Як схуднути в ногах, як схуднути в ногах вище колін, що робити, щоб схудли ноги –

Як схуднути в ногах, як схуднути в ногах вище колін, що робити, щоб схудли ноги – Як схуднути в ногах Що робити, щоб схудли ноги

Як схуднути в ногах, який найнадійніший спосіб? Хтось пропонує сідати на дієту, хтось виснажливі фізичні навантаження. Насправді ж, не все так однозначно. Необхідний індивідуальний підхід. Якщо є зайва вага, то, безсумнівно, потрібно почати з схуднення. Тільки врахуйте, що зазвичай спочатку худне верхня частина тіла. Тобто спочатку жир піде з особи, груди може стати дещо менше в обсязі, а потім тільки черга дійде до ніг.

Чимало жінок відчувають психологічний дискомфорт через невідповідність верхньої частини стегна обсягом литок. Тобто ікри можуть бути стрункими, а стегна занадто пишними. І все це при нормальній вазі. Ось тоді і виникає питання як схуднути в ногах вище колін, не вдаючись до спортзалу.

Найпростіше – підніматися і спускатися пішки по сходах. Звичайно ж, ефективно це буде, якщо ви живете вище 3-го поверху – відмінна розминка для ніг. Тим же, хто живе на першому поверсі засмучуватися і дивувати сусідів прогулянками туди-сюди по сходах необов’язково – адже можна придбати скакалку! Стрибайте собі в задоволення скільки зможете, і сусіди знизу турбуватися не будуть, так як їх просто немає. Кажуть, що 15 хвилин занять вистачає, щоб втратити до 300 ккал. Це досить багато. Ось як схуднути в ногах в домашніх умовах просто!

Разом зі скакалкою непогано було б придбати велотренажер. Зараз продаються компактні варіанти для неповних людей (що важать менше 80 кг). Коштують від 3000 рублів. Велотренажер може давати навантаження не гірше велосипедних прогулянок, але перші, безсумнівно, доставляють куди більше задоволення. При їзді на велотренажері, або на велосипеді, навантаження йде відразу на ряд м’язів ніг, а значить, сприяє загальному їх схудненню.

Ось що робити, щоб схудли ноги буквально за 2 тижні. Якщо навіть такі найпростіші тренажери не для вас або ви хочете ще більше посилити навантаження, тоді потрібно підключати вправи для вашої проблемної зони. Ми наведемо кілька простих, але в той же час ефективних вправ.

1. Вихідна поза – лежачи на спині. Підніміть одну ногу приблизно на 45 градусів від підлоги і робіть їй кругові рухи спочатку в одну сторону, потім в іншу по 20-30 разів. Потім можна просто повращать стопою, якщо сили залишаться. Не тільки в категорію як схуднути в ногах вправи такого роду входять, а й допомагають тримати в хорошій формі прес.

2. Ляжте на бік. І піднімайте ногу вгору, при цьому намагайтеся напружувати сідниці. 20 підняттів однієї ноги і інший буде достатньо.

3. Встаньте на карачки і виконуйте підняття ноги. Спочатку однієї, потім інший.

4. У положенні стоячи виконуйте махи ногами по черзі, спочатку махи вперед, потім в сторони.

5. Присідання. При присіданнях коліна не повинні виходити за шкарпетки. Уявіть, що ви сідаєте на стілець. При присіданні стегна до гомілок повинні створити кут в 90 градусів. Брати в руки гантелі при присіданнях зовсім необов’язково, оскільки це може привести до нарощування м’язів, через що ноги будуть виглядати ще більш масивними, що нам зовсім не потрібно. І гусячий крок може бути небезпечним для ваших колін, ні в якому разі не виконуйте цю вправу.

Якщо не виходить виконувати весь комплекс вправ відразу – не біда. Нарощувати навантаження потрібно поступово.

Багато фітнес-тренери вважають, що жир спалюється швидше, якщо в області схуднення створюється парниковий ефект. Спробуйте перед тренуванням намазати ноги маслом (оливковою або рослинним), потім обмотати їх харчовою плівкою, а зверху надягти обтягуючі лосини. Після ж тренування варто прийняти контрастний душ. Не зайвим буде і антицелюлітний масаж, навіть якщо у вас немає целюліту. Але масаж без вправ проти жирових відкладень безсилий.

Крім того, тим хто задумався як швидко схуднути в ногах, можна спробувати біг підтюпцем, якщо дозволяє здоров’я і час. Також можна займатися на біговій доріжці.

Бодібалет – ще один відмінний спосіб зробити свої ніжки більш стрункими. Хто з нас не мріяв мати фігуру як у балерини? Ось на кого треба рівнятися! Бодібалет – це своєрідна аеробіка під класичну музику. На Бодібалет вчать тільки тим рухам, які можна безпечно і легко виконувати людині, ніколи не займався танцями і спортом, тобто в полегшеному варіанті. У той же час у вас буде відпрацьовуватися пластика, хореографія. І позитивні емоції під час і після танців забезпечені! При всьому при цьому, м’язи на ногах у вас наростати не будуть, зате жир буде непомітно спалюватися і незабаром залишить вас.

І, нарешті, про харчування. За ним стежать навіть балерини і спортсмени, які відчувають великі фізичні навантаження. Якщо є необхідність скинути вагу, спробуйте провести кілька розвантажувальних днів на овочевому салаті і пісному м’ясі, хлібці можна вживати замість хліба, але в невеликих кількостях. І ніякого цукру і борошняних продуктів! Інакше як схуднути в ногах дієта не допоможе. Адже саме борошняне і солодке призводить до відкладання жирів.

Виберіть для себе відповідний метод схуднення і дерзайте!

Також:

  • дієти для ніг вище колін
  • щоб ноги схудли на біговій