Є один раз на день

Є один раз на день Є один раз в день!

Хочу розповісти історію свого схуднення, тому що я думаю, вона вам буде цікава. А як інакше, адже мої результати – мінус 30 кг, моя вага зменшився з 85-ти до 55-ти!

Тому особливо здорово буде, якщо з моєю історією познайомляться дівчата з великою кількістю зайвих кіло. Дівчата, для яких зайва вага – це не ті «жахливі» 2-3 кілограми, що приносять страждання більшості подружок, а – справжня глиба жиру, від якої невідомо як позбутися. Мета моєї розповіді – подарувати надію тим, хто вважає себе «безнадійно товстим», «занадто товстим», хто вважає, що у нього «дуже багато» зайвих кілограм, щоб їх коли-небудь втратити.

Але якщо вийшло у мене, то вийде і у вас – чому ні? Про те, як я втратила 30 кілограм ваги буде моя розповідь.

Не знаю, як так вийшло, що я стільки набрала. До цього я не була дуже повної (але й не була такою худою як зараз). Але як би там не було, мій вага досягла 85 кіло при зрості 165 см. Та фотографія «До», яку ви бачите – єдина, що залишилася у мене з тих часів (довелося сфотографуватися на весіллі сестри). Через надмірну повноти мій внутрішній стан було дуже пригніченим, так що у мене не було ніякого бажання позувати перед камерою.

Їла один раз на день і схудла, фото до і після:

А потім сталося так, що я знайшла свій власний метод схуднення і стала втрачати вагу.

Це сталося, коли я вийшла на нову роботу. На новому місці опинився такий шалений графік, що у абсолютно не залишалося часу на обід. А щільно снідати я не люблю. Тому вийшло так, що за весь день у мене був тільки один прийом їжі – вечерю. І через деякий час виявилося… що я втрачаю вагу!

Таким чином, сенс мого дієти дуже простий: потрібно їсти один раз на день у вечірній час; Тобто можна яку завгодно їжу, але – не менш ніж за 4 години до сну. Протягом дня можна пити каву або чай без цукру, а на обід з’їсти яблуко.

Ось така дієта в пару рядків, але саме вона допомогла мені позбутися трьох десятків кілограм жиру.

Знаю ще одну людину (чоловіка), який теж скинув мільйон кг саме цим способом. І продовжує підтримувати форму, харчуючись по «вечірньої» схемою. Так що, якщо ви думаєте, що мій випадок унікальний – це не так.

Ще я обов’язково повинна торкнутися теми фізичних вправ. Їх потрібно виконувати. Ви ж хочете, щоб м’язи на ваших ніжках були підтягнуті, а шкіра не бовталася як мішок? Тоді трошки «поворухнутися» все ж доведеться. Особливо це стосується тих, кому потрібно скинути велику кількість ваги, і хто робить це досить швидко. (Тому що коли людина швидко худне, шкіра не встигає зменшитися слідом за жиром і обвисає. Якщо швидко худнути, і при цьому ще не приділяти уваги спорту, фігура може стати ще менш привабливою, ніж до схуднення).

Відразу скажу – в спортзал я не ходила. Якось так склалося, що спортзали я не дуже люблю. По-перше, ненавиджу витрачати час на дорогу, а потім ще на ці перевдягання та прийом душу. По-друге, степ-аеробіка, наприклад, мені не підходить. Я втомлююся під час занять, а після них у мене прокидається такий нездоланний голод… Десь читала, що такий підвищений апетит означає надмірність навантаження. Коли навантаження правильна – не надто маленька і не дуже велика – після занять, навпаки, є зовсім не хочеться, якась навіть «ситість» наступає. По-третє, помітила одну річ – домашні заняття особисто для мене навіть ефективніше.

При цьому я себе не заганяла до сьомого поту, але займалася кожен день, скільки хотілося і «моглося». Вправи виконувала найрізноманітніші, їх повно в Інтернеті. Якогось стандартного набору у мене не було – намагалася вносити різноманітність. Ще намагалася побільше ходити пішки. Я працюю приблизно в годині ходьби від дому, і частенько для користі фігури ігнорую громадський транспорт – добираюся пішки.

Зараз у мене нічого ніде не «висить» і не «бовтається», а фігура завдяки досить ненапряжних фізичних навантажень придбала цілком гармонійні риси. Для підтримки фігури я вибрала для себе заняття йогою. Мені подобається, що коли займаєшся, не доводиться обливатися потім – а тонус м’язів при цьому підтримується.

Якщо ви лінуєтеся, не знаєте як себе змусити займатися зарядкою, то скажу так: по-перше, результати від тренувань з’являться вже дуже скоро. І вони принесуть з собою таку радість, подарують таку надію на знаходження гарного тіла, що мотивація у вас незабаром буде просто залізна. А по-друге, зарядка поступово увійде в звичку. Ніби як душ прийняти. Ви будете приступати до неї просто «на автоматі». Ніяких мук на дивані «встати або не встать» – підйом буде даватися легко і просто.

Можу ще сказати, який спосіб схуднення мені НЕ підійшов. Це бодіфлекс. Так, коли починаєш цю методику застосовувати, результати є. І обіцяна бадьорість теж присутня. Але варто тільки закинути заняття на кілька днів… Як жир повертається, і я б сказала – у ще більших обсягах. В принципі, в книгах з бодіфлексу так і говориться: займатися потрібно щодня впродовж усього життя. Але мені неприємна така жорстка залежність.

Розумію, що потрібно вказати термін, за який я свою вагу «подолала». Термін – 2 роки. Тільки не поспішайте розчаровуватися! Я поясню, чому ця схема хороша! Я знаю, що є дуже багато дівчат, які хочуть «за місяць, або ніяк». І якщо не виходить швидко скинути вагу, впадають у відчай і «забивають» на себе. В Інтернеті частенько бачу рекламу, типу «Схуднути за місяць на 25 кг – це реально». Але швидка втрата ваги дуже шкідлива! І шкіра обвисає, як я вже говорила, і втрачений вага набирається дуже швидко, і нестача вітамінів сильно позначається на здоров’ї і зовнішній вигляд. Так що тихіше їдеш, далі будеш!

Зараз я важу 55 кг при зрості 165 см, і вважаю для себе таку вагу ідеальним. Плюс до того, мені вдається підтримувати його в одному стані. Але – тут найцікавіше: я не мучу себе дієтами. У день я цілком можу дозволити собі 500-каллорійно десерт!

Я думаю, це відбувається тому, що за той час поки я худла, у мене налагодився обмін речовин. Зазвичай я багато калорій не «наїдаються», але навіть якщо іноді бувають надмірності, організм на них не реагує. Тіло звикло бути в одній вазі, організм звик працювати в одному режимі, і маленькі «збої» тепер швиденько «ліквідує» сам. Складно утримувати вагу тим, хто схуд дуже швидко (наприклад, 5 кг за тиждень). У таких худнуть організм потім ніяк не може прийти в себе після стресу, а вага моментально набирається від кожного зайвого шматочка. Але якщо ви будете худнути не поспішаючи, то і результатами схуднення потім зможете насолоджуватися набагато довше.

Як бачите, навіть вельми велике тіло можна перетворити на тростиночка. Це все реально, і ніяких особливих заходів вживати не доведеться. Так що удачі вам на вашому легкого шляху до привабливої??фігурі. Буду рада, якщо для когось моя розповідь виявиться корисним.

Також:

  • Правила схуднення від тих хто швидко скинули велику вагу