спочатку відрізняються від оточуючих. А моє життя – часто-густо містична історія. У мене розвинений дар ясновидіння, я передбачати події. Свою долю передбачити не можу, але часто допомагаю друзям, які звертаються до мене за порадою. Мої прогнози збуваються дуже точно. Якось я написав вірші про переворот, і через кілька місяців стався путч 91-го року. У 2000 році я пережив клінічну смерть. Це трапилося в Приморському краї на виборах, де я давав концерти на підтримку свого друга Віктора Черепкова. Він був у страшній опалі. Кілька разів до мене приходили з погрозами. Все скінчилося тим, що я замовив собі в готельний номер чай – він виявився отруєним. Лікарі реанімації привітали мене з другим народженням.

– Кажуть, що всі люди, які пережили клінічну смерть, бачили одне й те ж: світло в кінці довгого тунелю.

– Я не виняток. За ті 15 хвилин клінічної смерті я бачив багато чого: світло і тунель, себе з боку і лікарів, які намагалися мене врятувати. Картина дуже сильно нагадувала складну комп’ютерну графіку, мультиплікацію. Коли моя душа вийшла з тіла, я відчув легкість. Не було страху – тільки дивне відчуття безглуздості всього, що відбувається: я не розумів, навіщо все це. Після розряду електрошоку я повернувся в себе, і момент повернення був вкрай болючим. Переживши таке, розумієш, що все в цьому житті не так просто, як здається на перший погляд, що деякі файли нашої долі прописані кимось заздалегідь. Хтось називає це богом, хтось – невидимими силами. Я повірив у все по-особливому.

– Ви лауреат різноманітних премій, заслужений артист Росії. Вам не буває просто прикро, що ви, людина, удостоєна стількох звань, все ж не так популярні, як горезвісні «фабриканти»?

– Прикро за людей, яким на день по кілька разів доводиться слухати дуже низькопробну і бездарну продукцію. Я впевнений, що ці так звані артисти виключно на телебаченні крутяться-вертяться, і нічого більше. Зали по країні вони зібрати не в змозі. Засоби масової інформації просто додають ажіотаж, показуючи те, як країна з розуму сходить від цих дівчаток і хлопчиків. А я стількох дівчаток і хлопчиків вже пережив! Їх популярність закінчується разом з грошима або тоді, коли закінчується любов спонсорів. Час усе розставляє по місцях. Я не плачу гроші, вважаю, що це принизливо для мене – цілодобово миготіти на різних каналах. Телебачення мої сольні концерти транслює із задоволенням і абсолютно безкоштовно. Я 15 років на естраді і знаю, що буду співати ще дуже довго. Мені є що сказати людям. Іноді мені здається, що багатьом виконавцям самим неприємно те, що вони роблять, їх просто змусили. Таких стає шкода. А мені ніколи ніхто нічого не нав’язував, і за мною ніколи не було ні продюсерів, ні мішків з грошима, я сам всього добився. І в цьому секрет мого сценічного довголіття.

– Ви, як загальновизнаний красень нашої естради, вважаєте, що зовнішність для чоловіка важлива?

– Зовнішність ніколи не грала головну роль в житті людини, не важно, чоловік це чи жінка. Набагато цікавіше внутрішній зміст: якщо внутрішньо людина багатий і красивий, то у нього і зовнішність одухотворена.

– А ви за зовнішністю стежте, косметологів відвідуєте?

– Ненавиджу косметологів, звертаюся до них дуже рідко. Стежу за собою остільки-оскільки, фанатично і маніакально своєю зовнішністю не займаюся. Один час я захопився чищенням особи, але мені знайомий косметолог сказала, що шкоди від цієї процедури більше, ніж користі. Я припинив і ніяких проблем з цього приводу не відчуваю. У мене взагалі все від природи в порядку. Хоча артисти – люди особливі, і нам потрібно за собою стежити. Я завжди виходжу на сцену в охайному вигляді і вважаю, що для артиста принизливо виступати не в концертному костюмі. Я поважаю своїх слухачів.

– Кажуть, один час ви сиділи на спорудити, яка дозволила вам схуднути на 19 кг. Поділіться досвідом, будь ласка.

– Так, дійсно, зі 104 кілограмів я знизив свою вагу до 85. Дієту мені порадила Нонна Вікторівна Мордюкова, я ж, в свою чергу, хочу поділитися нею з усіма, вона дуже ефективна. Всі кіноартисти на ній худнули і худнуть перед зйомками, коли їм потрібно скинути вагу. Сидять на цій дієті 12 днів. Три дні харчуємося одним кефіром. Три дні – яблука або яблучний сік, три дні – курка, відварена без солі та шкіри, три дні – сир з червоним сухим вином. Після пережитих поневірянь цей останній етап здасться просто щастям. Але вино – обмежено, не більше трьох келихів в день, і сир повинен бути виключно твердих сортів. В результаті скидаєш 8 кг. Але моя проблема в тому, що я дуже люблю поїсти і не відмовляю собі ні в чому, так що періодично дієту доводиться повторювати. Нікому не рекомендую вживати таблетки, я проти хімії. Краще влаштувати собі кілька розвантажувальних кефірних днів, це корисно. Найголовніше – сила волі. Людині, яка дійсно хоче схуднути, ці 12 днів тортурами не видадуться. І ще дуже важливо зрозуміти, що після навіть самої ефективної дієти можна легко набрати зайві кілограми знову. Потрібно бути готовим до якихось обмеженням, наприклад, до того, що після семи вечора є категорично заборонено.

– Вам вже за тридцять, а ви досі не одружені. Психологи вважають, що чоловікові, довгий час жив холостяцьким життям, сім’ю завести досить проблемно: йому складно підлаштуватися під іншу людину, змінити свої звички, обмежити свою свободу. Є ризик залишитися на самоті.

– Проблем з тим, щоб завести сім’ю, у мене немає. Сходити в загс, поставити штамп у паспорті – нескладно, але я до цього не готовий. Я цілком зайнятий музикою. Думаю, що з будь-яким артистом жити досить проблематично. Ми всі – люди, схиблені на своїй професії. Тому дівчина, яка розділить зі мною моє життя, стане моєю другою половиною, повинна дуже чітко для себе розуміти, що вона на другому місці, а на першому – музика і сцена. Ось коли я зустріну таку дівчину, я повідомлю всім, що у мене весілля. Поки я в пошуку.

– І дітей у вас теж немає, якщо я не помиляюся?

– Чи не помиляєтеся. Але тим не менше я отримую величезну кількість листів про те, що у мене багато дітей в різних містах Росії. Навіть там, де я ніколи не був. Пишуть, що у мене росте дитина, просять матеріальної допомоги. Траплялося, навіть з валізами приїжджали до Москви, стояли під вікнами. Це неминучі витрати виробництва.

Марія АГРІОМАТІ

Фото Сергія ІВАНОВА