Як схуднути, якщо немає сили волі? – Мотивація і психологія – www.

Як схуднути, якщо немає сили волі? – Мотивація і психологія – www. Як схуднути, якщо немає сили волі?

Ви багато разів хотіли сісти на дієту, почати займатися спортом, однак, наступав черговий понеділок, і мрії так і залишалися мріями? Ви зробили висновок, що це – не для вас? Ви вважаєте, що, може, на світі і є люди вольові й цілеспрямовані, але це вас не стосується? Вам би хотілося чого простіше, щоб худла само собою, без голоду, без важкої задишки? Вам пощастило! Ми розповімо вам, які існують способи легкого схуднення.

Так що ж робити, якщо сили волі схуднути у вас немає? Спробуйте для початку зробити процес схуднення не похмурим і одноманітним, а захоплюючим і творчим заходом. Почніть з того, що купите ваги. Не потрібно перед собою ставити нереальні цілі скинути 15-20 кг зайвої ваги за короткий термін, використовуючи жорсткі «голодні» дієти. Це загрожує дуже негативними наслідками (порушенням травлення, нервовим зривом, і т. д.). Поставте перед собою на самому початку шляху просту мету: схуднути на 1-2 кг за 1 тиждень. Коли ви її досягнете, метою другого тижня має стати утримання отриманого результату. Можна намалювати графік, на якому зображено кількість днів і досягнутий результат, і повісити його на холодильник або десь ще.

Якщо у вас не виходить позбутися невпевненості у своїх силах, вас переслідує думка «хочу схуднути, але сили волі у мене немає», вам допоможе самонавіювання. Існують спеціальні афірмації, повторюючи які, ви переконаєте себе, що досягнете поставленої мети. Ми вже писали про них в цьому розділі.

Відмінним стимулом змінити своє ставлення до їжі і способу життя може стати покупка сукні, про який ви так давно мріяли, тільки на 1 розмір менше. Можливо, тоді ви погодитеся нарешті-таки замінити кілька бутербродів на корисну кашу без цукру і масла.

Захистити себе від спокус при спробах схуднути допоможе звичка не тримати вдома запасів висококалорійних продуктів, не відвідувати кондитерські, кафе. Щоб не допустити зрив, балуйте себе іноді своїм найулюбленішим салатом або десертом.

речі, про десертах. Раціон людини, посилено бореться із зайвими кілограмами, може і повинен бути різноманітним. Адже існують рецепти таких вкусняшек, які містять зовсім мало калорій. Таких страв, які готуються зі звичних продуктів, можна знайти величезну безліч. Не радимо також перекушувати на ходу, якщо ви стежите за фігурою. Їсти рекомендується повільно, насолоджуючись кожним наступним шматочком. Адже, як відомо, саме повільне і ретельне пережовування сприяє насиченню.

Якщо у вас не вистачає сили волі, щоб відмовитися від перекусів для схуднення, або ви не маєте такої можливості, замініть їжу на питво. При собі завжди майте ємність з водою. з компотом із сухофруктів. фруктовим або трав’яним чаєм, звичайно ж, без цукру.

Візьміть на замітку: худніть не одна, а з найкращою подругою, сусідкою, чоловіком, колегою по роботі. Завжди в компанії веселіше, а для того, щоб їх мотивувати, попросіть про послугу, мовляв, хочу схуднути, так ні сили волі, ніяк без тебе не впораюся! » У вашого партнера в цьому випадку буде почуття відповідальності за ваше схуднення. Ви зможете разом спостерігати результати, підтримувати один одного або змагатися. Заведіть щоденник схуднення (дивіться нашу статтю про щоденник схуднення), куди записуйте успіхи, рецепти дієтичних страв, що сподобалися методи схуднення, в тому числі дієти, вклеюють свої фотографії, відстежуючи таким чином похудательной процес.

Якщо вам складно змусити себе займатися фізичними вправами вранці, ходити у фітнес-зал, спробуйте різноманітити малорухливий спосіб життя катанням на роликах, велосипеді, ковзанах, лижах, плаванням, пішими прогулянками, танцями, йогою.

Фізична активність не тільки поліпшить ваше самопочуття, призведе м’язи в тонус, допоможе провести цікаво час, але і допоможе спалити зайві калорії, а так само поліпшити обмін речовин.

Навчіться, нарешті, говорити тверде «ні» не для когось, а, в першу чергу, самій собі. Використовуйте конкретні пояснення, це можуть бути наприклад, думки про те, як ця їжа шкідлива для вашого організму, скільки зайвих кілограмів ви отримуєте через пару днів від маленького тістечка. Будьте рішучі й наполегливі в починаннях, це дозволить домогтися успіху як в процесі схуднення, так і в житті.

Отже, ви бачите, що сила волі – не щось недосяжне, не подарок понад. Це спосіб життя, мислення, те, що з’єднує ваші бажання і можливості в подальші дії. Будьте сильними, будьте красивими!

Автор: Жанна Ш. (спеціально для )

Копіювання даної статті цілком або частково заборонено.

Також:

  • немає сили волі