Як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах, як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах відгуки, вправи –

Як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах, як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах відгуки, вправи – Як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах Як скинути 5 кг за тиждень

Як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах без голодних мук? Якщо є бажання – будуть і результати! А ми підкажемо вам шляхи досягнення вашої мети.

Харчування і дієта

Раз необхідно терміново скинути п’ять зайвих кіло за тиждень, нічого не поробиш, – запасіться терпінням, доведеться попрацювати. Вам буде легше виконувати вправи, якщо ви дещо «розвантажите» свій організм. Ми говоримо про поживних і обожнюваних нами надлишках, супроводжуючих нас довічно, особливо довгими зимовими вечорами. Вранці, прокинувшись, відразу поставте собі вірний ритм, намітьте собі цілі. Випийте трохи води, можливо, яблучного соку, або ж води з додаванням яблучного оцту (є й така дієта). Поснідайте, краще кашею, сили вам знадобляться. Швидше за все, з їжі на ранок достатньо. Вдень – обід з овочів і відвареного м’яса, ввечері – дуже легка вечеря. Весь тиждень протриматися ось так буде вкрай нелегко, але якщо голод візьме верх над вами, заповніть порожній шлунок виключно овочами.

З таким харчуванням ви не впадете в обморок, що не перестанете міркувати і зможете зайнятися своєю фігурою. Все, що необхідно, ви отримаєте з триразовим харчуванням. Постарайтеся нічого не ковтати в перервах між їжею, це дуже важливо, саме в такі години організм використовує свої запаси.

Фізичне навантаження

Навантаження буває різна: вона може бути аеробне і анаеробна. Якщо вас більше цікавить, як схуднути на 5 кг за тиждень. то вам підійде аеробне навантаження, так як вона блискавично «зливає воду», токсини та інші зайві елементи з організму. Анаеробні навантаження теж хороші, але, як правило, вони сприяють зменшенню обсягу або «підтягують» м’язи.

Звичайно, буде не погано, якщо ці два види навантажень поєднуються один з одним. Так набагато простіше схуднути: біг або стрибки, потім вправи на прес або на руки, знову стрибки, степ і т. д. Таке поєднання використовується на заняттях з степ-аеробіки. Взагалі, при систематичних заняттях у фітнес-центрах, можна здорово схуднути, але й таких занять недостатньо, щоб постійно тримати себе у формі. Удома теж не розслабляємося і, крім басейну, тренажерного залу та відвідування аеробіки, приділяємо час своїм проблемним зонам.

Худеем будинку

Якщо можливості займатися у фітнес-центрі або на свіжому повітрі немає, необхідно зрозуміти як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах вправи допомагають. Виконуються вони вдома і повинні бути спрямовані на розтяжку, роботу з м’язами і на посилення потовиділення. Причому тактика може бути такою: спочатку біг на місці і стрибки, потім розминка і розтяжка, знову стрибки (і ви починаєте гарненько потіти), силові вправи (продовжуєте потіти), і під кінець – аеробіка (біг, стрибки, танці, степ-аеробіка ). Останні п’ять-десять хвилин повинні бути для вас найважчими, якщо, звичайно, ви потрудилися на славу.

Додаткові процедури

Як схуднути за тиждень на 5 кг в домашніх умовах відгуки жінок нам розповідають. Багато хто з них посилаються на застосування особливих засобів: будь то антицелюлітні штани, спеціальні масла і креми, масажери, обгортання. Тут всі засоби хороші. Будь-які додаткові процедури, в сукупності з дієтами і хорошої фізичної навантаженням, допоможуть досягти бажаного результату.

Багато процедури рекомендується робити в процесі занять з аеробіки для посилення результату. Наприклад, можна досягти ефекту сауни, займаючись аеробікою, застосувавши при цьому обгортання спеціальною плівкою. Можна також нанести антицелюлітний крем, обернути стегна і сідниці плівкою і надіти антицелюлітні штани. При звичайному навантаженні в такому «обмундируванні» дуже легко скинути 0,5-1 кілограм.

Не забуваємо про процедури, що прискорюють кровотік, поліпшують лімфодренаж і підсилюють обмінні процеси. Це – масаж, лімфодренажні процедури, кедрова бочка, Реабокс, скипидарні ванни, кріосауна.

Також:

  • похудати дитині по домашньому