Як схуднути в стегнах і сідницях за тиждень

Як схуднути в стегнах і сідницях за тиждень Схуднути в стегнах? Легко!

Зміст:

Далеко не завжди красива струнка фігура дістається від батьків нам «у спадок». Швидше навпаки – багато жінок мають до зайвої ваги схильність. Як відомо, наш організм має властивість запасатися жирком, який накопичується в найбільш уразливих частинах тіла.

До таких областей тіла, на жаль, відносять стегна і сідниці, які відповідають за витонченість і пропорції фігури. Розповніла зайво тазостегнова область може додати тілу форму груші, яка дуже далека від канонів визнаної краси.

Як відомо, більшість жінок задаються питань: як швидко схуднути в стегнах? І в цей немає ні чого дивного. Адже гарна форма стегон і сідниць є найголовнішою рисою жіночності.

Варто відзначити, схуднути в стегнах і сідницях можна, необхідно лише прикласти деякі зусилля. Для більшості жінок формування красивої лінії стегон стає головною метою їхнього плану схуднення.

На що необхідно звернути увагу.

перше, необхідно приділити увагу правильному харчуванню.

друге, слід звернути увагу на велнес процедури.

третє, не варто забувати про фітнес.

Худеем в області стегон за допомогою харчування

На перший погляд, як схуднути в області стегон за допомогою харчування, здається неможливим. Але це не так. Їсти необхідно, проте це робити слід так, щоб ваш організм встигав переробляти попередню порцію їжі перед черговим надходженням, тобто треба скласти суворий графік.

Організму, як відомо, для нормального функціонування необхідні вуглеводи, жири і білки. У тому випадку, якщо повністю виключити будь-який компонент з раціону, то організм невідкладно відреагує. Для того щоб забезпечити нормальне функціонування організму, слід дотримуватися періодичність надходження цих компонентів, а так само і достатня їх кількість для організму.

Найкраще вуглеводи засвоюються вранці. Достатня кількість вуглеводів міститься в різних злакових культурах. З цього випливає логічний висновок: сніданок повинен бути представлений кашами або мюслями.

Обід – час жирів. Однак це зовсім не означає, що необхідно під час обіду з’їсти кілограм сала або проковтнути торт. Оптимальним варіантом обіду для зростаючого молодого організму є тарілочка супу.

Що стосується білка, то він є самим необхідним компонентом для організму. Він відмінно засвоюється ввечері і навіть вночі, в той час, коли організм відпочиває, отже, невелика порція відвареного м’яса за пару годин до сну здатна повністю задовольнити потребу в білку наш організм на цілий наступний день.

Між основними прийомами їжі, в проміжках можна перекушувати свіжою зеленню і фруктами, однак на томати налягати не варто, так як вони сприяють процесу відкладення жиру. Відзначимо, такий правильний раціон харчування дозволяє організму отримувати всі необхідні речовини, при цьому виключає процес накопичення зайвих запасів у жировому підшкірному шарі.

Велнес процедури

Схуднути в ногах і стегнах можна за допомогою велнес-тренажерів. Вони впливають на ці проблемні зони набагато ефективніше, ніж традиційні методи. Сучасні велнес-тренажери здатні подарувати вам моментальний результат, за їх допомогою ви повністю можете сконцентрувати свою увагу на проблемних частинах, що в результаті дозволить вам схуднути в стегнах за тиждень на один розмір. Таким тренувань необхідно виділити по 60-90 хвилин 3 рази на тиждень.

Починати ці процедури слід з вакуумного тренажера. Тут основний ефект досягається шляхом створюваного штучно низького тиску, що забезпечують дуже високу швидкість, а саме в 4 рази, розщеплення жирів в порівнянні з звичайним тренуванням. Акцент в даній процедурі припадає саме на нижню частину вашого тіла, що дозволяє вам худнути в цікавій для вас області.

Потім слід застосувати інфрачервоне прогрівання, яке в своєму роді нагадує сауну для сідниць і стегон. У процесі даної процедури тканини прогріваються, а надлишки жирових клітин інтенсивно виводяться з організму. Відзначимо, один сеанс інфрачервоного прогрівання може позбавити вас від 1-2 сантиметри об’єму!

Наостанок добре провести антицелюлітний масаж, так звану прессотерапию. Ця процедура включає в себе лімфодренаж, який зараз дуже популярний і модний і апаратне вплив стиснутого повітря на тіло.

Фітнес

Фітнес, тобто спортивні тренування також дозволяють схуднути в таких проблемних зонах як сідниці і стегна, проте необхідно включити спеціальні вправи, спрямовані саме на проблемні зони. Фітнес-тренувань необхідно відводити щодня мінімум 30 хвилин, при цьому слід чергувати наступні вправи:

    Велосипед, бігова доріжка або велотренажер необхідно використовувати в якості розминки. Слід вибирати такий темп, щоб протягом 5-10 хвилинного сеансу розминка підготувала ваші м’язи до основних вправ, але не втомила їх. Скакалка є ефективним засобом у боротьбі за гарну лінію стегон. Головне тут при кожному стрибку обов’язково згинати ноги в колінах, таким чином, ви додаєте навантаження на сідниці і стегна. Наступним вправою є плавання. Необхідно чергувати «жаб’ячі» точки обома ногами з рухами вниз – вгору. Присідання є ключовими вправами програми. Слід ноги поставити на ширині плечей, при цьому спину тримаємо прямо, нижня точка руху стегна неодмінно повинна знаходитися паралельно підлозі. Виконувати присідання треба по 10 повторень 4 підходи, якщо для вас це вже не складає труднощів, то можна взяти в руки гантелі. Наступна вправа – випади. Виконувати випливає з положення стоячи, зробіть 1 ногою крок вперед, потім згинайте коліно і опускайтеся якнайнижче. Необхідно зафіксувати це положення, після чого поверніться у вихідне положення і повторіть все з самого початок другою ногою. Випади, як і присідання, необхідно поступово ускладнити за допомогою використання додаткової ваги.

Як схуднути в стегнах – відео вправи

Підіб’ємо підсумки

Вище ми розглянули основні прийоми і засоби, які дозволяють схуднути в області стегон і сідниць. Що б засвоїти, як схуднути в стегнах, підведемо коротко підсумки.

    Правильне харчування. Необхідно віддавати свою перевагу здоровій їжі, тобто обмежити споживання жирів, при цьому побільше включати в свій раціон вуглеводів і білків. Так як крім дієти слід практикувати фізичні навантаження, то не варто скрупульозно підраховувати споживані калорії. Важливим моментом є велнес-процедури. Вони є найбільш важливою складовою успішного схуднення в таких проблемних зонах, як сідниці і стегна. Таким чином, слід даними процедурам приділити особливу увагу, що дозволить вам досягти відмінного результату в придбанні красивої лінії стегон. Фітнес-вправи також важливі. Однак перш ніж до них приступити, необхідно змінити звички вашого харчування. Існує безліч вправ для корекції та підтримки фігури в області сідниць і стегон, які можна виконувати в домашніх умовах. Приміром, для того, щоб ваші стегна завжди були сексуальними і пружними, оптимальним варіантом є присідання, обертальні рухи ногами і вправа «велосипед» з положення лежачи.

Також:

  • відгуки про вакуумні тренажери
  • добре розщеплює жири на стегнах і сідницях
  • як схуднути за тиждень у сідницях