Як вибрати якісні шорти для схуднення

Як вибрати якісні шорти для схуднення Шорти для схуднення

Бути струнким мріє практично кожна людина у світі. Багато методів для втілення цієї мрії винайшли фахівці медичної та спортивної сфери. На сьогоднішній день одним з популярних способів позбавитися від зайвих кілограмів є шорти для схуднення. Чи дійсно вони настільки ефективні, і чи є у них протипоказання?

Одяг для схуднення широко розрекламована. З екранів телевізорів можна спостерігати, як красиві й стрункі люди розповідають, скільки кілограмів їм вдалося скинути за допомогою шорт «Сауна» для схуднення, не докладаючи практично ніяких зусиль.

Якщо вірити цій рекламі, то після надягання шорт зайві кілограми будуть зникати природно і непомітно. Це один з найбільш привабливих чинників для покупців, так як можна одягнути антицелюлітні шорти для схуднення і продовжити займатися домашніми справами або ходити в них на роботу.

Проте, фахівці наполягають, що найбільший ефект шорти матимуть, якщо поєднувати їх носіння з фізичними тренуваннями, наприклад, з щоденної ранкової або вечірньої пробіжкою.

Шорти для схуднення – в чому секрет

На сьогоднішній день всі бажаючі можуть придбати антицелюлітні шорти або штани для схуднення. У чому секрет їх ефективності?

Завдяки щільності шорт, тіло починає рясно потіти, а разом з потом з організму виводяться шлаки і токсини. Шорти для схуднення сприяють посиленню кровообігу в стегнах і ногах, відбувається масаж проблемних зон, що, у підсумку, і приводить до бажаного результату – схудненню.

Судячи з відгуків, шорти для схуднення зовсім непомітні на тілі і не утрудняють рухів, тому в них можна займатися повсякденними справами, не турбуючись про те, що хтось з оточення помітить їх.

Але перш ніж стрімголов бігти в магазин за такою принадною покупкою або ж обривати телефони телемагазинів, подумайте про своє здоров’я. У першу чергу потрібно ретельно вивчити товар, який запропонований на вибір, після чого зважити всі за і проти.

Чи безпечні шорти для схуднення

Те, що антицелюлітні шорти для схуднення дуже зручні, сумнівів не виникає. А ось чи безпечні вони? Тут однозначної відповіді не існує, і кожен має зробити свій вибір самостійно.

Відгуки про шортах для схуднення кардинально протилежні, і розділити їх можна на позитивні і негативні. Відповідно, існують так само як шанувальники використання шортів та штанів для схуднення, так і противники.

Шанувальники запевняють, що шорти корисні, оскільки вони ефективно підтягують м’язи стегон і позбавляють від зайвих кілограмів. Виготовляють їх із спеціальної еластичної тканини, яка підтягує фігуру. А завдяки ефекту сауни, шорти для схуднення виводять з організму зайву рідину, покращують циркуляцію крові, розігрівають м’язи.

Противники шортів та штанів для схуднення вважають, що вони шкідливі для здоров’я, адже під час їх носіння шкіра позбавляється контакту з повітрям, що призводить до кисневого голодування. А якщо ще невірно підібрати розмір виробу, то деякі ділянки тіла будуть занадто здавлюватися, що призводить до поганого кровообігу і пошкодження шкірних покривів.

Ефект сауни також далеко не всім корисний. Якщо занадто захоплюватися носінням шорт (більше 6-8 годин на добу), на тілі можуть виникнути попрілості, з’явитися подразнення і алергічні реакції на шкірі.

Правила носіння одягу для схуднення

Якщо ви все ж таки зробили вибір на користь шорт для схуднення, слід дотримуватися деяких правил в їх носінні:

    Правильно підбирайте розмір виробу. Шорти не повинні тиснути і перетягувати тіло, в них має бути комфортно; Не варто носити шорти занадто довго і, вже тим більше, лягати в них спати. Шкіра повинна дихати, особливо вночі; Для більшої ефективності шорти необхідно поєднувати з фізичними навантаженнями. Природно, що схуднути не вдасться навіть в шортах, якщо мало рухатися; Під час носіння шортів важливо стежити за гігієною тіла. Рясне потовиділення може нашкодити і залишити на шкірі потертості і попрілості.

Також:

  • шорти для схуднення
  • шорти на фітнес для схуднення
  • шорти для схуднення живота
  • шорти для схуднення протипоказання