Як схуднути за тиждень на 2 кг без жорстких обмежень в раціоні

Як схуднути за тиждень на 2 кг без жорстких обмежень в раціоні Як схуднути за тиждень на 2 кг без жорстких обмежень в раціоні

Проблема втрати ваги для багатьох сучасних жінок є серйозною і важливою проблемою. Вона широко обговорюється в різній жіночій пресі, на форумах, а також серед самих жінок. Найбільш активно питання втрати ваги і дієт обговорюється напередодні таких подій, як відпустка, весілля, або будь-яке інше важливо захід, в рамках якого будь-якій жінці хочеться постати у всій красі – стрункою, підтягнутою, що приковує захоплені погляди. І в цих розмовах часто виникає одне питання:

Як схуднути за тиждень на 2 кг?

Схуднути за тиждень на 2 кілограми дійсно можна, однак для цього доведеться добряче постаратися, а також дотримуватися певних обмежень в їжі. Слід пам’ятати про те, що за такий короткий термін, як тиждень, схуднути, звичайно, можна, але не рекомендується скидати велику кількість кілограм. Оптимальною втратою ваги за тиждень вважається 1-2 кілограми, тобто, саме стільки, скільки вам і потрібно скинути протягом тижня. У тому випадку, якщо скинути більше, то можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, що, звичайно ж, небажано, і ризикувати здоров’ям заради короткочасного успіху все-таки не слід. Не секрет, що все добре в міру, і до схуднення це відноситься в першу чергу. Якщо процес втрати ваги буде не самим інтенсивним, проте цілеспрямованим і рівномірним, результат буде краще, більше того – він закріпиться на тривалий період часу, таким чином, ризик повернення всіх скинутих кілограм на їх вихідні позиції практично дорівнює нулю.

Обмеження в харчуванні

Процес позбавлення від зайвих кілограмів слід почати з певних обмежень у харчуванні. Само собою, така радикальна міра, як голодування, є не просто не рекомендованої, але також і неефективною. Але разом з тим енергетичну цінність споживаної їжі необхідно істотно знизити. Рекомендується прибрати з раціону всі продукти, які містять велику кількість цукру, а також жирні продукти. Якщо це можливо, то краще дотримуватися принципу роздільного харчування, тобто, вживати в їжу білки і вуглеводи окремо. Наприклад, не потрібно є одночасно картопля, макарони, крупи та м’ясо. В цілому, вживання картоплі також рекомендується звести до мінімуму, так само, як і споживання борошняних продуктів – будь-якого хліба, булок, здоби, а також печива та інших подібних виробів. Тільки завдяки таким обмеженням така мета, як схуднути за тиждень на 2 кг, стає реальною і здійсненним.

Споживайте достатню кількість води, приблизно два літри на день. Також дієтологи рекомендують на час схуднення відмовитися від вечері, або перенести його на якомога більш ранній термін. В якості ще одного ефективного методу швидкого схуднення деякі жінки використовують наступний: останній прийом їжі має відбуватися до 15 годин. Цей спосіб дійсно може бути ефективним, але слід пам’ятати про те, що він прийнятний далеко не для всіх. Слідкуйте за власним самопочуттям, і тому випадку, якщо ви помітите, що стали почувати себе гірше, від цієї ідеї краще відмовитися. Буде достатньо того, якщо ви будете вечеряти пізніше 6 годин. У тому випадку, якщо після 6 годин ви будете відчувати почуття голоду, то можна випити трохи кефіру або несолодкого чаю, краще всього, якщо це буде зелений або трав’яний чай.

Фізична активність

Гарним доповненням до дієти, яка допоможе, як схуднути за тиждень на 2 кг, стане оптимальний рівень фізичного навантаження. Дуже допоможе у втраті зайвих кілограмів звичайна ранкова зарядка, ранкова пробіжка. Буде добре, якщо ви якомога більше будете ходити пішки. Якщо по дорозі на роботу або з роботи ви користуєтесь громадським транспортом, постарайтеся відмовитися від його використання хоча б на тиждень, замість кількох зупинок в транспорті пройдіть ту ж відстань пішки.

© Автор: Марія Антонова

© Фото: depositphotos. com

Проблема втрати ваги для багатьох сучасних жінок є серйозною і важливою проблемою. Вона широко обговорюється в різній жіночій пресі, на форумах, а також серед самих жінок.

Також:

  • як похудати на 10 кг без жостких дієт