Як схуднути в залежності від типу фігури

Як схуднути в залежності від типу фігури Як схуднути в залежності від типу фігури «Яблуко»

Ознаки: Стійкі жирові відкладення знаходяться в області живота і талії.

Мінуси: Підвищується ризик виникнення цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

Плюси: Прибрати зайві сантиметри на животі і талії найлегше.

    Збільште в щоденному раціоні кількість їжі, що містить клітковину (бобові, коренеплоди, висівки). Починайте день з каші і свіжих фруктів. Скоротіть споживання тваринних жирів. Корисні нежирне м’ясо, крупи, з солодкого – сухофрукти та мед, з фруктів – цитрусові. З оевие продукти, риба, волоські горіхи – добре захищають від серцево-судинних захворювань. Бажана рідина – вода, трав’яний або фруктовий чай. Наприклад, чай для виведення шлаків: подрібніть шматочок імбиру розміром з ніготь великого пальця. Вичавіть сік з лимона. Залийте гарячою водою сік і імбир, додайте за смаком трохи перцю.

Спорт: Тренування м’язів черевного преса. Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті, руки – на потилиці, лікті розведені в сторони. Верхню частину тулуба повільно піднімайте і опускайте, але не лягаєте! Повторіть 15 разів. «Груша»

Ознаки: Стійкі жирові відкладення знаходяться в області стегон і сідниць.

Мінуси: Підвищується ризик виникнення артриту. Схильні до утворення целюліту.

Плюси: Жир, що відкладається на стегнах, активно виробляє білок адипонектин, який знижує ризик серцево-судинних захворювань.

    Менше калорійних страв і їжі, багатої крохмалем (наприклад, картопля, рис). Не впадайте в крайнощі, споживаючи тільки нежирну їжу: багато знежирені продукти бувають дуже поживними за рахунок високого вмісту білків або вуглеводів. Замініть соки з пакету живими фруктами. Корисні нежирний сир, нежирна риба, морепродукти, хліб з борошна грубого помолу, темний рис, листовий салат, зелень. Зберегти тонус шкіри в області стегон допоможе томат. Помідори містять біологічно активні речовини, що сприяють регенерації шкіри. Томатний сік покращує обмінні процеси в організмі, тому він рекомендується для схуднення.
    Гімнастика для ніг і сідниць: встаньте на карачки на підлозі (опора на зігнуті в ліктях руки). Тулуб і голова утворюють пряму лінію. Зігнуту в коліні ногу підніміть, що не розгинаючи, опустіть, знову підніміть. Виконайте 15 разів, не торкаючись ногою підлоги. Поміняйте ноги і вправу повторіть спочатку. Масаж: ноги і сідниці раз Мінаєв руками або за допомогою масажера у напрямку знизу вгору. Антицелюлітні до реми наносите в процесі масажу або після його закінчення.

«Пісочний годинник»

Ознаки: При тонкої талії обхват грудей дорівнює обхвату стегон, жир відкладається рівномірно.

Мінуси: Легко поправляються

Плюси: Найсприятливіший тип фігури. Щоб схуднути, достатньо трохи урізати звичайні порції їжі.

Напружені тренування не потрібні. Достатньо лише регулярно підтримувати себе у формі. Наприклад, займатися на велотренажері, ходьбою і лижами.

Визначте, до якого «жировому» типу ви ставитеся

Поділіть обхват талії на обхват стегон. Якщо отримане число лежить в інтервалі:

    від 1 до 0,75, ви – «яблуко» від 0,75 до 0,65, ви – «пісочний годинник» менше 0,65, ви – «груша».