Японська дієта: меню, результати, відгуки – Готувати просто

Японська дієта: меню, результати, відгуки – Готувати просто Японська дієта: меню, результати, відгуки

Тема сходу захопила не тільки fashion-індустрію, а й область харчування. І хоча японська дієта не має нічого спільного з країною висхідного сонця, крім назви, сьогодні – це один з найпопулярніших способів схуднення на пострадянському просторі.

Мінус 7 кг без голодування за 2 тижні

Якщо ви шукали систему харчування, за допомогою якої можна було б скинути значну вагу без тортур, то японська дієта для схуднення – якраз той самий випадок. Вона легко переноситься і доступна навіть людям зі скромним родинним бюджетом. Вам варто лише відмовитися від деяких продуктів і спецій і зробити акцент на білковій їжі.

«Підводні камені» японської дієти

Існує кілька варіантів японської дієти: на 7, 13 і 14 днів. Деякі її плутають з популярною дієтою гейш, але це зовсім інша система харчування, базовий раціон якої складає рис, молоко і зелений чай. Як бачите, меню японської дієти 14 днів – найтривалішого варіанти – розписано тільки на 2 тижні. І це неспроста, оскільки раціон японської дієти не достатньо збалансований. З цієї причини фахівці в області здорового харчування рекомендують:

– не дотримуватися меню японської дієти довше двох тижнів і частіше двох разів на рік;

– не переходити на нове харчування без підготовки, т. к. це занадто великий стрес для організму; зате ви можете за кілька днів до початку курсу зменшити свої порції в обсязі і обмежити кількість «заборонених» продуктів;

– замінити цю дієту іншою системою харчування тим, хто страждає захворюваннями нирок, судин або серця, т. к. достатньо велика кількість кави і білкової їжі в раціоні дають більше навантаження на ці органи.

4 правила японської дієти:

1. У японській дієті 14 днів, меню не повинно включати:

– сіль, т. к. вона затримує рідину в організмі;

– хліб, борошняні вироби і цукор, т. к. це прості вуглеводи, здатні швидко трансформуватися в жири;

– алкоголь, т. к. викликає інтоксикацію організму і уповільнює обмінні процеси.

Всі ці фактори негативно впливають на процес схуднення.

2. Під час японської дієти без солі випивайте не менш 1.5 л чистої мінеральної води без газу на добу.

3. Щоб уникнути випадання волосся, ламкості нігтів і лущення шкіри, приймайте вітамінні комплекси протягом двох тижнів.

4. Не змінюйте склад меню і кількість продуктів, т. к. подібний раціон спрямований на кардинальні зміни вашого травлення і стану всього організму в цілому.

Японська дієта: меню на 13 днів

Особливість японської дієти на 13 днів у тому, що вона повторює меню кожного дня з початку і кінця курсу, починаючи від першого і закінчуючи шостим. І тільки меню сьомого дня не повторюється.

1 і 13 день

Сніданок: кава.

Обід:

– капусту дрібно нашаткувати, заправити олією;