Як схуднути за 3 дні на 3-4 кг – Дієта на 3 дні

Як схуднути за 3 дні на 3-4 кг – Дієта на 3 дні Як схуднути за 3 дні на 3-4 кг

Напевно, кожна дівчина хоча б раз у житті опинялася в такій ситуації, коли потрібно терміново схуднути, буквально за 3 дні.

На носі важливе побачення, свято, відпустку чи іншу подію, яке зобов’язує вас бути на висоті, а ваше улюблене плаття зрадницьки відмовляється застібатися. У цьому випадку навряд чи допоможе раціональне харчування й інтенсивні заняття фітнесом. Схуднути за 3 дні можна тільки на експрес-дієті.

Схуднути за 3 дні

Якщо ви твердо вирішили схуднути за 3 дні, вам допоможе будь швидка дієта, яка обмежує добову кількість калорій приблизно до 1000. При цьому з раціону виключаються всі жирні, смажені, копчені, солодкі і солоні продукти. Щоб схуднути за три дні ви повинні харчуватися тільки низькокалорійними продуктами: овочами, фруктами, знежиреними кисломолочними продуктами, кашами, звареними на воді, дозволяється невелику кількість пісного відвареного м’яса або риби.

Для швидкого схуднення протягом трьох днів можна дотримуватися спеціальних монодиет, які засновані на вживанні одного продукту. Наприклад, дуже ефективна гречана, рисова, яблучна, кефірна, сирна дієта. Однак харчуватися протягом трьох днів одними і тими ж продуктами досить нудно, є ризик зірватися. Тому краще вибирати дієти, що включають більш різноманітні продукти.

Низькокалорійне харчування допоможе вам схуднути за 3 дня приблизно на 3-4 кілограми. Але не забувайте, що таке швидке схуднення не корисно для організму і може використовуватися тільки як експрес-метод для особливих випадків. За 3 дні з вас піде тільки до 0,3 кг жиру – все інше – вода і вміст кишечника.

Адже схуднення відбувається за рахунок виведення рідини з організму, який, до того ж, буде недоотримувати необхідні йому речовини, тому обов’язково приймайте вітаміни протягом цих трьох днів. І не забувайте, що, схуднувши за 3 дні, ви не повинні на 4 день накидатися на їжу. Повернення до колишнього раціону має бути повільним.

Як схуднути за 3 дні

Отже, як можна схуднути за 3 дні? Розглянемо приблизний раціон, розрахований на 3 дні.

Основні правила:

Прокинувшись, відразу ж випийте 1-2 склянки води. Це допоможе очистити організм від токсинів і посприяє схудненню. До полудня бажано випити близько літра простої води. Всі страви готуйте без солі, це одна з головних умов для того, щоб схуднути за 3 дні.

Як схуднути за 3 дні: перший день Як схуднути за 3 дня: Другий день Як схуднути за 3 дня: Третій день