Який тренажер вибрати, щоб швидко схуднути?

Який тренажер вибрати, щоб швидко схуднути? Тренажери для схуднення

Проблема зайвих кілограмів найчастіше турбує представниць прекрасної статі, оскільки саме дами мріють про ідеальну фігуру. У цьому випадку однією дієтою не обійтися – знадобляться і фізичні навантаження. Якщо ними нехтувати, м’язи зменшаться в обсязі і втратять пружність, що не кращим чином позначиться на контурах тела. Лучшіе помічники в справі схуднення – сучасні тренажери для схуднення, на яких можна займатися як вдома, так і в спортзалі.

Який тренажер краще підійде для схуднення?

Спортивні лікарі та інструктори одностайні в думці, що схуднути найкраще допомагають заняття на кардиотренажерах.

Під час тренувань задіюються різні групи м’язів, і відбувається інтенсивне насичення організму киснем, що допомагає швидко спалювати калорії. Цей тренажер ефективний для схуднення, тільки якщо ви регулярно виконуватимете на ньому вправи.

Чим більше м’язів працюють під час занять, тим дієвіше будуть ваші тренування на тренажері.

До найпопулярніших велотренажері відноситься еліпсоїд, бігова доріжка, велосипедний тренажер і степпер.

Найефективніше сприяють схудненню заняття на біговій доріжці: за одну годину енергійної «пробіжки» можна втратити до 700 калорій. Під час тренування інтенсивно працюють м’язи, а дихання стає максимально глибоким, що добре впливає на функціонування легенів і серцево-судинної системи.

Еліпсоїд трохи поступається біговій доріжці, якщо порівнювати їх за такими показниками, як кількість втрачених калорій.

Однак у цього виду тренажера є серйозні переваги: ??тренування на нього нагадують одночасно їзду на велотренажері, ходьбу на лижах і спуски-підйоми на степпере.

Така різноманітність робить заняття не тільки захоплюючими, але і вельми ефективними. Еліпсоїд прекрасно підходить людям з солідною вагою і захворюваннями суглобів, яким протипоказані інші види фізичних вправ.

Під час занять на еліпсоїді можливість травмувати хребет і коліна мінімальна, оскільки всі рухи відбуваються по плавній еліптичній траєкторії. Тренажер забезпечений ручними важелями, які дозволяють задіяти м’язи рук і плечового пояса і рівномірно розвинути їх.

Ефективні заняття з тренажером

Будь-які заняття спортом потрібно організувати правильно, тільки в цьому випадку можна збільшити їх ефективність і досягти максимальних результатів. Ось кілька рекомендацій для тих, хто тільки вирішив розпочати заняття на тренажері:

Підберіть оптимальну програму занять і дотримуйтеся її. Не прагніть до високих навантажень з перших же днів, збільшуйте інтенсивність вправ поступово. Багато сучасних тренажери оснащені мікрокомп’ютерами з вбудованими програмами, які дозволяють регулювати рівень навантаження, стежити за частотою пульсу і вимірювати кількість витрачених калорій. Такий комп’ютер допоможе вам розробити власну систему тренувань. Регулярність – обов’язкова умова ефективних занять. Тренування на тренажері повинні відбуватися не рідше 3-4 разів на тиждень і тривати не менше 30 хвилин. Не нехтуйте розминкою для розігріву м’язів і підготовки їх до навантаження. Без розминки зростає ризик отримати травму, а саме тренування стає не такою ефективною. Слідкуйте за частотою і регулярністю дихання. Під час занять спортом рекомендується робити вдих під час напруження м’язів, а видих – тоді, коли вони розслаблені. Під час занять пийте чисту воду – вона допоможе вивести з організму токсини і уникнути зневоднення. Дотримуйтеся режиму харчування – останній «перекус» або повноцінний прийом їжі повинен бути за дві години перед тренуванням, а після занять можна буде поїсти тільки через годину.

Ці елементарні рекомендації – запорука успішних і безпечних занять. Раціонально організовані тренування дадуть результат вже через місяць.

Домашні тренажери для схуднення живота

Один з найпростіших, але від цього не менш дієвих тренажерів для схуднення живота – це самий звичайний обруч. У нього маса переваг: доступна вартість, висока ефективність, невелика вага і розміри, що важливо для малогабаритних квартир. Обручі можуть бути різної ваги, з гладкою або рифленою поверхнею, яка відмінно «опрацьовує» м’язи живота і формує тонку талію. Починати краще з гладких і не дуже важких обручів – вони допоможуть підготувати м’язи до серйозніших навантажень.

Якщо у вас вдома є велотренажер – чудово. Заняття на ньому дають необхідне навантаження на живіт і стегна, сприяючи інтенсивному спалюванню жиру. Непоганий в цьому відношенні і еліптичний тренажер, але він досить громоздскость, тому нечасто зустрічається в звичайному будинку або квартирі.

Для бажаючих схуднути є ще два варіанти тренажерів – це диск здоров’я та райдер. Райдер являє собою комбінований пристрій, з одного боку якого розташований диск, а з іншого – бігове полотно. Щоденні обертання на диску допоможуть вам поліпшити тонус косих і прямих м’язів. а також злегка підтягти живіт. Але все ж серйозних результатів можна досягти тільки за допомогою активних фізичних навантажень на тренажерах іншого типу.

Також:

  • на яких триинажорах швидше спалюємо калорії
  • на якому тренажері швидко похудати