Як знайти мотивацію для схуднення?

Як знайти мотивацію для схуднення? 5 кроків до нової себе: як знайти мотивацію для схуднення

Проблема схуднення в тій чи іншій мірі хвилює кожну сучасну дівчину. Всі ми різні і цілі у нас різні: комусь для щастя достатньо скинути ненависних 2-3 кілограми, що окупували животик або боки, а для когось і 10 кілограм зайвої ваги лише початок у боротьбі за ідеальну фігуру, увагу осіб протилежної статі, власну красу і здоров’я.

Якими б масштабами не володіла наша проблема, всіх дівчат, охочих схуднути, об’єднує один важливий момент – пошук сильної мотивації для схуднення.

Геть самообман!

Давайте не будемо займатися самообманом, як правило, ми лукавимо заявляючи, що не знаємо як же схуднути.

Адже все в принципі просто і очевидно: менше калорій, більше руху, перевагу свіжої та корисної їжі.

Як правило, проблема не в нестачі знань, а саме у відсутності правильної мотивації.

Найкраща мотивація для схуднення

Мабуть, найсильніша мотивація для схуднення – це візуалізація себе в новому образі. Причому представляти слід не тільки те, як ти будеш виглядати після зміни раціону і збільшення фізичної активності. Більше думай про те, які речі ти будеш носити, як красиво будеш виглядати, який інтерес будеш розпалювати у чоловіків.

Можливо, займаєшся якимось видом танцю, будеш частіше відвідувати нічні клуби – зрештою, з такою фігурою, яка буде у тебе, просто недозволено сидіти вечорами вдома!

Однак не завжди візуалізація спрацьовує. Зазвичай така мотивація до схуднення особливо активно діє лише на першому етапі. Потім новий образ поступово блякне, а бажання все кинути безперервно зростає.

Ось тоді-то саме час скористатися нижченаведеними порадами, щоб стимулювати мотивацію для схуднення і добитися прекрасного результату!

Найкраща мотивація для схуднення – фото струнких красунь

Щоб не закинути дієту і знову не набрати щойно скинуті кілограми шукай мотивацію у фотографіях струнких красунь з тонкими таліями і пружними м’язами. Бачачи перед собою результат, якого можна досягти, тобі буде легше уникнути спокус і дійти до кінця у своєму бажанні схуднути.

Така мотивація для схуднення, як картинки, також хороша в якості наочного прикладу, який можна повісити на холодильник. Роздрукуй дві картинки – одну з красивою стрункою дівчиною, а іншу з товстункою. Кожен раз, коли тебе тягне до холодильника за шкідливостями, подумки зроби вибір, ким з двох дівчат ти хочеш бути?

Мотивація для схуднення: відео про схуднення

Наприклад, дуже добре мотивує передача «Ти – те, що ти їси», «зважені і щасливі» – українське реаліті шоу, в якому люди проходять шлях від товстунів вагою більше 100 кілограмів до струнких красенів і красунь.

Мотивація для схуднення: цитати, які надихають

Ще одна хороша мотивація для схуднення – фрази, які надихають до змін у житті.

Ось один з найбільш цікавих прикладів:

Коли ти сидиш на дієті, життя змінюється. Ти стаєш сильнішим. Ти пишаєшся собою. Пишаєшся своєю силою волі. Ти рада за себе, що можеш пересилити свої природні потреби. А в кінці ти отримаєш результат, яким будуть захоплюватися всі твої друзі-знайомі-вороги і сторонні люди. Ти станеш привабливішим. Красивіше. Утонченнее. Зміни себе. Все вийде.

Для того щоб цитати стали хорошою мотивацією для схуднення, підпишись на групи, присвячені питанню зайвої ваги вконтакте. Так ти будеш щодня отримувати порцію мотивуючих фраз, які допоможуть тобі стати стрункою і красивою.

Незважаючи на дієвість даних рад, перевірених сотнями худнуть дівчат, не варто чекати, що самі по собі картинки, відео або мотивуючі фрази зроблять з тебе струнку покорительки чоловічих сердець.

На жаль, не існує чарівної пігулки, яка раз і назавжди змінить твоє тіло без всяких зусиль. Досконала фігура – це результат наполегливої??праці. Але якщо ти налаштована серйозно і віриш у перемогу – у тебе все обов’язково вийде!

Sexy_girl

Безумовно, придбання будующей прекрасної фігури-це найвдаліша мотивація для схуднення… але часом дотриманні дієти настає такий момент, коли вага завмирає і не змінюється, хоча дієта триває… звідси депресія, поганий настрій. Тут головне не впадати у відчай і продовжувати. А рідних попросити про поддержке. І всі тоді вийде)))

На жаль, для багатьох найкраща мотивація – хороший стусан. Помічаю, що чимало дівчат починають худнути після того, як хтось скаже їм що-небудь украй образливе з приводу їх зайвої ваги.

Також:

  • мотивації для похудання
  • мотивація похудання