ЯЄЧНА ДІЄТА на 4 тижні, меню, ВІДГУКИ і результати схуднення

ЯЄЧНА ДІЄТА на 4 тижні, меню, ВІДГУКИ і результати схуднення Яєчна дієта

    Двотижнева яєчна дієта дозволить відносно легко розлучитися з 5 кг зайвої ваги, але найбільш популярна яєчна дієта на 4 тижні. вона допоможе не тільки схуднути на 7-10кг, але і “закріпити” результат.

Яйця добре насичують, тому почуття голоду на яєчній дієті не буде. Але, незважаючи на те, що яйце швидко дає відчуття ситості, це не калорійний продукт, в одному яйці 80-100 ккал.

Виявляється, і вчені підтверджують, що включення в свій раціон яєць сприяє швидкому насиченню, яке не йде протягом більш тривалого часу, ніж, якби ви отримали ті ж калорії, наприклад, з бутербродів.

Яйце – взагалі дуже корисний продукт, з нього організм отримає фосфор, залізо, калій, кальцій, марганець, цинк та інші необхідні мікроелементи, вітаміни групи В, вітаміни A, E, D, K. Ніацин забезпечить харчування мозку.

Яйце засвоюється організмом на 98%, відповідно не залишиться ніяких шлаків, правда є 2 умови:

    у вас не повинно бути алергії на яйця, для того, щоб яйце швидко (протягом години-двох) і повністю засвоїлося його краще зварити некруто.

Мінус яєчної дієти – яйце збільшує рівень «поганого» холестерину. Правда яєчний холестерин вважається найменш шкідливим, оскільки надходить в організм разом з лецитином, до того ж плюсом даної дієти можна вважати споживання овочів і фруктів, які містять натуральні антиоксиданти і рослинну клітковину. А також зелений або трав’яний чай.

Крім того, недавнє дослідження колективу вчених з Університету Саррея (Великобританія) показало, що:

вживання в їжу курячих яєць ніяк не відбивається на рівні холестерину в крові, в яйцях переважають ненасичені жири, а рівень насичених жирних кислот зовсім невисокий.

Яєчна дієта на 4 тижні

За відгуками, яєчна дієта на 4 тижні Cовсем не голодна і дуже ефективна. Скинути за цей час можна 10-20кг залежно від того, наскільки багато у вас зайвої ваги. Ще одним плюсом дієти можна назвати те, що за 4 тижні організм звикне до такого харчування, а значить утримати вагу буде не так важко.

Меню яєчної дієти на 4 тижні

Також:

  • дієта на чотири тижні