Які Продукти для Схуднення краще вибрати?

Які Продукти для Схуднення краще вибрати? Продукти для схуднення

Весна не за горами і питання, як позбутися зайвих жирових відкладень, накопичених за зиму, хвилює багатьох. На сьогоднішній день розроблено велику кількість різних дієт, програм, рекомендацій по правильному харчуванню, але досить навчитися вживати продукти для схуднення, що б почати худнути.

По суті вживати можна все, якщо володіти мінімальними знаннями з підрахунку калорій і хлібних одиниць. Однак існують продукти з прямим жиросжигающим дією. Їх не так вже й багато, залишається включити їх в свій щоденний раціон і процес метаболізму жиру посилиться. Дія деяких направлено на гальмуванні вироблення інсуліну і зниженні апетиту, інші, за великої кількості клітковини, втамовують голод на тривалий період, треті містять набір кислот, що підсилює жірообмен.

Отже, продуктам для схуднення відносяться:

    імбир авокадо коричневий рис вівсяні пластівці ананас грейпфрут куряча грудка риба брокколі перець зелена кава зелений чай

Ці продукти слід вживати щодня, а всі інші вуглеводи (хлібо-булочні вироби, солодощі, молочні продукти, ковбаси і тд). вживати в мінімальній кількості, а саме 40-60 грам в день. Найбільшою популярністю на сьогоднішній день користується імбир і зелений кави.

У корені імбиру міститься велика кількість вітамінів, мікроелементів, які посилюють обмінні процеси, мають тонізуючу властивість. З нього готують напій, “Імбирний чай”.

Зелена кава прославився завдяки наявності в своєму складі хлорогенової кислоти – основного сжигателя жиру. Особливе місце займають вівсяні пластівці або геркулес. Каша з вівса швидко засвоюється, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, знижує холестерин і на довго втамовує голод. Корисні властивості ананаса відомі дуже давно. Що міститься в його складі бромелін активно розщеплює білкову їжу і прискорює ферментативні процеси в організмі. Таким чином, для успішного схуднення потрібно вибрати оптимальні продукти харчування, що відповідають вашому статтю, віком та професією щоб не нашкодити самому собі.