Як схуднути за тиждень: Вправи для схуднення ляшек

як схуднути за тиждень: Вправи для схуднення ляшек Вправи для схуднення ляшек

Вправи для схуднення ляшек

Рух – це життя! Але якщо цей рух відбувається від холодильника до телевізора, супроводжуючись підняттямваг – повних тарілок з їжею, то про зниження ваги говорити не доводиться. Зовсім інша справа – фізичні вправи. Однак, від деяких вправ вагу і об’єм тіла може збільшуватися, тому що в результаті занять збільшується м’язова маса, а шар жиру залишається незмінним. Пропоновані вправи для схуднення ляшек допоможуть прибрати зайвий жир з проблемних місць, а м’язам надати красивий рельєф:

Вправа 1. Формуємо точені ніжки

Встаньте прямо, голову тримайте прямо, ноги на ширині плечей. Повільно піднімайтеся на носочки і так само повільно опускається вниз. Виконайте вправу 20-40 разів. Ця вправа зміцнює всі м’язи ніг, роблячи ніжки «точеними».

Вправа 2. Прибираємо жир з внутрішньої сторони ляшки

Направлено на роботу внутрішнього м’яза стегна. Візьміть невеликий м’ячик, що є сили стисніть його між стегнами, потім відпустіть. Повторіть 10-15 разів. Вправа відмінно підтягує в’ялі м’язи стегна.

Вправа 3. Підтягуємо стегна

Ляжте на правий бік. Права рука пряма, під головою. Ліва рука лежить на талії. Видихаючи, підніміть пряму ногу, на вдиху опустіть. Вправа повторіть по 10-20 разів на кожну ногу. Робіть цю вправу неспішно, стежте за диханням. Воно сприяє формуванню струнких стегон, зміцнює м’язи преса і формує талію.

Вправа 4. Імітуємо плавання

Початкове положення – лежачи на спині. Руки лежать уздовж тіла. Ноги підняті на висоту приблизно 30 см від підлоги. Ногами здійснюйте такі рухи, як ніби ви пливете брасом. Повторіть 10 разів. Ця вправа чудово зміцнює стегна, прибирає жир з ляшек, роблячи ніжки стрункіше.

Вправа 5. Формуємо стегно ззаду

Опустіться на підлогу, спираючись на лікті і коліна. Руки лежать перед собою долонями вниз. Тепер витягніть праву ногу позаду себе, не згинаючи коліна. Пальці ніг упираються в підлогу. Голова піднята, погляд спрямований прямо перед собою. Тепер піднімайте відведену назад ногу якомога вище. Повторіть 15-20 разів на кожну ногу.

Вправа 6. Зменшуємо обсяги

Сядьте навпочіпки, руками упріться в підлогу, погляд прямо перед собою. Підніміть різко таз, випрямивши ноги. Кілька секунд замріть в цій позі, після поверніться у вихідне положення. Повторіть 10-15 разів. Ця вправа помітно зменшує обсяг ляшек.

Вправа 7. Тягнемо м’язи берда

Сядьте на підлогу, ноги прямі. Нахиліться до ніг так, щоб руками торкнутися пальців ніг. Повторіть 5-10 разів. Ця вправа підтягує м’язи стегна ззаду, помітно прибирає жирові відкладення.