Як схуднути? : Як схуднути за тиждень на 10 кг

Як схуднути? : Як схуднути за тиждень на 10 кг Популярні записи Як схуднути за тиждень на 10 кг

Ви можете одразу перейти до методики 7-й денний дієти: Дієта на тиждень

Питання, як схуднути за тиждень на 10 кг, задають досить і досить часто. Якими можуть бути мотиви людей, які бажають скинути такий серйозний вагу за такий короткий час? Мотиву два. Перший, – це бажання придбати форму перед якимось важливим заходом (відпочинок, банкет, презентація та ін), і другий, – це бажання відразу ж отримати відчутний, в плані схуднення, результат.

Висловлю особисту думку. Перший варіант, в принципі, має якусь логіку, а другий. Другий – це просто дурний підрив власного здоров’я. Якщо ви вирішили змінити спосіб життя, раціонально харчуватися, збільшити фізичну активність, то немає необхідності застосовувати методики екстреного схуднення. Вага, і так, поступово піде.

А на питання як схуднути за тиждень на 10 кг, можна відповісти: елементарно. Нижче будуть запропоновані досить ефективні дієти для схуднення. Але чи варто, це, робити? Давайте спробуємо глибше вникнути, в це питання.

Як схуднути вночі (є чи не їсти після 18.00?) Як схуднути за тиждень на 10 кг: сутність процесу схуднення

На питання про можливість схуднення за тиждень на 10 кг, ми відповіли ствердно. Однак потрібно чітко розуміти, що вага буде губитися, переважно, за рахунок втрати рідини .

Втрати жиру відбуватися не буде. Механізм простий. Підшкірна жирова клітковина, людини, містить досить багато води. Ось ця вода, і віддалиться. що природно, призведе до втрати ваги.

Просте відвідування лазні, може призвести до втрати 2-3 кг ваги, за рахунок рясного потовиділення, під час банних процедур. Також можна скинути вагу застосовуючи сечогінні засоби. Як схуднути за тиждень на 10 кг? Дуже просто. Потрібно застосувати препарати і процедури, які виведуть, з вашого організму, 10 л рідини. Ось і все. Але, які бдут наслідки? Справа в тому, що з видаляється вологою з організму активно вимиваються мікроелементи і електроліти, що досить негативно позначатиметься на роботі нирок, серця, показниках і властивості крові.

Відзначимо, що такого питання, як схуднути за тиждень на 10 кг, для професіональних спортсменів, вже давно не існує. На тренуваннях спортсмени часто використовують спеціальні термокостюми, що підвищують потовиділення і, як результат, суттєва втрата ваги за тренування.

Конкретна кількість втрачених кілограмів, за короткий термін, безпосередньо залежить від початкової ваги худне. Чим ближче, у людини, вага наближений до норальному, тим важче його втрачати. І, до речі, тим негативніше наслідки, від такого екстреного схуднення. Якщо вага людини близько 60 кг, то схуднути за тиждень на 10 кг навряд чи вийде. Якщо ваша вага близько 90 кг, то цілком можливо скинути, за тиждень, 10 кг. Ну а при великій вазі (140-150 кг), скинути 10 кг можна навіть не застосовуючи будь-яких спеціальних засобів. Для того, щоб позбавити організм від надлишків рідини, досить прибрати з раціону копченості та сіль.

Тобто, як схуднути за тиждень на 10 кг, не питання. А ось які будуть наслідки і як швидко повернеться втрачений вагу? Ось тут, як правило, і виникають проблеми.

Можливі наслідки різкого схуднення

Фахівці стверджують, що різке схуднення не є природним для організму і, тому, шкідливо для здоров’я. Лікарі-дієтологи вважають, що при безпечному схудненні, людина, за тиждень, повинен втрачати не більше 500 гр. ваги. Тобто для того, щоб схуднути на 10 кг, потрібно буде, як мінімум 20 днів. 7 днів, 20 днів, погодьтеся, що різниця не велика. Зате ви збережете здоров’я, та й досягнутий вага буде зберігатися значно більший час. При такому схудненні організм буде худнути не тільки за рахунок втрати рідини, але і за рахунок втрати жирової тканини.

Сучасна дієтологія стверджує, що людський організм дуже страждає від різких коливань ваги. Негативні наслідки, після форсованого схуднення, не змусять себе чекати. Це і депресії і емоційні зриви. Активне виведення з організму рідини негативно відбивається на роботі серця і нирок, з’являється сухість шкіри, волосся, з’являється ламкість нігтів, страждають суглоби.

Якщо ви застосовували, ще, і голодування, то це може привести до загострення гастриту, ентериту і запорів. Та й результат буде тимчасовим. Втрачений вага швидко повернеться, а то ще й “приведе” з собою пару зайвих кілограмів.

Слід врахувати і те, що сучасній псевдо-дієтологічної “наукою” створені певні міфи про схуднення. змушують нас все частіше і частіше тягнутися до гаманців, в спробі сбросітььлішній вагу.

Тому, екстрене схуднення має бути виправдане, якимись важливими цілями і проводитися під наглядом лікаря!

Як схуднути за тиждень на 10 кг: 7 денний розвантажувальне голодування

І все ж, як схуднути за тиждень на 10 кг? Ну дуже потрібно, ну дуже. Пропонована програма, семиденного розвантажувального голодування, одна з найбезпечніших. Практика показує, що втратити 10 кг, за такою програмою, цілком реально.

1-й день . 1 пляшку мінеральної води потрібно випити, протягом дня, в 6-ть прийомів.

2-й день . 800 мл молока потрібно випити протягом дня. У 8-9 годин вечора – 1 зелене яблуко.

3-й день . 1 пляшку мінеральної води потрібно випити, протягом дня, в 6-ть прийомів.

4-й день . Літрова банка (за об’ємом) овочевого салату з моркви, зелені, свіжої капусти. Салат приправити 1 ст. л. оливкової олії. Приготований салат потрібно з’їсти в три прийоми. У тченіе дня потрібно випити 2 ст. чистої свіжої води або 2ст. зеленого чаю без цукру.

5-й день . 800 мл молока потрібно випити протягом дня. У 8-9 годин вечора – 1 зелене яблуко.

Сніданок: 1 куряче яйце (в круту), 1/2 склянки несолодкого чаю.

2-й сніданок (в 11.00) . 1 ст. відвару з овочів (тільки овочевий бульйон з капусти, картоплі, моркви та ін овочів).

Обід: 100 гр. відвареної яловичини, 100 гр. зеленого горошку (консервованого).

Полудник: 1 зелене яблуко.

Вечеря: 1 зелене яблуко.

21.00: 1 зелене яблуко.

7-й день . 100 гр. НЕ жирного сиру, 2 ст. молока (1 пляшку кефіру) протягом дня, в декілька прийомів. Увечері – 1 ст. несолодкого зеленого чаю.

Переваги дієти

    дана дієта доступна і не вимагає великих витрат; гарантія втрати 10 кг за тиждень.

Дану дієту рекомендується починати в понеділок (взагалі, бажано, на убуваючу (4-ю) фазу місяця.

Сподіваюся, ми відповіли, на питання, як схуднути за тиждень на 10 кг. І все ж, будьте обережні! Чи не застосовуйте такі форсовані дієти для схуднення, без консультації з лікарем!