Як схуднути в стегнах і сідницях чоловікам?

Як схуднути в стегнах і сідницях чоловікам? Як схуднути в стегнах і сідницях чоловікам?

Надмірна вага у чоловіків донедавна був рідкісним явищем, оскільки в нормі їх тіло не розташоване до накопичення жиру. Однак, сучасний спосіб життя з неправильним харчуванням, ліками і низькою фізичною активністю призвів до того, що представники сильної статі почали «обзаводитися» складками на тілі. Чоловіча повнота вважається особливо небезпечною для здоров’я, оскільки вона змінює гормональний фон, змушуючи організм складувати калорії у вигляді жирових запасів, і викликає ожиріння за жіночим типом!

Жирова тканина – це не просто скупчення ліпідів, це ще й «сховище» естрогенів – жіночих статевих гормонів, саме вони відповідають за посилене відкладення жиру в нижній частині тіла. Якщо зайві кілограми «оселилися» нижче талії, то це серйозний привід задуматися про похід до лікаря, оскільки в наявності гормональний дисбаланс. У даному випадку необхідно перейти на правильне харчування і зайнятися спортом, щоб не тільки схуднути в стегнах і сідницях чоловікам, але ще і поправити здоров’я.

У нормі представники сильної статі рідко страждають від зайвих сантиметрів на стегнах, їх організм влаштований так, що зайві калорії «осідають» на животі. Фігура типу «груша» дістається їм вкрай рідко, в основному причиною такого типу ожиріння є природна схильність, переїдання та малорухливий спосіб життя. Доведено, що певні типи їжі здатні посилювати відкладення жиру, і стимулюють вироблення естрогену. Надмірне захоплення пивом, випічкою з білого борошна, солодощами та іншими джерелами простих вуглеводів, недостатнє споживання білка і рідкісні або зовсім відсутні тренування призводять до порушень гормонального фону з підвищенням рівня естрогенів. Надлишок жиру в області стегон сильно спотворює чоловічу фігуру, роблячи її схожою на жіночу, що може призвести до невдоволення власним тілом і появі комплексів.

Найкращий спосіб схуднути чоловікові – зайнятися спортом (найкраще діють тренування з обтяженням) і виключити з раціону шкідливі продукти. Силові заняття нарощують м’язову масу, яка змушує організм витрачати жир і стимулює вироблення тестостерону, він, в свою чергу, посилює розпад жирів і призводить до зниження обсягу стегон і сідниць. Зазвичай чоловіки не визнають обмеження в їжі, їм складно їсти мало, але для них це якраз і не потрібно. По-перше, чоловіки і так легше скидаю вагу, а по-друге, убогий раціон може стати причиною зниження рівня активності і втрати м’язової маси. Добова калорійність раціону не повинна бути менше 1800-2000 Ккал, харчування обов’язково має бути збалансовано за вмістом білків, вуглеводів і жирів. Необхідно вживати не менше 1,5 г білка на 1 кг ваги тіла, а ще краще – по 2 г, це не тільки допоможе позбутися від жиру, але ще й допомагає нарощувати м’язи за умови регулярних силових тренувань. Меню для схуднення. багате білком – хороший варіант для чоловіка. Тільки необхідно вибирати корисні джерела протеїну: яловичину, пісну свинину, курку, морепродукти, яйця, молочні продукти. Від ковбас, сосисок, копченого і жирного м’яса відмовтеся. Доповнюйте його овочами, крупами, картоплею без жиру, зерновим хлібом. Обов’язково пийте достатньо рідини і з’їдайте 400-500 г овочів і наслідках фруктів на день. Їду готуйте з невеликою кількістю жиру, відмовтеся від майонезу та інших жирних або занадто солоних соусів.

Схуднути тільки в стегнах і сідницях чоловікам не вдасться – жир «не вміє» розщеплюватися тільки в одному місці, якщо ви будете знижувати вагу, то він буде йти зі всього тіла, а не тільки з потрібною вам області. У ваших силах стимулювати його більш активне спалювання в нижній частині тіла за допомогою фізичних навантажень і місцевого впливу. Щоб зменшити жировий прошарок, робіть вправи, що допомагають схуднути в ногах і сідницях – присідання, випади, згинання, розгинання ніг, займайтеся бігом, працюйте на велотренажері, степпере. Якщо ви боїтеся, що ці вправи можуть зробити ноги товщі за рахунок зростання м’язової маси, то відкиньте всі ці страхи. Під час перших 3-4 тижнів тренувань ви можете дійсно помітити невелике збільшення обсягу, але потім м’язи почнуть витрачати жири для підтримки своєї маси і стегна почнуть поступово зменшуватися. Не захоплюйтеся аеробікою для схуднення. якою б привабливою вам не здавалася перспектива «розтопити» жирові запаси під час марафону. Для чоловіків основними «сжигателями» жиру є м’язи, чим їх більше, тим інтенсивніше метаболізм і тим швидше витрачаються калорії. Аеробні навантаження можуть стати частиною вашої програми схуднення, але ніяк не її основою. Це стосується і жінок і чоловіків, які хочуть знизити вагу. Справа в тому, що самі по собі ці тренування не так сильно прискорюють обмін речовин в порівнянні з силовими чи інтервальними, тому цілком достатньо пари занять аеробікою на тиждень. Не забувайте і про повсякденної активності – піші прогулянки, підйом по сходах замість ліфта і т. д.

В цілому схуднути чоловікам набагато легше, ніж жінкам, так влаштовано природою. В ідеалі чоловік не повинен мати зайвої ваги, у той час як жіноче тіло прагне «припасти» 2-3 кг. Представники сильної статі можуть схуднути швидко – до 5 кг за місяць без різких обмежень в їжі і потогінних тренувань. Та й відносяться до схуднення вони простіше, рідко «купуються» на усілякі виверти начебто БАДів для зниження ваги і т. д. відносно легко обходяться без солодкого – знову ж природа постаралася. Але! Якщо ж ви через 2-3 місяці дотримання правильного харчування і занять спортом не помітили поліпшення або, гірше того, вага продовжує зростати, то це серйозним привід звернутися до ендокринолога і здати кров на вміст гормонів. Допомога лікаря виявиться до речі і тоді, коли мова йде про сильний ожирінні – при ІМТ вище 40.

Також:

  • як схуднути чоловікові в сідницях