Який протеїн для схуднення краще? Сироватковий або ізолят? Відгуки для дівчат!

Який протеїн для схуднення краще? Сироватковий або ізолят? Відгуки для дівчат! Протеїн для схуднення

Спорт, схуднення, стрункість, рельєфність м’язів, протеїн – ці поняття майже нерозлучні, йдуть поруч, нога в ногу один з одним. Люди, які мають намір серйозно взятися за побудову свого тіла, за поліпшення його зовнішнього вигляду, всерйоз переймаються тим, що таке протеїни, навіщо вони потрібні займаються спортом активним особистостям, а головне, який протеїн краще для схуднення . Для початку з’ясуємо, що взагалі з себе представляє таке поняття, як протеїн.

Навіщо потрібен протеїн для схуднення?

Протеїн, по суті, білок, який синтезований для зручності застосування у вигляді порошку. Протеїнові коктейлі (порошки) складаються на основі молочної сироватки. У перекладі з грецької саме поняття «протеїн» означає «головний, перший». Це багато що пояснює.

завантаження.

Білки – першорядні для нашого організму і це необхідна для нього субстанція. З білків складається наше днк, весь наш організм на клітинному рівні. Людина на п’яту частину свого організму складається з білків! Тому білкова їжа, особливо в період втрати зайвих кг, посилених тренувань просто зобов’язана заповнюватися в рахунок білкових втрат.

Протеїн міститься як в м’ясі тварин і продуктах харчування тваринного походження, так і в рослинних продуктах. Склад амінокислот у протеїні тваринного або рослинного походження по своєму унікальний і неможливо недодати організму того чи іншого виду протеїнів за рахунок іншого.

Білкова їжа повинна становити 30 відсотків від усього основного харчування людини. Протеїнова дієта (дуже схожа на неї яєчна дієта на 4 тижні), яку цінують і поважають спортивні люди, якраз і містить таку кількість білків у своїй структурі.

Який же буває протеїн. як приймати його правильно і який протеїн більше підходить для чоловіків, а який призначений для дівчат?

Види протеїну

Купуючи вперше порошок з протеїном у відділах спортивного харчування. можна помітити, що банки «одного калібру» можуть коштувати по-різному. Відмінність тут не в масі продукту, а в тому, як саме він вироблений, дешевшим або дорожчим методом.

Сироватковий протеїн для схуднення – є найдешевшим видом протеїну. Кількість білка в ньому становить від 50 відсотків до 80 на 100 грамів продукту, не більше. Плюс додаткові інгредієнти, такі як лактоза, що надає солодкість і жири. Концентрат-порошок сироваткового протеїну підійде для початківців худнути, бажаючих при цьому збільшити м’язову масу тіла.

ізолят протеїну для схуднення – дуже популярний. У ньому велика концентрація білка і середня ціна за банку. Білок концентрується тут до 90 відсотків. А 10 відсотків відводяться на лактозу і жири.

Є й третій вид протеїну – найдорожчий. Його застосовують професійні спортсмени – гідролізат сироваткового протеїну. Майже 100 відсотків концентрації білкових сполук. На смак він, до речі, сказати, неприємніше, ніж його «побратими», злегка гіркий, а ціна дуже навіть «кусається». Новачкам і особливо дівчатам ми б радили звернути увагу саме на ізолят протеїну.

Як застосовувати і як пити?

Білок притупить апетит, тому ви зможете схуднути разом з порошковим протеїном для схуднення без відчуття голоду. А ось на питання, як пити його – порадимо застосовувати порошок протеїну спільно з посиленими фізичними рухами. Тому як просто так сидячи вдома, попиваючи білкові коктейлі, ви не схуднете. Про це говорять і багато відгуки в Мережі про протеїнових коктейлях.

Варіюйте прийняття білкових коктейлів з фізичними вправами, а також з дієтою, в якій такий коктейль заповнить нестачу необхідного білка і важливих амінокислот для організму. Приймають протеїн по-різному. Або за вказівками на упаковці, або ділять його добову норму на 3-4 рази, або приймають чергову порцію протеїну за годину до тренування і через годину після неї.

Відео: Вибираємо протеїн для схуднення

Решта коштів для схуднення: