Як схуднути за один день (рекомендації зірок шоу-бізнесу) – Оригінальні методики – Правда. Ру

Як схуднути за один день (рекомендації зірок шоу-бізнесу) – Оригінальні методики – Правда. Ру Як схуднути за один день (рекомендації зірок шоу-бізнесу)

Всім давно відомо, що для того щоб добре виглядати, треба регулярно відвідувати тренажерний зал, дотримуватися дієти, вести здоровий спосіб життя. Виходить це далеко не у всіх, і багато хто з цим миряться. Однак коли справа доходить до вечірки, то тут вже кожна дівчина хоче показати себе виключно з кращого боку.

Опитування громадської думки показали, що з зовнішніх недоліків більшість представниць прекрасної статі стурбовані, насамперед, зайвою повнотою. Боротися з нею можна – існує безліч різних дієт і оздоровчих програм, спрямованих на зниження ваги, але що робити, якщо до вечірки залишився один день?

Не варто впадати у відчай. Сьогодні на допомогу всім тим, хто опинився в такій скрутній ситуації, приходять зірки шоу-бізнесу зі своїми безцінними порадами про те, як схуднути за один день і вже до вечора бути в центрі уваги на будь-якій вечірці.

1.За день до вечірки ви можете зробити свій живіт пласким, якщо скоротите вміст рідини в організмі, радить відома співачка Мерайя Керрі. Ви можете або просто вживати менше рідини, або придбати в аптеці спеціальні препарати на основі морських солей і водоростей, які знижують вміст рідини в організмі. Наступного дня, однак, не рекомендується вживати багато води, солі та цукру. Це може негативно позначитися на вашому здоров’ї.

2.Віктор Бекхем радить скористатися загаром. Необхідно нанести тонкий шар автозагара на ті місця, які ви хочете приховати. Якщо зробити все правильно, то складеться враження, що у вас там м’язи, а не жир. Однак, щоб не вийшло гірше, Вікторія радить звернутися в спеціальний салон, де рішенням вашої проблеми займуться професіонали.

3.Візажісти багатьох знаменитостей кажуть, що багато недоліків вашого тіла можна виправити за допомогою макіяжу. Збільшивши виразність очей, губ і скул, можна створити ілюзію витонченого обличчя. Якщо все зробити правильно, то погляди багатьох будуть звернені на ваше обличчя, а не на тіло.

4.Бріджіт Джонс радить піддягати щільно облягають еластичні шорти. Цьому вона навчилася у своєї бабусі. Їх можна придбати в аптеці або спортивному магазині. “Хороші еластичні шорти зроблять вас стрункіше без дієт і шкоди для здоров’я”, – говорить Джонс.

5.Следіте за поставою. У цьому нічого нового немає, однак правильна постава “зробить” вас вище на 2-3 сантиметри, а значить, стрункішою. Стилісти рекомендують рівно тримати голову над широко розправленими плечима. Підборіддя має бути злегка піднятий. Нічого складного в цьому немає, єдина складність полягає в тому, щоб зробити правильну поставу своєю звичкою.

Будьте на зв’язку з “Правдой. Ру” в соціальних мережах: під “ВКонтакте” . “Однокласниках” . “Google+” . Facebook . Twitter . “Мій світ” . “Я. ру” . Instagram . “LiveJournal” . Ми раді новим друзям