Як схуднути за тиждень швидко і ефективно, худнемо за 7 днів |

Як схуднути за тиждень швидко і ефективно, худнемо за 7 днів | Як схуднути за тиждень

Зображення:

Багато хто хоче схуднути, особливо перед вечіркою або святом. Бажання є, а як схуднути за тиждень – мало хто знає. Можна сидіти на дієтах або займатися спортом, найкраще з’єднати гімнастику з правильним харчуванням. При бажанні, за тиждень цілком реально схуднути на десять кілограм.

Готуючись до якогось свята, ви починаєте підбирати вбрання, ось тут-то і помічаєте, що ваша улюблена спідниця або плаття не підходять за розміром. У голові з’являється питання, як швидко схуднути за тиждень? Щоб за тиждень скинути десять кілограм ви повинні зайнятися гімнастикою, яка займає всього п’ять хвилин. Даний метод полягає в тому, що потрібно один раз на дві години виконувати вправи і так протягом усього тижня. П’ятихвилинна гімнастика не відверне вас від роботи, ви можете займатися в будь-якому положенні і в будь-якому місці

Команда підготувала для вас комплекс вправ, який допоможе схуднути за тиждень Ставайте рівно, сорок разів піднімайтеся і опускайтесь на носках. Потім сорок разів піднімайте і опускайте шкарпетки. Далі сорок разів стискайте і розтискайте м’язи сідниць. На видиху живіт втягніть, а на вдиху розслабтеся. Повторюйте цю вправу 15 разів. Чи не рухаючи плечима, зрушуйте сорок разів лопатки до хребта. Витягніть руки на рівні плечей. Сорок разів стискайте і розтискайте кулаки. Повороти тіла вправо і вліво по 20 разів в кожну сторону. Остання вправа, витягайте 20 раз підборіддя вперед.

Повторюйте ці вправи кожні дві години. Для більшого ефекту ці сім днів харчуйтеся тільки до 18 годин. Харчуйтеся виключно фруктами і овочами, підбираючи ті, які підходять вашої шкіри.

Пару порад про те, як швидко схуднути без шкоди для здоров’я

    Для сухої шкіри – солодкі червоні плоди, досить визріли, а кислі та в’яжучі фрукти – для жирної шкіри. Через пару днів можна нанести дріжджову маску на область декольте і обличчя. Для цього в теплому молоці розводимо дріжджі. Після нанесення чекаємо 10 хвилин і змиваємо. Добре цей тиждень займатися не тільки гімнастикою. Можна, також, перейти не дієтичне харчування. Спробуйте день попити сам чай. Одна столова ложка заварки заливається одним літром окропу і настоюється півгодини. У другий день спробуйте харчуватися, не вживаючи в раціон сіль.

Ви можете скористатися дієтою, при якій вам потрібно відмовитися від продуктів, що містять вуглеводи. Вживайте більше білка, про хліб взагалі забудьте. Через тиждень ви не повірите свої очам. Займайтеся спортом і правильно харчуйтеся.