Як я худла на висівках. Дієта з висівками

Як я худла на висівках. Дієта з висівками Як я худла на висівках

Ідею схуднення на висівках мені підказала мама подруги. Вона постійно вживає їх і виглядає дуже добре. Розповім, як я худла на висівках за її рецептом.

Висівки в даному виді дієти виступають як очисного кошти і як джерело клітковини, вітамінів, багатьох мінералів таких, як кальцій, калій, магній. На відміну від більшості монодиет, худнучи на висівках, можна їсти багато продуктів, головне, за 40 хвилин до їжі з’їдати три столові ложки висівок і запивати їх двома склянками чистої води.

Перший тиждень на висівках

Як мені і було обіцяно, після початку дієти я стала їсти набагато менше. Висівки, які я запивала водою, набухали в шлунку, і часто абсолютно не хотілося їсти. У таких випадках я додавала в їжу тільки фрукти, щоб наповнити себе вітамінами.

Цікаво, що під час дієти слід зовсім відмовитися від хлібних продуктів. Це тому, що висівки дають організму необхідну клітковину і вітаміни. Бажано також позбутися від солодкого і солоного, оскільки воно збуджує апетит.

Після трьох днів дієти я втратила один кілограм, що при моїй вазі (68 кг.) цілком нормально.

Другий тиждень дієти

Мені захотілося збільшити інтенсивність схуднення, і на другий тиждень я відмовилася від смаженого, стала все варити і тушкувати. Як не дивно, такої їжі з’їдається більше, ніж жирною. Якщо смаженого терпуга мені вистачало хвостика, то тушкованого я могла з’їсти два середніх шматочка, тобто приблизно половину рибини.

Крім того, згідно з основним правилом схуднення я перестала їсти після 19 00. Це було найважче, адже я звикла пити чай з чим-небудь смачним годин в 9-10 вечора.

Перераховані позбавлення, які я сама на себе наклала, допомогли піти ще півтора кілограмам.

Третій тиждень висівковий дієти

Згідно з рекомендаціями мами моєї подруги, я перестала снідати «чим попало» і перейшла на висівки, змішані з нежирним йогуртом, який можна купити в будь-якому магазині. Це набагато смачніше, ніж просто висівки з водою. Тепер сніданок я з’їдала із задоволенням. Особливо смачно, коли йогурт з шматочками фруктів!

Зменшення ваги за третій тиждень виявилося мізерним – всього півкілограма!

Четвертий тиждень схуднення на висівках

Порадившись з подругою, я вирішила відмовитися від картоплі. Цей Крохмалистий овоч досить сильно впливає на стрункість, і мені порадили від нього відмовитися. Заміна картоплі влітку знайшлася швидко: тушковані кабачки з баклажанами, помідорами і солодким болгарським перцем. Такі продукти для схуднення не небезпечні.

Після тижня без картоплі результат обрадував і вразив мене – мінус 2 кілограми! Такого я не очікувала і була одночасно і зраділа, і засмучена, адже виходить, що вага набирається за рахунок картоплі, і доведеться від нього відмовитися!

Разом, за місяць я позбулася 6 кілограмів. При цьому я худла на висівках, відмовилася від солодкого, мучного, смаженого і картоплі. Я перестала їсти після 19 00 і випивала близько двох літрів води в день.

Досягнуте надихнуло мене продовжувати слідувати деяким правилам харчування, підказує як правильно худнути. зокрема, я як і раніше не їм після вечері й ігнорую картоплю. Висівки кушаю тільки вранці з йогуртом і фруктами. По закінченні двох місяців два кілограми повернулися, але сподіваюся, що не назавжди!

Ліна м. Москва 22 року

Статті по темі: