Як я схудла на 10 кілограммов. Яічная дієта. | Коммуналка. спб

Як я схудла на 10 кілограммов. Яічная дієта. | Коммуналка. спб Як я схудла на десять кілограммов. Яічная дієта.

За численними проханнями сьогодні розповідаю про те, як я змогла схуднути на десять кілограмів.

Чесно кажучи, якщо вам потрібні справжні корисні поради для краси та здоров’я . то я особисто влітку не стала б сидіти на подібній дієті – надто вже вона жестковата, та й спокус влітку більше. Але раз вже ви так хочете. будьте ласкаві.

Дієта називається ЯЄЧНА . Це зовсім не означає, що потрібно вживати один тільки цей продукт. Просто перші два тижні він присутній в меню щодня.

Цю дієту мені порекомендували в тонусно клубі. Прийнято у них там роздавати корисні поради для краси та здоров’я . І оскільки попереду у мене намічався відпустку в Гоа, я вирішила спробувати. Дієта досить жорстка, особливо для тих, хто не звик стежити за своїм харчуванням. Всі прийоми їжі на чотири тижні чітко розписані. У перервах можливі перекушування у вигляді огірків, моркви або листового салату. І не раніше, ніж через дві години після останнього прийому їжі. До речі, не думайте, що я просто так кинулася у вир з головою. З лікарями я проконсультувалася, і з подивом почула, що це цілком нормальна збалансована дієта, причому навіть не вимагає додаткового прийому вітамінів. Сенс її зовсім не в калорійності вживаних продуктів, а в протікають в організмі хімічних реакціях. Звичайно, обов’язково пити більше води. Про масло на чотири тижні забуваємо зовсім. Чай і каву можна пити в будь-який час, але без цукру і молока, зрозуміло. І головне, що повинна бути чітка послідовність. Ні в якому разі не можна міняти місцями обід і вечерю або дні тижня.

Ось такі от складності. Але ж ми не шукаємо легких шляхів! Тим більше, що буквально незадовго до цього я кинула палити. і зрозуміла, що насправді мені все під силу.

Отже ЯЄЧНА ДІЄТА .

Починати краще з понеділка, щоб не плутатися.

На перші два тижні сніданки однакові: одне – два варених яйця і половинка апельсина або грейпфрута.

Перший тиждень.

понеділок.

Обід: в будь-якій кількості один вид фруктів (крім банана, інжиру, фініків, манго і винограду).

Вечеря: м’ясо варене або смажене без жиру крім баранини.

вівторок.

Обід: курка без шкіри (варена або смажена).

Вечеря: салат з помідорів, огірків, листового салату, перцю і моркви, два яйця, один тост або чверть коржі, апельсин або грейпфрут.

середу.

Обід: тост, помідори, знежирений сир (максимум до 17%) або сир (0%).