Як схуднути в стегнах? Секрети ідеальних ніг!

Як схуднути в стегнах? Секрети ідеальних ніг! Як схуднути в стегнах? Секрети ідеальних ніг!

Коментарів: 16

На жаль, природа далеко не кожну дівчину нагородила ідеальними формами. І тому доводитися їх робити самостійно. Одна з найбільш проблемних зон – стегна.

Сьогодні ми поміркуємо на тему, як схуднути в стегнах. Дорогі читачі, ви можете бути впевнені, що завдяки нашим рекомендаціям ваші стегна стануть ідеальними вже через кілька тижнів. Але це тільки при виконанні всіх рад.

Отже, стегна – дуже проблемна область, тому в першу чергу розберемо ефективні вправи проти «вушок» і в’ялої шкіри.

Вправи

Спорт – те, без чого не можна обійтися при схудненні. Саме він допоможе вам отримати гарне і струнке тіло! Без нього ніяк.

Найефективніше вправу, щоб схуднути в стегнах – велосипед. Його вміють виконувати всі, але про всяк випадок нагадаємо. Лягаємо на спину, піднімаємо зігнуті ноги вгору і робимо рухи, імітуючи їзду на велосипеді, немов крутите педалі. Робити такі рухи необхідно в середньому темпі протягом 3-5 хвилин. Можна домогтися відмінно результату і зміцнити внутрішню частину стегон, якщо робити обертання ногами. Для цього необхідно лягти на спину, руки і ноги повинні знаходитися вздовж тіла. Потім піднімаємо одну ногу на 90 градусів від підлоги і робіть 10 кругових рухів спочатку за годинниковою стрілкою, а потім проти. Після те ж саме повторіть іншою ногою. Схуднути в стегнах і позбутися «вух» допоможе наступну вправу. Ляжте на лівий бік, нижню ногу зігніть в коліні, верхню підійміть від підлоги градусів на 30, а потім поверніться у вихідне положення. Повторіть 50 разів і далі те ж саме виконайте іншою ногою. Також схуднути допоможе «Стінка». Для її виконання притисніться спиною до стіни і починайте присідати до того моменту, поки стегна не стануть паралельні підлоги. Тепер затримаєтеся в такій позиції до тих пір, поки є сили. Якщо виконувати цю вправу щодня, ваші ніжки стануть стрункими буквально через пару тижнів! Також ефективні кардиотренировки: біг, плавання для схуднення. велосипед, ходьба, танці, фітнес та інші подібні. Знайдіть улюблене заняття і приділяйте йому по годині в день кілька разів на тиждень. Відмінна форма і гарний настрій вам гарантовані! Харчування, щоб схуднути в стегнах

    У першу чергу потрібно пам’ятати про воду. Щоб не було целюліту, а шкіра була підтягнутою і пружною, важливо в день випивати не менше 2-ух літрів води, причому чекати, поки захочеться пити, не потрібно. Просто пийте протягом дня по чуть-чуть. Так у вас ніколи не буде зневоднення! Відмовтеся від солі. Якщо ви ходите схуднути в стегнах, ви повинні пам’ятати, що вона – головний ворог гарного тіла! Назавжди забудьте про солодке і борошняне. Цукерки, тістечка, шоколад – як же все це псує фігуру… Всього лише одна плитка шоколаду в тиждень здатна дати кілька зайвих кілограмів! Спробуйте замінити солодощі на сухофрукти, молочні продукти. Від них користі набагато більше!

Додаткові способи схуднення

Ось ми і з вами і поговорили про фізичну активність і харчування. Однак, як відомо, зменшити проблемну зону дуже важко. Саме тому для прискорення результату ми радимо звернути увагу на інші способи.

Антицелюлітні крему Нині на полицях магазинів можна знайти безліч таких коштів. Однак варто знати, що найефективнішими вважаються з вмістом екстракту плюща або кофеїну. Масаж Є ефективним способом схуднути в стегнах. Його необхідно виконувати кілька разів на тиждень по 15-20 хвилин. Найдієвіші руху – поплескування і пощипування. Спеціальний одяг Щоб стегна були красивими і підтягнутими, носите спеціальний одяг. Воно утягивает тіло, отже, стегна стають візуально менше. Більше того, у своєму складі вона має кофеїн, значить, бореться з целюлітом і зайвими кілограмами теж!

Худніть комплексно, і тоді результат не змусить вас чекати! Удачі, дорогі читачі порталу!