Як я схудла на 55 кг! | Таня Рибакова

Як я схудла на 55 кг! | Таня Рибакова Як я схудла на 55 кг!

Товстуха, бочка, корова-це колись кричали мені не тільки слідом, а й говорили прямо в обличчя практично кожен день мого життя. На даний момент моя вага коливається в районі 53-54 кг, але, на жаль, в 14 років я не могла похвалитися своїми кілограмами, хоча їх у мене було дуже багато-цілих 105!

Багато їх страждають зайвою вагою людей зможуть зрозуміти мій стан тоді, я була розбита і просто в розпачі. Мені було неприємно дивитися на своє відображення в дзеркалі і загальну шкільну фотографію, на якій я була товщі шкільного завуча, до речі, я була товщі всіх учнів не тільки в моєму класі, а й у всій школі. Я була страшно закомплексованим підлітком, бо не могла знайти собі гарний одяг для молодої дівчини, а не бабкінскіе кофти. На той момент всі знали товстуху Таню з 9 “В”.

Як же мені хотілося вирватися з цього замкнутого кола, адже мені треба вступати до університету, вести типову життя студентки, яка включала не лише заняття, а й нові знакомства, а також походи в клуби, на що я була зовсім не готова.

Звичайно, думаю, це не є секретом, що зайва вага становить велику загрозу для здоров’я, а в майбутньому мені не хотілося вболівати, адже коли-небудь я захочу мати здорову сім’ю.

Щоденні приниження разом з фотографіями красивих і стильних дівчат в журналах таки стали поштовхом до мого схудненню, яке, нажаль, було дуже важким процесом.

Напевно, це мрія будь-якої дівчини є що завгодно і не товстіти, а до того ж при всьому цьому мати чудову фігуру. Та, це точно не мій випадок. Спочатку я захопилася великою кількістю всіляких дієт, перепробувала найпопулярніші з них. Яке той час я сиділа на кефірі та яблуках, потім їла одні овочі протягом тижня, намагалася виключити вуглеводи взагалі, але ефект від подібних дієт був зовсім недовгим. Як тільки я починала харчуватися як звичайно-кілограми поверталися і приносили з собою ще більше, ніж було до. Подібні дієти були досить трудниміі, я іноді зривалася, що в підсумку зводило результат до мінімуму. Крім цього, я помітила, що у мене почали розшаровуватися нігті, з’явилися січні кінці волосся, втомлений вигляд обличчя, а також мішки під очима. Дуже часто боліла голова і я втомлювалася навіть якщо нічого толком не робила, у мене не було сил на заняття спортом, та й у 100 кг особливо не побігаєш. Поверталася додому зі школи, їла суп і йшла гуляти до самого вечора, приходила-пила кефір і лягала спати. Було досить важко, але, ці муки не пройшли даром і я скинула близько 15-20 кг, хоча це було зовсім небагато для моєї ваги. Ось так я закінчила школу, вже трохи похудевшей і більш впевненою в собі. Надійшла вчитися на вечірнє, щоб удень працювати, так як мої батьки не змогли б забезпечувати всі мої запити. Це, до речі, я вважаю великим плюсом, тому що саме в перший рік роботи я стала більш самостійною і змогла схуднути до 75 кг. Звичайно, процес скидання ваги був зовсім неправильним, я толком нічого не їла ні на роботі, де була цілий день, ні в університеті, в якому знаходилася вечорами.

Це тільки зараз я розумію, що не треба було так, краще б я харчувалася кожні 3-4 години і по трохи. В один день колега по роботі розповіла про те, як їй допомогла дієта, заснована на цибульному супі. Звичайно, надихнувшись її розповіддю, я вирішила випробувати і цей спосіб, але через три дні не змогла встати вранці на роботу, не було сил, крутилася голова, мене всю трясло. Це дієта стала останньою з усіх, якими я терзала себе!

Після останніх подій я вирішила, що так далі не може продовжуватися і треба щось змінювати! Тоді я засіла в інтернет, цілими годинами вивчала статті про продукти, доводи лікарів на користь одного або іншого способу життя і в результаті прийшла до харчування, яке, можна назвати правильним. Воно дуже нагадує роздільне, тільки я не стала приділяти таку велику увагу глікемічним індексом продуктів. Звичайно, довелося забути про цукор і борошняному, хоча трохи солодощів я дозволяла себе до 12 годин, адже за день організм все це встигає переробити! Переважно, почала харчуватися білковою їжею, пити багато зеленого чаю. Дуже рятував знежирений сир, бо після нього довго не хочеться їсти-це суттєвий плюс. Ну і звичайно, треба було включити в свій щоденний раціон різноманітні овочі в поєднанні з курячою грудкою або тунцем. Довелося сказати привіт кефіру і зеленим яблукам замість перекусу пиріжками або шоколадками. Я почала їсти часто, але потроху, а також намагалася робити так, щоб останній прийом їжі був за 3-4 години до сну. Ну і нарешті, я придбала собі абонемент у фітнес клуб, де займалася на кардиотренажерах просто годинами. Таким чином, до 18 років я вже важила 65 кг, про які раніше і мріяти не могла. Мій перший фітнес клуб був, на жаль, дуже маленьким і без басейну, так що наступною моєю ціллю було перебратися в недавно побудований біля мого будинку величезний фітнес центр, де було все необхідне для успішного заняття спортом. Ну, раз я важу зараз 53-54 кг, Ви можете здогадатися що у мене це вийшло. Саме тут я знайшла чудову допомогу у вигляді ради досвідченого тренера, а також урізноманітнила свої будні походами на заняття з Сайкл і в басейн. Моє життя сильно змінилася, тепер у ній були присутні не тільки правильне харчування, розумні заняття спортом, а й прекрасне віддзеркалення в дзеркалі, яке мене дуже тішило. Усі навколишні люди на роботі чи навчанні не могли повірити, що дівчина на фотографіях 3-4-х річної давності це я. Тільки друзі і молода людина, які була поруч протягом усього мого схуднення, могли підтвердити мої слова.

Моє позбавлення від 51 кг зайвої ваги змогло поміняти не тільки моє тіло, але і мою особистість. Немає більше від тієї закомплексованою дівчини, яка не стала б зайвий раз дивитися на себе в дзеркало. Тепер я впевнена не тільки в себе, але і своїх силах. Я продовжую працювати над собою, ходжу у фітнес і придумую різні смачні і нежирні страви, допомагаю радам багатьом у кого зараз стоїть проблема зайвої ваги. На сьогоднішній день такий режим став моїм життям, в майбутньому я збираюся розвиватися в цій сфері, так як це найкраще, що я вмію робити. Так хотілося б, щоб люди повірили, що можна змінити життя на краще, що треба прагне до цього, навіть якщо це нелегко. Стільки багато молодих дівчат страждають і плачуть через зайвої ваги, не розуміючи як з ним боротися, саме тому я хочу допомагати людям, доводячи на своєму прикладі, що неможливе таки можливо.

На сьогоднішній день моя вага становить 50-51 кг, тобто в загальному я схудла на 54-55 кг! І вже більше 2,5 років не товстію)

Також:

  • одяг для дівчат з вагою 75 кг
  • Одяг на дівчину 75 кг