Як схуднути за тиждень на 10 кг? Скинути десять кілограмів за тиждень можливо | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів

Як схуднути за тиждень на 10 кг? Скинути десять кілограмів за тиждень можливо | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів Як схуднути за тиждень на 10 кг?

Не проходить і дня, щоб до редакції сайту не приходило лист з питанням «Як мені схуднути за тиждень на 10 кг?» . Яким би фантастичним не здавалася на перший погляд це бажання, скинути велику кількість кілограмів за короткий термін, дійсно, можливо. Правда, швидка втрата ваги буде відбуватися не за рахунок жиру, а за рахунок йде з організму рідини.

Як швидко зігнати рідину і схуднути

Наша підшкірно жирова клітковина містить багато води. Тому, зневоднення завжди призводить до втрати ваги. Невелике зменшення обсягів може дати прийом сечогінних засобів. Навіть просто відвідавши лазню можна схуднути на 2-3 кг за рахунок рясного потовиділення.

А якщо змусити людину активно втрачати рідину протягом декількох днів, з організму може піти і 5 літрів води, і 7, і навіть більше. Але з ними підуть необхідні мікроелементи, що може негативно позначитися на роботі серця, нирок і властивості крові.

Як худла Аліна Кабаєва

Радикальні способи схуднення за рахунок зневоднення широко використовуються в професійному спорті. Гімнастка Аліна Кабаєва розповідала в телевізійному інтерв’ю, що перед останнім чемпіонатом світу, тренувалася у важкому глухому термокостюм, завдяки якому після занять на підлозі утворювалася калюжа поту. В результаті цих жорстоких тренувань спортсменка різко схудла і змогла взяти участь у змаганнях.

Кому реально схуднути за тиждень на 10 кг

Кількість кілограмів, яке реально втратити за короткий термін, багато в чому залежить від початкової ваги худне. Чим ближче до норми, тим складніше зрушити в обсягах, і тим негативніше наслідки від різкого схуднення. При вазі в 60 кг, швидко скинути 10 кг навряд чи вдасться. Якщо вага досягає 90 кг, то схуднути до 80-ти можливо. Людині з вагою 150 кг не знадобляться навіть спеціальні засоби для виведення рідини. Досить прибрати з раціону сіль і копченості, щоб організм почав скидати воду.

Питання тільки в тому, які будуть наслідки і чи не повернеться втрачений вагу?

Коментар дієтолога

«Різке схуднення можливо, але воно неприродно для організму, і тому дуже шкідливо для здоров’я, – говорить Анастасія Павлівна Пирогова, фахівець з корекції ваги клініки сімейної медицини «МІДІ на Невському». – Для мене хорошим вважається результат, коли у пацієнтів на тиждень йде 500 грамів. Це набагато менше, ніж 10 кг, але зате ці 500 гр. не повернуться, а людина буде здоровий. Адже організм не прощає різких коливань ваги. Обов’язково будуть негативні наслідки. Можливі емоційні зриви, депресія.

Якщо ви виганяли з себе рідину, вас чекає порушення роботи серця, нирок, сухість шкіри, волосся, ламкість волосся і нігтів. Якщо голодували, то може загостритися гастрит, ентерит і запори. А запори чреваті погіршенням стану шкіри, поганим самопочуттям. Бо якщо людині не сходити в туалет через те, що нема чим, в кишечнику все одно залишаються продукти розпаду тієї ж слизової, мікрофлори, і починається отруєння організму власними продуктами розпаду.

Але головне, що потім, протягом місяця швидко втрачені кілограми повертаються. Як говориться, 10 кілограмів пішли, потім повернулися і ще привели з собою друзів (пару, трійку зайвих кілограмів зверху). Тому важливо, щоб процес зниження ваги контролювався лікарем дієтологом.

Ні термокостюми, ні сечогінні засоби, я в своїй роботі не використовую. Хіба що рекомендую жінкам, які сильно набрякають, особливо це буває помітно в другій фазі менструального циклу, пити в ці дні сечогінні чаї або ниркові збори. А худнути за тиждень на 10 кг я категорично не раджу. Це не фізіологічно і вкрай небезпечно ».

Маша Перцева спеціально для

Також:

  • схуднути за місяць на 10 кг можливо?
  • як зігнати сіль з організму
  • як за місяць скинути 10 кг при вазі 60