Як схуднути в руках? Боремося з проблемними зонами!

Як схуднути в руках? Боремося з проблемними зонами! Як схуднути в руках? Ефективна боротьба з целюлітом!

Коментарів: 1

Більшість дівчат, скидаючи зайві кілограми, намагаються схуднути в животі і ногах, бо вважають, що ці місця найпроблемніші. І дуже багато хто забуває про руки. Дуже даремно, адже мати целюліт в цій частині тіла, особливо влітку, просто ганебно. Давайте виправимо цю ситуацію!

Як схуднути в руках? Основні принципи харчування і найважливіша фізична активність!

Отже, насамперед почнемо з фізичних вправ, оскільки вони є головним супротивником целюліту і обвислій шкіри.

Як швидко схуднути в руках? Фізична активність

Насамперед відзначимо, що виконувати вправи потрібно якомога частіше: найефективніше кожен день. Так ви зможете домогтися явних результатів уже через кілька тижнів!

Всі вони поділяються на 2 види: з гантелями і без. Обидва з них по-своєму ефективні, тому розглянемо по кілька прикладів кожного.

Без гантелей

    Найефективніше вправа – віджимання. Його потрібно виконувати обов’язково, якщо ви хочете схуднути за короткий час. Спочатку, якщо ви що раніше не навантажували себе, можна віджиматися від столу, дивана і навіть на колінах. Однак потім для ефективного результату необхідно вміти виконувати їх від підлоги. Спочатку виконуйте по 20-30 віджимань за один підхід, а незабаром збільшуйте кількість підходів! Якщо ж у вас є проблеми з внутрішньою стороною, добре допомагає наступну вправу: стаємо рівно, ноги на ширині плечей, долоні рук, витягнуті в сторони, спрямовані до низу. На рахунок три робимо швидкі рухи вгору-вниз протягом хвилини. Відпочиваємо і повторюємо знову. Стоїмо рівно, зігнуті руки, паралельні підлоги, знаходяться на рівні грудей. Спочатку, що не розводячи їх, 2 рази прагнемо ліктями тому, а потім 2 рази розводимо в сторони. Робимо протягом хвилини, потім відпочиваємо і повторюємо. Стаємо одно, ноги на ширині плечей. Далі руки зводимо разом перед грудьми і на рахунок три тиснемо ними один на одного протягом 10 секунд. Після цього розслабляємося на 5 секунд і повторюємо ще 5-10 разів.

З гантелями

    Стоїмо рівно, руки з гантелями вздовж тулуба. Потім піднімаємо їх (розводимо в сторони) і повертаємося у вихідну позицію. Робимо 10 таких повторів. Тепер піднімаємо їх вперед, а потім повертаємося назад. Також 10 повторень. Тепер згинаємо руки, піднімаємо їх на рівень грудей, розводимо в сторони і опускаємо вниз. Знову 10 повторень.

Робіть наведені вище вправи кожен день і вже через кілька тижнів мрія схуднути в руках стане реальністю Однак, щоб це зробити ще швидше, рекомендуємо скористатися порадами по харчуванню.

Особливості харчування при схудненні У першу чергу подбайте про рідини. У день ви повинні випивати не менше 2-ух літрів води. Вона прискорить ваш метаболізм і процес схуднення почнеться набагато швидше! Відмовтеся від солодких газованих напоїв. Насправді, це не так складно, як здається на перший погляд. Спробуйте уявити, що кожен пухирець, що проковтнув вами, це 1 зайвий кілограм. Скільки ви набрали ваги? Відмовтеся від солодкого. Скільки вже можна повторювати, що воно шкідливе для організму. Вживаючи його, ви ризикуєте заробити карієс, знизити імунітет, а також інфекційні та інші захворювання. Щоб схуднути в руках, геть забудьте про фаст фуд, їжу швидкого приготування, консерванти та інші схожі продукти. Постарайтеся повністю відмовитися від жирного, смаженого, гострого, солоного, копченого. У цій їжі стільки калорій… Як можна більше вживайте овочів, фруктів, в яких дуже багато вітамінів і життєво необхідних мінералів. Захищаємо себе вітамінами. Особливо звертаємо увагу на вітамін А. Дотримуйтеся дрібного харчування для схуднення. тобто їжте мало, але часто. Побудуйте свій розпорядок дня так, щоб ви їли 5-6 разів на день, а останній прийом їжі був не менш, ніж за 4 години до сну.

Дотримуйтесь наших порад харчування і результат ви побачите дуже скоро!

Також подивіться відео, у якому дано вправи для схуднення рук без гантелей. Їх виконати зможе кожен. Вперед!

Також:

  • Віджимання після інсульту