Як схуднути за 3 дні » Діти, дієти, фітнес, краса, здоров’я, мода

Як схуднути за 3 дні » Діти, дієти, фітнес, краса, здоров’я, мода Як схуднути за 3 дні

Хочу відразу обмовиться: щоб втратити значну вагу, не зашкодивши при цьому своєму здоров’ю, потрібно дотримуватися певного режиму харчування протягом досить довгого періоду часу. За кілька ж днів, без шкоди для здоров’я, можливо скинути не більше 2-3 кілограм. Звичайно, і кілька кілограм краще, ніж нічого, з цим важко не погодитися. Тому, ми сьогодні поговоримо про так званих бліц дієтах, які допоможуть схуднути за 3 дні і подразумевающих гранично строгі обмеження в калорійності денного раціону.

Чи є у 3-х денних дієт протипоказання?

На жаль, у дієт, які пропонують схуднути за 3 дні . протипоказання є. На них категорично не можна сидіти діабетикам, людям з хворою підшлунковою залозою, виразкою шлунка і схильністю до депресивних станів. Мабуть, це все.

Чи можна поєднувати 3-х денні дієти з заняттями спортом?

Щоб схуднути за 3 дні, заняття спортом просто необхідні! Щоранку бажано починати з невеликої 15-і хвилинної розтяжки, а ввечері необхідно хоча б годину погуляти на свіжому повітрі, після чого можна освоювати квіллінг для початківців. Ще буде чудово, якщо ви знайдете можливість хоча б разок сходити в сауну або лазню – це допоможе очистити організм від шлаків і поліпшить обмін речовин в організмі. Ще, як додатковий засіб, можна використовувати очисні клізми. Найефективніше час для проведення такої процедури – ранній ранок, або час між 7 і 8 вечора.

Американська триденна дієта

Дуже популярною останнім часом є американська дієта, яка допоможе схуднути за 3 дні . Її головний принцип – ви сидите на ній 3 дні, а потім 4 дні нормально харчуєтеся. Американська дієта – не кращий варіант для схуднення, так як вона має дуже багато недоліків:

    перше, такі різкі перепади харчування (3 дні дієти, а потім 4 дні нормального харчування) дуже шкідливі для здоров’я. друге, до складу дієти входять продукти, що є досить сильними алергенами (грейпфрут, яйця і арахісове масло). третє, в неї включені сосиски. Звичайно, автор дієти увазі натуральні

курячі або молочні сосиски, але такі в магазинах важко знайти. Продають, в основному, сою з харчовими добавками. Те ж стосується і морозива, дозволеного дієтою. Нічого, крім шкоди не буде. І по-четверте, в меню включені крекери, а це сухий хліб, який надає сильне роздратування на слизову оболонку шлунка.

Чесно кажучи, у мене ще цілий ряд претензій до цієї дієти, і я думаю, що, посидівши на ній, фантастичних результатів ви не побачите. А шлунок зірвете.

Кращі дієти на 3 дні

Найефективнішою дієтою, яка допоможе схуднути за 3 дні без шкоди для здоров’я, бути дієта на гречці і зеленому чаї . Крім того, що ви дійсно будете худнути мінімум на кілограм в день, ви ще й очистіть організм від шлаків і виведете зайву рідину, що особливо актуально для тих, хто страждає набряками. Крім цього, і гречка, і зелений чай – абсолютно натуральні і не дорогі продукти. Їх може дозволити собі купити практично кожен, на відміну від свіжого тунця, який стоїть скажені гроші і продається далеко не в усіх магазинах.

Крім гречаної дієти відмінно працює кавунова дієта (звичайно, коли сезон кавунів, наприклад, восени). У кавунової дієти є одне “але”: адже кавуни підвищують рівень цукру в крові, що викликає почуття голоду. Щоб цього уникнути, з’їдайте в день пару скибочок підсушеного чорного житнього хліба і випивайте кілька чашок зеленого чаю з медом (зелений чай з медом притуплює відчуття голоду).

Ще одна досить ефективна очисна дієта на 3 дні – дієта на соках . Ви можете пити будь-які свіжі соки, крім виноградного. Обов’язково включіть в раціон сік з кореня селери і гранатовий сік. А ті, у кого невеликі проблеми з шлунком, можуть розбавляти соки мінеральною водою.

Але, в будь-якому випадку, обов’язково треба пам’ятати: короткі дієти на 3 дні – це не вирішення питання. Вони гарні тільки в крайніх випадках, коли треба швиденько схуднути перед яким-небудь урочистим заходом, щоб влізти в улюблене плаття і не вдарити в бруд обличчям перед знайомими та друзями.

Також:

  • антихолестеринова дієта на полуденок